Nocny Marek – Widziałem karpia cień!

Nocny Marek – Widziałem karpia cień!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 17

O tym, dlaczego należy zdelegalizować Wykop na przykładzie Euroweek, o kradzionych niesporczakach, karpiach, Meissnerze i wieku przyzwolenia rozmawiają p19 i Zenon.

http://anas-tronaut.blogspot.com/2017/10/star-trek-discovery-tardigrades.html – kradzione niesporczaki

17 Odpowiedzi

 1. Marihuanen po spróbowanie czegoś bardziej psychodelicznego wydaje się taką używką dla plebsu.
  Po wypaleniu swojej dawki zadowolenie i szczęścia wszystko wydaje się mieć jakąś skazę.

 2. Zenon, wszystko pięknie ale pamiętaj że będę Ci zawsze wypominał Twoja hipokryzję kiedy będziesz udawał obrońcę wolności slowa(szczególnie hardkorowego). Właśnie przez Twoją nadgorliwość i cenzurę straciliśmy wielki umysł nocnego radia jakim był Kunrad. Przyjmij to do świadomości i posyp głowę popiołem a Ci odpuszczę .

  • Wyśmiewanie się z osób mających ewidentne problemy emocjonalne, problemy z funkcjonowaniem w społeczeństwie to przedsionek patostreamów, jeśli już nie sam patostream. Jeżeli myślisz że sam zarządziłem „Cunrada niet” i wszyscy grzecznie się posłuchali, bo jestem tu nie wiadomo jak wpływowy (Szara eminencja jak to o mnie Cunrad powiedział) to się mylisz.

   Mało tego, był przecież oferowany mu kompromis: miał dostać własny hosting, domenę i streama. Ale po prostu mu się nie chciało – „bo jak to tak, ja to mam robić, a Korwinowi to pomagają, mi nie pomoże nikt?”. Z tego co pamiętam nie było nawet „ok, dzięki, ale nie umię tego tego i tego, ktoś by mi pomógł?” nie – było „mi się należy, zróbcie to za mnie” Wszystko dostał na tacy, musiał tylko przy tym chwilę popracować. Nie skorzystał i tak przepadł.

   I jasne, „fajnie” by się jego wynurzeń słuchało, jest to ciekawe, kontrowersyjne… Ale czy na pewno jest w porządku wobec niego samego, nawet jeśli sobie z tego sam nie zdaje sprawy? Że jest pośmiewiskiem?

   • JacekVelBlacha

    @ZENON

    …a moim zdaniem to była jedyna w pełni konsekwentna i słuszna decyzja jaka podjałeś jeśli chodzi o działania osoby z pewnymi uprawnieniami.Najwyższy czas by jego (Cunrada) z psiej łaski orędownicy przestali się oszukiwać,że wniósł do radia jakaś wielka wartość dodana.Pewnie paru osobom dodał odwagi by dzwonić na antenę.Zapełnił trochę logów na czacie i wzmocnił nurt żebraczy co niekoniecznie dla mnie jest zaleta.

 3. Ok, cieszę się że to tak ujełeś. Powiem że przemawia do mnie nawet ta argumentacja, tylko że ja w jego działaniu widziałem większą zasadność a kontrowersja było to narzędzie do otwierania głów. Nie chcę go do nikogo porównywać ale Jezus też przekazywał mądrości przez wzburzenie uprzednich wartości w różny sposób. Dodam na koniec że kontrowersyjny człowiek biedny od bogatego różni się tym że jeden jest głupcem a drugi ekscentrykiem.

  • Co do ostatniego zdania – to nie do końca tak. Jeżeli biedny „głupiec” potrafi funkcjonować w społeczeństwie, nie ma problemów finansowych (wcale nie musi żyć na nie wiadomo jakim poziomie) to jest wtedy ekscentrykiem właśnie. Również z punktu widzenia psychologii czy psychiatrii. To czy „odjechanie” jest patologiczne w tych naukach jest warunkowane często nie tylko przez listę objawów, ale właśnie też przez to jak dany człowiek odnajduje się w rzeczywistości. A ten konkretny przypadek uwierz mi – ma możliwość odnalezienia się w rzeczywistości i życia na godnym poziomie. Ma do tego umiejętności – intelektualne, lingwistyczne i tak dalej. Fiksuje się jednak na tej swojej „misji” i stąd te problemy – nie pracuje, nie robi nic, żeby poprawić swoją sytuację. Dlatego dając mu platformę do utwierdzania się w swoim mesjanizmie – będzie się mu szkodziło.

   Wielu ludzi tutaj jest ekscentrycznych, ma swoje poglądy, misję – ale jakoś funkcjonuje. W tym wypadku wygląda to jednak inaczej. Podsumowując i skracając: Wynoszenie takich osób na piedestał i dawaniem im platformy byłoby po prostu wykorzystywaniem. Od Kononowicza ta sytuacja różni się tylko IQ.

   • Odpowiem tak w pigułce. Osoba nie odnajdująca się w społeczności kanibali wcale nie musi być przypadkiem patologicznym, jeśli patologię będziemy mierzyć tak subiektywnym narzędziem jak charakter relacji ze środowiskiem wypadkowe będą bardzo subiektywne. Druga sprawa sytuacja z kononem jest win win gdyz on godzi się na taki sposób zarobku, jeśli są chętni to czemu krytykować? Np za szerzenie patologi? A czy pranie się po mordach w UFC nie dopinguje agresywnych postaw i nie ukazuje przemocowej natury człowieka? Jeśli skreślasz Kononowicza to proponuję tego typu ludzi również.

   • Skreślam takich ludzi. Cywilizowani ludzie używają broni. Ba, nawet małpy używają broni. Bicie się rąsiami i nóziami to jakieś upodlenie dla mnie, albo fetysz. Do tego jakieś „mieszane sztuki walki” – walka mieczem to też sztuka walki. Dopóki jakiś kotlet nie będzie się bił rąsiami z szermierzem – to to nie są żadne mieszane sztuki walki. Tak pół żartem pół serio. Naprawdę nie oglądam mordobić, piłki nożnej i pornosów. Od walki jest broń a sport i seks się powinno uprawiać a nie oglądać.

    Konon stracił rentę z tego co pamiętam i teraz jest na łasce sępów które go lansują i wystawiają na pośmiewisko. Społeczność kanibali powiadasz… Rozwiń ten skrót myślowy proszę. Jak zapewne wiesz, jestem twardo zajarany historią – i choć współczesny nam świat nie jest idealny, to zdecydowanie jest najlepszym w historii ludzkości. Ever. Porównaj sobie statystyki morderstw wśród „ludów, które żyją blisko natury” z tymi które masz w UK czy PL.

    • „Bicie się rąsiami i nóziami to jakieś upodlenie dla mnie, albo fetysz” 🙂 zenek jesteś po prostu zwykla pizda. Dostalbys liscia i bieglbys z placzem do mamy dla tego stawiasz na sprzet. Pobiegaj sobie z asg i poczuj sie jak prawdZIWY mężczyzna…

     • ASG i prawdziwy mężczyzna w jednym zdaniu. To dopiero niezwykłość.
      To może zaczniemy określać prawdziwe kobiety jako te które niańczą w weekend gumowe bobasy?

     • To zróbmy tak: Ja mam broń (bo czemu nie?) a Ty honorowo bez niczego, chuju (per analogia do pizdy). Dasz radę cwaniaczku z piwnicy? Paru już tak kozaczyło, kto płakał? Nie ja 🙂

      @Ola
      Rozumiem, że żołnierze zawodowi, ochrona ambasad, komandosi, Gromowcy i cała Samoobrona Japonii to też nie są „prawdziwi mężczyźni” wg Twojej logiki, tak? 🙂 Musisz to Olu zgłosić, że takie miękkie piteczki się bawią w ASG 🙂 Dzwoń do ambasady każdego kraju ościennego (takich ludzi na ASG poznałem) i do jednostek wojskowych wcześniej wymienionych. Dzwoń, będę miał cynk czy to zrobisz 🙂

 4. retronukleon

  Jestem rozczarowany Tobą Potrzeba. Jesteś komunistą i uważasz, że można kraść czyjąś prace? Tyle przypadków w dziełach kultury nie może być przypadkiem. Zresztą jak się przyznałeś też podbierasz innym pomysły. Pieprzony komuch.

  • Pieprzony Komuch 19

   wow, naprawdę wow. tak, podbieram pomysły – rozumiem, że „pieprzony komuch” wymyśliłeś sam i nikt nigdy nie wpadł na taką obelgę, nikomu jej nie podebrałeś? albo że projektując pasaż w solówce należy przejrzeć całą historię muzyki, by przypadkiem nie użyć dwudźwięku, który został już wcześniej wykorzystany? słyszałeś kiedyś takie słowo jak „inspiracja”?
   nie wiem, jestem pieprzonym komuchem, dlatego że w sprawie kradzionych niesporczaków nie wsiadłem do narracji „ej duży bije małego, na pewno jest dokładnie tak jak mówi mały gracz”, tylko zachowawczo stwierdziłem że czekam na rozwój wydarzeń, bo to sądy są od orzekania w takich sprawach? podróże po kosmosie dzięki dziwnym zwierzątkom mamy w fantastyce przynajmniej od Diuny, a na bazie dat publikacji gry i serialu nie potrafię obliczyć, który pomysł był pierwszy i jaki miały na siebie wpływ.
   albo wiesz co, nie odpowiadaj. usłyszałeś co chciałeś, to i przeczytasz co zechcesz.

  • I widzisz Potrzeba. Kto się przejmował tym, że parę razy powiedziałem „nie pamiętam dokładnie” i „dowiedziałem się dwie godziny temu” ?? Od razu musi być skrajna reakcja. Nie ma refleksji (jakże rzekomo hołubionej przez środowiska alternatywne). Jest skrajnie emocjonalna reakcja, jak w mejnstrimie. Jeżeli w życiu tylko walczysz ze smokiem – to stajesz się smokiem.

   Zamiast powiedzieć „ej, chłopaki, to może zróbcie audycję o granicy pomiędzy inspiracją a plagiatem” to jest obrzucanie gównem. A to temat pierwszorzędny przecież. Wiecie co łączy Warhammera i Starcrafta? Mh? A to tylko jeden przykład.

 5. Wesołych świąt dla wszystkich nocnych marków

 6. JacekVelBlacha

  Coś napiszę odnośnie samego nagrania powyżej – Nocny Marek.

  Chciałbym żeby ten team [P19+Zenon] jeszcze wrócił w tej lub innej formule.Wymaga trochę dopracowania ale generalnie słucha się tego całkiem sympatycznie.Słychać,że Panowie maja o czym gadać i maja o co się spierać.
  Czekam tez na powrót Leniucha i jego udział w Nocnym Marku np: wraz z P19 – co było obiecywane już wielokrotnie.
  Już nie sponsoruje więc powyższa opinię można olać 😉

Zostaw Komentarz