Nocny Marek – Przeprowadzka

Nocny Marek – Przeprowadzka

wpis w: audycje, Nocny Marek | 15

Tym razem sam Krawiec, ze swoimi życiowymi refleksjami.

15 Odpowiedzi

 1. Krawiec jesteś największym naiwniakiem jakiego spotkałem, Potrzeba niejednokrotnie przyznawał się na antenie Wolnego Wilna, że stoi za atakami na stałego słuchacza.

  • Zabawne że nie ma na to żadnego dowodu. Idź być głupi gdzie indziej i naucz się kłamać.

  • Słucham czasem WW i nie przypominam sobie czegoś takiego. Z informacji, które mam wynika, że jest wręcz przeciwnie niż twierdzisz. Pamiętam też, że Potrzeba wyrażał ubolewanie z powodu kłopotów SSa i cheć pomocy na antenie w audycji Claude’a, podobnie było w rozmowach ze mną. Pozwól, że zachowam nadal kredyt zaufania dla wspólnika i nie dam wiary w rewelacje człowieka, który właśnie napisał pierwszy komentarz na NR.

   • JacekVelBlacha

    @KRAWIEC
    Pójdziesz do piekła za słuchanie WW ! Będziesz musiał lizać łysinę J.Fijuta ,która to będzie bardzo słona i bardzo spocona od ogni piekielnych.Ty na prawdę jesteś złym człowiekiem 😀

 2. „widać wagine w jednym momencie” A wagina jest nielegalna czy obrzydliwa ?

 3. Proponuję freak fight między Krawcem a Clodem

  • Ale w formule MicPacPamAnalog (MPPA). Czyli kocówa w wersji okładania się mikrofonami analogowymi, transmitowana na strimie cyfrowo.

   Paradoksalnie zebrało by się wielu słuchaczy i byłyby zakłady znacznie większe niż przychody z cołaski.

 4. Patrząc z boku na całą sytuację z Claudem, to wygląda jakby ktoś sztucznie podsycał wymyślony konflikt. Z jednej strony osoba mówiąca o tematach z pogranicza Sci-Fi, która jest niesamowicie zaszczuta (dawno nie widziałem takiego trollingu, hejtu, podszywania się pod kogoś), a z drugiej strony radio, które musi dementować fałszywe oskarżenia. Nie sądziłem, że można „ofierze” wymyślić „oprawcę” i obserwować jak „toczą wojnę”. A to nie scenariusz filmu, tylko życie.

  • Nie ma żadnego konfliktu. To jakaś dziwna wymiana zdań na zasadzie popsułeś mi babkę zabiorę ci łapatkę i wiaderko. Tylko smiechy smiechami , ale czy kraj to wytrzyma?

 5. Proponowalbym zrobienie audycji o chorobach psychicznych, bo jakos czuje ze swiadomosc na ten temat troche kuleje, nawet u Pana prowadzacego. Oczywiscie to nic zlego, kuleje prawdopodobnie na calym swiecie, ale wydaje mi sie ze to by moglo sporo wniesc.

 6. Krawiec mam nadzieje ze ta przeprowadzka bedzie dla Ciebie dobrym momentem by zmienic cos w swoim zyciu Znajdz dobrze platna prace i postaraj sie wkoncu wyjechac na wakacje Trzymam kciuki ze Ci sie uda

  • Krawiec… nie daj się nabrać! Pójdziesz do takiej pracy i Ergofobię szlag trafi… będzie w papierach , że poszedłeś do pracy 🙂
   Lepiej po przyjeżdzie do tej Sobótki od razu składaj papiery o grupę i komisję kwalifikacyjną. To może być kontroler antyergofobiczny i cię podpuszcza 😉

 7. A teraz co do kartonów MOJA Biedronka ma takie stoły za kasami pod których blatem jest taka siatkowa półka gdzie panie odkładają puste kartony dla klientów. Poza tym wizyta w biedronce przed zamknięciem owocuje tonami kartonów bo oni rozkładają towar na jutro i wręcz trzeba slalomem jeździć koszykiem by nie poprzewracać. Jak widać Biedronka dobra na wszystko.

Zostaw Komentarz