Nocny Marek – Prima Aprilis

Nocny Marek – Prima Aprilis

wpis w: audycje, Nocny Marek | 7

Audycja rozpoczyna się nieudanym żartem prima aprilisowym. Krawiec chciał zrobić w konia Potrzebę, ale sam się wywalił i sobie głupi ryj rozwalił. Potem zeszło na standardowe tematy, czyli Żydzi, kosmos, Lechia, szuria. Jak się okazuje, wszystkie te zagadnienia łączą się ze sobą. Oprócz tego kilka nowości filmowych, o paleniu książek i upolitycznieniu rzeczywistości.

7 Odpowiedzi

 1. Marian Koniuszko

  Ale radio 🙂 Popieraja szczepionki, koncerny farmaceutyczne, Acta2, Gmo, aspartam i inna chemie w zywnosci.
  Z takimi pogladami to chyba mozecie juz probowac starac sie o jakies profity od korporacji i innego ustrojstwa.

  • Nikogo nie popieramy, co najwyżej staramy się ROZMAWIAĆ i dochodzić do prawdy, jak lubisz bardziej sekciarskie klimaty i propagandowe szczucie jednych na drugich dla zasady to możesz faktycznie cuć się zawiedziony. Niestety, dzisiaj ludzi, dla których liczy się konkretna informacja jest mniejszość, modne jest dęcie w jedną tubę i szerzenie taniego, bezwartościowego populizmu. Ludzie luba media, które głoszą prawdy objawione, zgodne z pewną linią. Krótko mówiąc, opłaca się nadawać takie treści, jakie ludzie chcą usłyszeć. Ja na pewno nie pójdę tą drogą, mimo że zaraz by się znalazła rzesza hojnych sponsorów i popleczników. Od żadnej korporacji profitów nie było, nie ma i nie będzie, jest właśnie odwrotnie niż starasz się pokazać, to my zawsze będziemy „na minusie”, zarówno finansowo jak i pod względem popularności. To właśnie my idziemy pod prąd, a nie jak ci wszyscy antysystemowi populiści, kłamcy i szarlatani sprzedający „alternatywne wynalazki” i „medykamenty” szarlatańskie. To tamci są wielbieni i noszeni na rękach, a kobiety dostają orgazmu patrząc na Ziębę czy Taratajcia, a my mamy tylko hejt i się na nas gówno wylewa. Cóż, taki los niepoprawnego politycznie redaktora, a dzisiaj właśnie zgadzanie się w niektórych aspektach z mainstreamem to bunt. Takie czasy, że każdy chce być alternatywny, nawet jak ma maszerować razem z głupkami od płaskiej ziemi. A wystarczyło by zaprosić takiego Podleckiego, pogadać z nim trochę o żydowskich parchach z kosmosu i już by wpadło 700 za jednego streama i słuchało by nas 1200 osób online zamiast 50. Tam tez na pewno usłyszysz to co Cię zadowoli, że nas trujo, że nas szpiegujo, wyzyskujo i czipujo. Kup sobie zatem deparchator zrobiony z łoniaków Podleckiego, wciśnij na główkę celofanową czapeczkę i nie zawracaj dupy.

   • Marian Koniuszko

    czyli opcja Ezoteryczne Szury, Parchy i Deparchator albo obowiązkowe szczepionki, gmo i acta. 🙂 Naprawde sa jeszcze inne opcje.

    • No i wlaśnie NR widzę jako coś po środku. Albo słuchasz tego co gadam od niedawna, albo jesteś uprzedzony z jakiegoś powodu, bo tyle razy były gadki których celem było obiektywne, neutralne podejście do danej sprawy, z jednoczesnym nie popadaniem w fanatyczny bezkrytycyzm dla jedynie słusznej opcji. Właśnie to się ludziom nie podoba, to że nie przedstawiamy skrajnych opinii jak 90% ludzi dzisiaj. W takim wypadku każda ze stron będzie po tobie jechać. Mam to w dupie, nadal będę mówił to co myślę i nie ugnę się ani odrobinę w celu zdobycia poklasku kogokolwiek.

 2. no jak to, przecież Potrzeba mówił wyraźnie ża ACTA2 taka fajna i dobra – więc popieracie. Chyba się panowie trochę gubicie w tym wszystkim, nawet ten komentarz to jakiś elaborat, który trzeba przeczytać kilka razy powoli żeby zakumać o co chodzi i co autor ma na myśli.
  Wy nie jesteście niepoprawni politycznie – wręcz przeciwnie, słodko gadacie o wszystkich oprócz księży i środowiska alternatywnego typu podlecki czy taratajcio.

  • chyba lepiej napisać elaborat, niż potem zostawić pole do niedopowiedzeń? i nietrudno znaleźć w naszych wypowiedziach krytykę ogólnej rzeczywistości, jeśli się chce trochę postarać – chociaż faktycznie kleru i szurów się nam za dużo robi, ale co zrobić, jeśli dostarczają lolcontent. nie jesteśmy niepoprawni politycznie za wszelką cenę i nie jesteśmy alternatywni choćby nie wiem co – nie ześwirowaliśmy do tego punktu, żeby w momencie, gdy tvn powie że woda jest mokra, stwierdzić że jednak jest sucha, bo tvn zawsze kłamie.

  • Zawsze staramy się konkretnie mówić dlaczego coś uważamy za złe albo dobre, bardzo rzadko oceniamy coś nie merytorycznie. Krytykujący nie odnoszą się za to do konkretnych argumentów za czy przeciw, tylko zarzucają, że mówimy „be”, albo „cacy” na kogoś, kto im jest miły (najczęściej kler, albo szury). Jak zaczniecie pisać merytorycznie gdzie się mijam z prawdą, gdzie się mylę, to zacznę się na poważnie ustosunkowywać a w razie potrzeby posypię głowę popiołem. W przeciwnym wypadku odbieram to tylko jako nic nie wnoszące marudzenie kogoś, kogo prawda w oczy kole.

   Kontestowałem znacznie więcej rzeczy niż tylko kler i szuria, znowu ktoś tu próbuje zrobić z prowadzącego głupka za pomocą tanich chwytów.

Zostaw Komentarz