Nocny Marek – Pewnym krokiem w nowy rok!

Nocny Marek – Pewnym krokiem w nowy rok!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 13

Typowy, klasyczny, standardowy do bólu Nocny Marek. Ogłaszam konkurs na najlepszy opis i tytuł tego odcinka, piszcie w komentarzach.

13 Odpowiedzi

 1. Takie małe promo NR… na 60%:
  https://www.youtube.com/watch?v=KeWU2THGUP4

 2. I jeszcze mała parodia (też na 60%):
  https://www.youtube.com/watch?v=v6GnI0ESyvk

 3. Blacha mówiący Krawcowi o poruszaniu tematow na ktorych sie nie zna to jest hit! Blaszany deklu ty jestes krolem wypowiadania sie na tematy o ktorych nie masz pojęcia. W calej galaktyce nie znajdzie sie drugiego takiego pajaca, wiec stul dziub i jak ci sie nudzi to moze idz do swojej loszki niech ci palca w dupe wsadzi tak jak lubisz….

  • Ja mam wrażenie, ze on uważa swoje komentarze za wartościowe. Takiej paplaminy blaszany idioto nikt nie jest w stanie zdzierżyć. Czy ty musisz nonstop wydzwaniac do jakiegos radia?

   • Btw nie zadzwonię do radia bo
    a) nie mam nic ciekawego do powiedzenia w temacie audycji
    b) 99% audycji słucham w offlinie
    I za każdym razem musze przewijać te twoje smęty. Idź pisz dalej powieść o niewidomej Ani czy wuj wie czym (czytając to niegdyś na antenie uśpiłeś krawca). Człowieku jesteś męczący i zabijasz dynamikę każdej audycji. Kurwa nie dzwoń więcej!

    • @Venom
     @Hades
     Wiem, że trudno wam będzie w to uwierzyć, ale w społeczności nocnoradiowej istnieją ludzie, którzy cenią sobie megadługie komentarze Blachy. Myślę, że jakość wypowiedzi Blachy jest w większym stopniu zależna od tematu, w jaki Blacha się wstrzeli, oraz od gustu słuchacza, który w danej chwili sączy Blachy wypowiedź.

     A co do wypowiadania się na tematy, na które nie ma się pojęcia, to uwierzcie mi… nie ma w tym radiu ANI JEDNEGO (tak, powiedziałem to!) prowadzącego, który by tego zabiegu nie stosował (a są i tacy, którzy robią to nagminnie). Nocne Radio to nie jest strefa prawdy, tylko zbieranina gostków wymieniających poglądy, które w danym czasie są im bliskie (a które zmienią się jeszcze nie raz…). Wypijcie se melisę czy co tam macie i przestańcie dzielić tę (i tak małą) grupkę ludzi, co się wokół radia zebrała… A jak chcecie hejcić, to przynajmniej róbcie to z klasą…

     • To słuchaj sobie blaszanego idioty, a grupka będzie coraz mniejsza. Zwłaszcza patronów.
      Nawet „talk radio” ma swoją dynamikę, a monologi jąkały skutecznie ją zabijają.
      Chyba nie rozumiesz czym jest hejt. Sluchacze mają blaszanego idiotę powyżej uszu. Niech on w końcu przestanie wydzwaniać.

 4. Po dłuższej przerwie od NR wróciłem w nowym roku żeby sprawdzić co Krawiec ma do powiedzenia. Już wiem dlaczego miałem przerwę. Wypowiadanie się o psach w negatywny sposób bo szczekaja pod drzwiami gdy ktoś przechodzi lub obrażanie ich właścicieli bo pies szczeka świadczy o tym że jesteś ignorantem. Pies broni swojego terytorium i alarmuje właściciela co chyba jest bardzo dobre. Blacha na propsie chociaż nie potrzebnie wchodzi Krawcowi do dupy co wyraźnie słychać i czuć gdy dzwoni. Audycja słaba, czekam na lepszą. Pozdrawiam

  • Odsłuchaj ostatniej audycji, tam Blacha dla odmiany kopie mnie po dupie, będziesz zadowolony. A szczekający całymi dniami pies w mieszkaniu to faktycznie samo dobro i tak powinno być. Głupi bylem.

   • Chętnie prseslucham. Musicie mieć niezły ruch na klatce. Dilerka jakas czy co? Pozdrawiam blache i Ciebie Krawiec. Potrzeby nie lubię

Zostaw Komentarz