Nocny Marek – Zapach szkoły

Nocny Marek – Zapach szkoły

wpis w: audycje, Nocny Marek | 9

Tematów jak zwykle było sporo, ale na szczęście znaleźliśmy dwa, które okazały się bardziej interesujące i zachęciły słuchaczy do dzwonienia na antenę. Rozmawialiśmy o zapachach, oraz o tym, czy nauczyciel powinien bardziej skupiać się na egzekwowaniu wytycznych postawionych przed uczniem, czy może warto aby docenił kreatywność?

9 Odpowiedzi

 1. nocnymaxiol

  i jaka była puenta Potrzeba? zgadłeś?

 2. Prosze sie do edukowac z giereczkowa i sprawdzić kto to David Cage bo az mnie normalnie nie wytrzymie become human jego mać;) z tymi goglami vr to juz mi sie nie chce.
  Pozdrawiam.

  • Potrzeba19

   Posypuję pokornie głowę popiołem, bo wątek wyszedł dynamicznie, a jedynym moim przygotowaniem do tego fragmentu było jedno przejście demka Detroita 😉

   • Dobry wilk pach

    Panie Potrzeba co pan sądzi o tym wykładzie u Roli na kanale w Realu 24 pl jako sceptyczny umysł

    https://www.youtube.com/watch?v=MjtqMxVaww4

    • Potrzeba19

     Dwóch samców gatunku homeo sapiens prowadzi werbalną konwersację. Do czegoś konkretnego mam się odnieść? 🙂 Bo życie jest zdecydowanie za krótkie, by poświęcać jego godzinę na tych dwóch wesołych panów.

 3. Ktoś tu naukowego bełkot się naogladal?
  Podanym zluzujcie, co wy chcecie następne 19 ton z jednego odcinka zrobić?

 4. Krawiec.Chciałam Ci wysłać kasę w podziękowaniu za fajne audycje,ale się nie da.DotPoy nie działa,sms też.Napisz mi na maila jak to zrobić.Bardzo lubię Twoje wywody i czekam wytrwale na nowe odcinki.
  Sylwiazsosnowca76@gmail.com

 5. Potrzeba…skoro uwazasz ze godzina to za duzo czasu poswieconego tym 2 panom to co powiedziec o Twoim slowotoku I strumeniu swiadomosci jakim potrafisz raczyc sluchajacych cie masochistow przez przeszlo 2h? Prawda taka ze warsztatowo I kreatywno- biznesowo od marcina moglbys sie tylko duzo nauczyc…no ale lepiej grzebac siw w swoim grajdolku z tabliczka NR

  • Potrzeba19

   Każda godzina każdego człowieka jest cenna i sam sobie wybiera, na co zechce ją poświęcić. Poproszono mnie o „sceptyczną opinię na temat”, więc dopytuję, na jaki temat? Co w tym jest niezrozumiałego, że odwracasz kota ogonem? 😀
   Wzorowanie się pozwolę sobie przemilczeć – ja przynajmniej nie musiałem nigdy pod groźbą wyroku przepraszać za siebie, gości, usuwać nagrań, oraz nie używam mediów do szykowania się na wybory. Uczę się cały czas, ale jak się uczyć, to od dziennikarzy, a nie od dziennikarzyn.

Zostaw Komentarz