Nocny Marek – zdobywamy Marsa!

Nocny Marek – zdobywamy Marsa!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 9

…a przy okazji drwimy z czego tylko się da. Audycja nie do końca marsjańska, wyjątkowo tylko z P19 za sterami.

9 Odpowiedzi

 1. Tak tak panie P jeszcze tu wrócę pochwalić sie moją emerytura zostało 5 lat a sposób jaki to robię jest w tym filmie prezesa on odkłada tylko w litcoinie ja jeszcze w czterech innych kryptowalutach ? okaże się kto ma rację za 5 lat oto link do filmu https://youtu.be/TmHclR4UyFY Pozdro

  • z litości nie usunę tego komentarza 🙂 ale spróbuj raz jeszcze wrzucić jakieś reflinki, to głowy zaczną spadać 😉

 2. PROFESORLENIUCH

  Fajna audycja, fajnie historyczna. MARS – MARSEM, piękne osiągnięcie NASA z sondą InSight, do tego jeszcze KUBICA wraca do Królowej Sportów Motorowych – Formuły 1. Pięknie.

  Co do słów @POTRZEBA19 to zgadzam się, niestety teraz co drugi „Kaźmirz”, który od 6 lutego 2011 roku nie zajrzał nawet do tabeli F1 będzie specjalistą zarówno w temacie samego sportu jak i formy Roberta. Lepiej stanąć z boku niż brać udział w taplaniu się w tym bagienku. Z szacunku dla F1 jak i samego Roberta Kubicy.

  Gdybyś na 17 Marca 2019 planował jakąś audycję rozpoczynającą sezon, chętnie wspólnie poprowadzę bo 2019 nie tylko Kubicą ale również ciekawymi przetasowaniami stoi, plus nowy „docisk”, nowe bolidy, nowe regulacje, nowe opony, będzie tyle do gadania że wieczór powinien wystarczyć, hehe na wprowadzenie. Ciekawym tematem będzie chociażby sposób prowadzenia przez Roberta bolidu, dla mnie jest to niesamowite że praworęczny gość na przestrzeni lat potrafił wytrenować lewą rękę do tego stopnia że prowadzi bolid z większą precyzją niż miało to miejsce wcześniej.

  Pozdrawiam.

 3. Niech wreście Krawiec wróci do gry

Zostaw Komentarz