Nocny Marek – Rewolucja francuskich troli z GRŚ

Nocny Marek – Rewolucja francuskich troli z GRŚ

wpis w: audycje, Nocny Marek | 12

Co zalęgło się we włosach Jezusa ze Świebodzina, śpiewające ławki patriotyczne, Polacy się grodzą przed samymi sobą, Polka dla Araba, Janosik znów atakuje…

12 Odpowiedzi

 1. Dobry wilk pach

  Krawiec uważaj na paczkę z wąglikiem od GRŚ Z DHL

 2. Polecam nie słuchać . Szkoda czasu.
  Piękny przykład trolingu, panu już dziękujemy! – krawiec

 3. Szkoda ze nie można w komentarzu zostawic swojej opini.

 4. Pozdrowienia od słuchacza z offline 🙂 spoko audycja

 5. wobec tego ciotaka lewaka co na poczatku dzwonil Kelthuzz mial 100% racji , pluc w morde takiemu idiocie lewakowi

  • Nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic. A Kelthuz to może mi co najwyżej przywieźć pizze (tak, ten społeczny odpadek, który pozuje na ultra kapitalistę, jest dostawcą pizzzy).

   • Oczywiście nie widzisz nic złego ani poniżającego w wożeniu pizzy, no chyba że akurat kogoś nie lubisz, wtedy beka z biedaka-dostawczaka. Oczywiście jesteś wrogiem przemocy, ale cieszy cię, że jakiś streamer dostał wpierdol.

    Mówisz, że tak nie lubisz Kloda, a jednak masz z nim wiele wspólnego. Obu was można określić mianem „dobry człowiek ™”. Macie najsłuszniejsze poglądy, zawsze macie rację w dyskusji, odżegnujecie się od wszelkiego zła, żeby w następnym zdaniu to zło pochwalić, jeśli kontekst wyda wam się słuszny. Strasznie śliski z ciebie gość, Skała.

    • Przecież to chyba oczywiste, że odpowiedziałem w stylizacji na język i sposób zachowywania Kelthuza.

     Absolutnie nie widzę niczego złego w tym, że rozwozi pizzę, ale dostrzegam straszną hipokryzję, że robi z siebie nie wiadomo jakiego kapitalistę i ultrawygrywa, jednocześnie wszystkich obrażając wkoło, a nie osiągając sukces w granicach własnych kategorii.

     Nie, nie cieszę się, że ktoś dostał wpierdol. Jednak w kontekście tamtej wypowiedzi, to trzeba oddać, że czysto emocjonalnie taka radość jest zrozumiała.

     Oczywiście mam swoje słabości, czasami w dyskusji daję się ponieść i bywam arogancki. Staram się nad tym pracować, ale wiem, że czasami daję dupy. Nie znajduję dla siebie usprawiedliwienia pod tym względem.

     Zresztą Nick, zauważ wypowiedź Gielo – to takie fatalne, że przemówiłem do niego, jego własnym językiem? 🙂

     • kelthuz (celowo z małej) jest postacią co najwyżej śmieszną, szkoda tylko że propaguje tak szkodliwe i toksyczne poglądy…

 6. Krawic i Cloude, dwoch doroslych facetow, nie tak dawno jeszcze kumple, dzis wrogowie…ciekawa jestem, ktory z was okaze sie madrzejszy i pierwszy przestanie odbijac pileczke?.?

Zostaw Komentarz