Nocny Marek – Panta Rhei

Nocny Marek – Panta Rhei

wpis w: audycje, Nocny Marek | 8

Potrzeba wraca z nieobecności z garścią newsów – od płynnych kotów, przez przelewający się przez Florydę huragan, po płynące na dalekim wschodzie konflikty.

Lokalizacja domu Aydana, z części o huraganie

Nagranie z jego domu

8 Odpowiedzi

 1. Na Florydzie mamy Hollywood… Ale wiesz, że to nie jest TO Hollywood?

 2. Huragany, trzęsienia ziemi, powodzie, Potrzeba wraca i… ratuje radio. No świat się kończy, więcej dowodów nie trzeba.

 3. Dobrze cię słyszeć spowrotem, Potrzebo!

 4. Przechodzimur

  Bardzo dobra audycja, zostanę chyba fanem Błażeja, najpierw w swojej audycji wudza orał, a i tu wiele ciekawych rzeczy do dyskusji dorzucił. Wracaj do zdrowia P19 i więcej obiektywizmu życzę , ja wcale nie chwale PISu, ale to co było wcześniej to tez dorobkiewicze i qrwy. Ile lat rozwoju nam zmarnowali?

  • Absolutnie nigdy nie przyjmę tego argumentu 🙂 Wyobraź sobie sytuację, że biorę sobie za żonę rozwódkę z dzieckiem. Rozstała się ze swoim pierwszym mężem, bo ten pił i bił i ją, i dzieciaka. Zacząłbym ją bić, lecz oszczędziłbym dzieciaka, czy powinienem być z tego dumny? W końcu poprzednik też tak robił, a nawet bardziej. Tak mniej więcej jawi mi się narracja „ale poprzednicy to, tamto, sramto”, mało mnie to obchodzi dopóki nowy mąż dalej pije i bije, w dalszym ciągu jest skurwysynem wartym potępienia.

 5. Przechodzimur

  Pewnie, że skurwysyn, ale wypominając kurestwo jednemu nie zapominajmy, ze drugi to też kawał ch… i głośno o tym mówmy. Tylko to miałem na myśli. Merytoryczny post mi wyszedł :D.

  • To może też szerzej wyjaśnię, żeby nie było że poprzednicy mnie nie obchodzą. Tak, też swoje zrobili, ale dziecko już pobite zostało i wydobrzało, w kółko o tym przypominając nie będzie pobite mniej. To, na co zwracam uwagę, to wręcz patologiczne zasłanianie się argumentem, że poprzednicy też bili, co w sytuacji aktualnego bicia ma praktycznie marginalne znaczenie 🙂

Zostaw Komentarz