Nocny Marek – Gorące tematy

Nocny Marek – Gorące tematy

wpis w: audycje, Nocny Marek | 7

Bo gorąco. Polityka, rozrywka, nauka, społeczeństwo, stolec. Wybaczcie, ale zbyt duszno jest na wymyślanie ciekawszych opisów.

7 Odpowiedzi

 1. Dokładnie, najlepsze gownoradyjko 😉
  Co do patronite to i tak jest super zważywszy na to że nie ma w nim celu czy ideologii żadnej i jak mało sluchaczy.

  To jest ten wyraźnie tego radyjko że nie ma tu spójnej ideologi, różni zupełnie nadający co po prostu irytuje słuchacza bo by przecież chciał tylko swojej linii programowej słuchać. Szkoda że na takim świetnym podejściu nie da się zabardzo kasy robić. Zawsze trzeba ludzi oszukiwać jakoś żeby szkle wplacali, obrzydliwe.

  „jeszcze będzie pełno okazji” do zmarnowania? 😀

 2. Co do sprzętów latających to już są fajniejsze urządzenia, np FlyBoard
  https://www.youtube.com/watch?v=x9haBwJt47k

 3. „W zamierzeniu audycja luźna, gawędziarska i wielotematyczna Nadajemy na żywo z udziałem słuchaczy. Audycja od początku prowadzona była przez Krawca i Claude’a. Tutaj także dowiesz się o sprawach związanych z samym radiem.”
  Szkoda, że opis nie zaktualizowany, jak nie przymierzając u pewnego radiowca 🙂

 4. Jak giereczki to czuje sie wywolany 😉 gdzie to tak pisza ze bf5 bedzie mial mikroplatnosci?i p2w??zero lootboxow zero battlepackow za kase panie Potrzeba!!po tym co odjebali w battlefroncie2 to juz by nie przeszlo,beda jedynie jakies ciuszki ew. Do kupienia i tyle,zreszta to juz dawno bylo w bf.
  Pozdrawiam

  • Potrzeba19

   Dobrze że prostujesz 😉 nawet nie wiem gdzie ta informacja mi mignęła, ale pewnie na /vg/ – sam głęboko tylko w sim racing siedzę 🙂

 5. Jakie „boom” może robić ASG: https://www.youtube.com/watch?v=T3wd1zFED74

Zostaw Komentarz