Nocny Marek – Koronaświrus i Bagietologia

Nocny Marek – Koronaświrus i Bagietologia

wpis w: audycje, Nocny Marek | 6


Wy nie wiecie, a ja wiem
Jak rozmawiać trzeba z psem


Data publikacji na YT: 02.03.2020

YouTube: klik


6 Odpowiedzi

 1. No Potrzeba, skoro powiedziałeś, że do potencjalnie chorych polaków można strzelać – to czy do potencjalnie chorych migrantów szturmujących granicę (jak ma to miejsce teraz w Grecji) też można strzelać? 🙂

  • Potrzeba19

   Już mi się nie chce przewijać by ustalić, co dokładnie powiedziałem, więc niech ci będzie: TO ZALEŻY.
   Czy mamy uzasadnione podejrzenie że są chorzy? Czy stawiają opór przed zatrzymaniem celem badań/kwarantanny i nie można ich zatrzymać? Jeżeli tak, to warto rozważyć terapię ołowiem – bez względu czy to Turek na greckiej granicy, czy Polak na niemieckiej.

  • Jeżeli tak, to przynajmniej będziesz miał teraz na piśmie, że nie jesteś nowoczesnym lewagiem, który domaga się świata bez granic 😉 Już Ci nikt w radio nie powinien tego zarzuć.

 2. Kochani , przeczytajcie ustawę, to raptem 10 katrek…. nie trzeba być nawet prawnikiem elektem, by wyłapać, że jest z nia coś nie tak…. Niestety władza nadużywa sytuacji kryzysowej do nadania sobie pewnych zbójeckich praw na zawsze. Dlatego właśnie należy być uzbrojonym i umieć się bronić. Ale cóż, nie da się ukryć , że powierzchownie jak oceniał to Potrzeba obecne rozporządzenie mimo iż przyjęte pod osłona nocy w pewnej atmosferze skandalu jakieś tam uzasadnienie ma. Obawiam się tylko o pokusę nadużyć przez kastę urzędników.

 3. Czerwony Chrystus znów zabłsnął.
  Kiedy Intronizacja???

Zostaw Komentarz