Nocny Marek – Happy Hanukkah!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 12

Mostek kapitański w pełnym składzie, a w dzisiejszym odcinku polskie produkcje – lepsze i gorsze, ile wilków potrzeba by naprawić ekosystem oraz zawierzenie Piotrkowa Trybunalskiemu Najświętszemu Sercu Gangu Słodziaków… czy jakoś tak.

12 Odpowiedzi

 1. Podpalenia samochodów to lokalna tradycja, nie rozumiecie francuskiej kultury? 🙂

 2. Hej, dzięki za audycję. A tu podrzucam link do odtwarzacza Youtube w tle o którym wspominałem. Pozdrawiam
  Stream: Odtwarzacz YouTube
  http://streamplayer.io

 3. Cejrowski jest ultrasyjonistą i nigdy nie powiedział „żydostwo cholerne”. Krawiec usłyszał z pięćset lat temu u Rydzyka telefon z „żydostwem cholernym” i tak powtarza bzdurę niczym zacięta płyta.

 4. https://www.scientificamerican.com/article/japan-says-fukushima-leak-worse/

  https://www.sciencedaily.com/releases/2018/02/180228092241.htm

  • No i? Nie mówiłem że katastrofy nie było, tylko że nie była jakoś szczególnie przerażająca w skutkach. Pierwszy link, który podałeś, to artykuł z 2013, gdy jeszcze ostro sprzątano po katastrofie, drugi zaś mówi o odpadach w promieniu kilku kilometrów od elektrowni. Nic, czego nie dałoby się ogarnąć. Z kolei fejk o którym mówiłem, to historia tej grafiki https://www.snopes.com/fact-check/fukushima-emergency/

   • retronukleon

    Polecam na netflixie dokument o turystyce w te rejony. Polski tytuł to Mroczny Turysta. Japonia jest w S01E02. Nie wygląda to na ogarnięte.

 5. Jak te swoje debunki bierzesz ze snopes.com to gratuluje

 6. Nie byla przerazajaca w skutkach? Tak na prawde nie jestesmy w stanie teraz ocenic jakie beda skutki.

 7. „Agenci wpływu w internecie nie pracują dla żadnych kosmitów, jaszczurów czy iluminatów. Oni mają zadanie gromić każdą hipotezę niezgodną z powszechnie obowiązującą narracją”

  – Paulo Coelho –

 8. No nie, porównywać elektrownie atomowe do słońca? Dam ci chwilę. 😉
  Jak już to prędzej możesz to porównać do jądra naszej planety.

 9. A co do tych polskich elektrowni atomowych to kiedyś mi opowiadała pewna pani profesor z politechniki gdańskiej że dostała do zbadania rury, które miały być częścią systemu chłodzenia elektrowni w w Żarnowcu. Miały one być zalane betonem. Wyszło jej że w tych warunkach po niedługim czasie z tych rur było by sito. Więc raczej o to pewnie chodziło słuchaczowi że się bał budować elektrownie w polskich warunkach.

 10. Ale osobiście to jej tak średnio ufam, to były rury wg standardów radzieckich, więc co? W Rosji też im tam przeciekają rury?

Zostaw Komentarz