Nocny Marek – LGBT+ZOMO

Nocny Marek – LGBT+ZOMO

wpis w: audycje, Nocny Marek | 3

Tym razem solo, bo Krawcowi urwali od internetu. Pogadanka o tym, jak radzić sobie z niesfornym tłumem, ZOMO, LGBT, a potem duża integracja z czatownikami i rozważania dotyczące postprawdy.

Papieżowi łatwo przyprawić rogi – w parę minut udało mi się znaleźć uzasadnienie, dlaczego Franciszek pokazywał znak diabła ? – okazuje się że gest ten w języku migowym oznacza „kocham was” i taki był kontekst całego zdarzenia.

3 Odpowiedzi

 1. Pracowałem ponad 10 lat w medycynie w IT. Bez problemu można od wielu lat sprawdzić jakie leki wypisuje lekarz.. Przecież to jest obecne w produktach kamsoft od zawsze? Lekarze mają normalnie normy do wyrobienie co mają pisać.. za to dostają nowe mebelki do gabinetu, notebooki, telefony oraz solidne bonusy finansowe. To ogromny rynek.
  Nawet początkujący sprzedawca leków ma układy w kilku aptekach, które znajdują się obok gabinetów lekarzy u których bywa.
  Wystarczy odpalić kilka setek farmaceutce i ma ładny wydruk z miesięcznymi statystykami lekarzy.
  Myślałem, że to wiedza powszechna.
  Co do transportu leków to wszyscy mają to w dupie i nikt tego praktycznie nie sprawdza. Ma być tanio.

 2. A potrzeba19 obraża tych co chcą szturmem i własną liczebnością zdobyć pustynię w okolicy Area 51.
  Krawiec powiedz mu coś następnym razem, że jest głupi, że jego troska o dorosłych i zupełnie mu obcych ludzi jest nie na miejscu, jakoś tak. 😛
  Zbyt jednotorowa jest ta jednoosobowa dyskusja.

 3. Obrazek pod audycje bezcenny 😀

Zostaw Komentarz