Nocny Marek – Furrmuła 44

Nocny Marek – Furrmuła 44

wpis w: audycje, Nocny Marek | 45

O samochodach dużej prędkości, pedofilach wysokiej gęstości, antysemickości i wątroby marskości!

45 Odpowiedzi

 1. Ja jebie 😀 Potrzeba… Ale tu o to chodzi, że przeciwnicy tej dupnej karty LGBT nie chcą żeby „ktoś uczył ich dzieci o segzie”. Sami to chcą robić – nie chcą, żeby to robiła szkoła ani plebania. Oni to chcą zrobić. Dlaczego istotne jest, żeby „uświadamiali” rodzice, a nie instytucje masowego kształcenia? Bo rozwój psychoseksualny jest bardzo różny u różnych osób. Wiadomo, że zobaczy świerszczyka z kolegami. Ale to co z tym fantem dalej zrobi jest indywidualne i odpowiednią reakcję podjąć będzie mógł tylko rodzic. Szkoła poleci wg szablonu i siłą rzeczy, szansa że będzie to nietrafione będzie bardzo duża. Rodzic wie, czy dzieciak jest na etapie zabawy lego, czy już z niej wychodzi. Edukatorka z PONTONa czy Pani Katechetka tego nie wiedzą.

  Krawiec:”Karta LGBT fajna, bo chodzi o tolerancję” Super – zadekretujmy tolerancję, powszechną miłość i bogactwo xD Panie – Ciężko krzewić tolerancję, jak się ludzi dzieli na kasty/plemiona/grupy sprzecznych interesów, czyż nie? A na tym polega cała ta nowoczesna lewicowa tolerancja – na dzieleniu i mentalności plemiennej. O cipkach, śluzie, krwi menstrualnej, odbytach to akurat namiętnie gada lewica, ale Krawcze – ograniczony jesteś do Polski widocznie, stąd to mylne wrażenie. Polecam zapoznać się właśnie z purytanizmem w środowisku nowoczesnej lewicy – jest on miejscami dużo dalej posunięty niż w Polsce. Wszak Grid Girls z wyścigów wygoniły właśnie organizacje LGBT a nie konserwatyści! Mało tego – te dziewczyny nie są zadowolone, że straciły pracę przez ideologię.

  To nie jest tak, że jak w szkołach „edukatorzy seksualni” nie zaczną gadać o seksie (w mocno zideologizowanej formie – katolickiej albo lewicowej) to nagle z krzaków wyjdą pedofile (w koloratkach czy z flagą lgbt) i zgwałcą dzieci. Można inaczej, serio.

  https://yourlogicalfallacyis.com/pl/czarny-lub-bialy

  Poslucham dalej i chyba w końcu wysmażę tutaj art z którym się noszę… Bo po prostu chłopaki gadacie kocopoły, zwyczajnie jesteście niedoinformowani i łoicie sofizmat na sofizmacie. No, chyba że Waszym celem nie jest obiektywna prawda, tylko gadanie dla gadania, wtedy to może być, święte Wasze prawo bredzić 😉

  Pozdrawiam

  Zenon – Idiota, debil, ‚nieśmieszny Marek Podlecki’, mizogin i homofob.

  • Zenon ty o dzieleniu mowisz a sam świat dzielisz na ludzi i Żydów :p

  • Prosiłem cie – nie rozmawiaj ze mną, nie wypowiadaj się, gdy ja się wypowiadam (odpłacę tym samym). Nie mam ochoty dyskutować z twoją mitomanią i insynuacjami, tak jak teraz. Powinieneś teraz za te kalumnie przeprosić. Idź sobie pooczerniać polskie kobiety na wykopie, panie tolerancyjny.

 2. Mogę się zgodzić na uświadamianie dzieci sexualne na zasadzie że LGBT to choroba która trzeba leczyć a przy tym ludzi chorych należy tolerować.

 3. retronukleon

  P19 ogarnij się.. kończy się czas dla lewicowych baranów. Serio chciałbyś, zeby Twoje dzieci uczyły się w wieku 5 lat i masturbacji? Ja pierdole już tutaj nie zaglądam. szkoda mi was.

 4. P19 dlaczego nie byłeś taki kochający i tolerancyjny w stosunku do swojej ex? Trzeba było w imię miłości mi tolerancji jej odpuścić i oddać wszystko. Teraz każesz nam rodzicom oddać całą władzę rodzicielską w imię wymuszonej „tolerancji” , a co z rodzicami (pewnie z ze znaczną większością) która sobie nie życzy takiej „tolerancyjnej” edukacji ?
  Mamy prawo wychowywać dzieci wg własnych przekonań i poglądów a Państwo i lobby LGBT coraz bardziej się wp…la z buciorami w nasze wychowanie.
  A do reszty słuchaczy mam takie przesłanie:
  Pamiętajcie że lewica pragnie by każdy obywatel był niewolnikiem we własnym kraju , co wszędzie widać i co udowodniła historia .

  Życzę przede wszystkim zdrowego rozsądku i pozdrawiam serdecznie

 5. P.S. Jak dotąd to Zenon to jeden z niewielu głosów zdrowego rozsądku w tym radiu.
  Pozdrawiam Zenona i życze mu zdrowia 🙂

  • Dziękuję serdecznie za pozdrowienia. Głos niestety słabnie – nie ma woli dialogu (z wyjątkiem P19, proszę o tym nie zapominać). Będę telefony ideologiczne wygaszał, bo to nie ma sensu. Mam wrażenie, że potem kieruje się pod moim kierunkiem obelgi albo powoduje to jakąś wrogość ze strony tych tolerancyjnych (bo przecież co jak co ale „obrażania moich poglądów” to tolerować nie można). Jak słyszę te obelgi typu „ten debil, ten idiota, najgorszy konserwatyzm” to mam wrażenie, że są też w moją stronę kierowane. Plus to głupie myślenie na zasadzie „jak nie LGBT, to nas zjedzo katole, nie ma innej opcji”. Nie, szkoda strzępić ryja – tu po prostu nie ma woli dialogu. Zwróć uwagę, że rzeczowo odpowiedział tutaj tylko Potrzeba, a nie tolerancjoniści.

   • No i widzisz, najgłośniej o tolerancji krzyczą ci co posiadają jej najmniej. Niestety. Pozdrawiam i życzę twardej d…py ?

 6. Jeszcze raz do P19/ Czy tylko mi się zdaje lecz mimo całej twojej „zdroworozsądkowej” naukowej retoryki to myślę że powoli dopada Cię dysonans światopoglądowy 🙂
  P.S. Nie jestem żadnym prawilnym katolikiem ani prawicowcem lecz ojcem dwóch pięknych córeczek(10 lat i 2 miesiące) oraz liberałem o zdecydowanym antykościelnym nastawieniu uważającym że każda skrajność czy to w lewo czy w prawo na dłuższą metę jest szkodliwa .
  Pozdrawiam serdecznie.
  Jeszcze słówko do Krawculka.
  Chłopie! Zanim zaczniesz mówić o tolerancji LGBT , to najpierw wyjdź z domu do ludzi . Człowiek który ciągle narzeka na brak kasy zamiast trochę więcej popracować , bojący sie kontaktów z ludźmi twarzą w twarz siedzący ciągle w domu to słaby znawca interakcji i zachowań międzyludzkich -nie pomyślałeś że dzieci mogą wychować wg własnych zasad też rodzice? Mówisz o tolerancji a czy LGBT dla nas rodziców jest tolerancyjna? Ktoś się nas pytał o zdanie? Więc gdzie tu tolerancja?
  Pozdrawiam również serdecznie

  • No fajnie że jesteś zdroworozsądkowy i jesteś liberałem, twoje dzieciaki sobie poradzą. Ale zaznaczę raz jeszcze, cała hucpa zaczęła się od wypowiedzi kurator Małopolski, która jasno powoływała się na kodeks karny i mówiła, że jakakolwiek forma edukacji seksualnej wobec małoletniego poniżej 15 lat jest formą pedofilii. Z drugiej strony znam przypadki ludzi, którzy zostali skrzywdzeni, bo zostali przez kogoś zmanipulowani, nie wiedzieli jak zareagować, nie wychwycili odpowiednio wcześnie intencji agresora, a po wszystkim bali się o tym powiedzieć. Są to realne przypadki, których nadużywane #meToo nie powinno zasłaniać i udawać, że nie ma problemu. Skąd dzieciak ma wiedzieć, jaki dotyk i w jakim wieku jest już przekroczeniem granic, jeśli dotyka ojciec? Nie wszystkie dzieci mają takiego farta jak twoje.
   PS. nie wiesz nic o moim małżeństwie, więc może nie oceniaj 😉

 7. No i widzisz , nie oceniam i nie zamierzam 🙂 Chodzi mi tylko o to że tak ładnie ostatnio we wszystkich audycjach mówiłeś o równości tolerancji i miłości do wszystkich a wiedz że nie można kochać i tolerować wszystkich i wszystkiego, są różni ludzie i różne zachowania i charaktery , to co zepsute i złe powinno być eliminowane , to co jest marginesem powinno zostać na marginesie(nie może być tak że mniejszość bedzie narzucać swe prawa większości-tak było przez ostatnie 70lat). Nie myl edukacji seksualnej z promowaniem w szkołach LGBT bo to nie to samo. Na zachodzie od lat taka edukacja jest i czy coś to dało (w Wielkiej Brytanii odsetek ciąż wśród nastolatek nadal jest duży) i właśnie edukacja taka powinna być prowadzone od np 4-5 klasy szkoły podstawowej (przez doświadczonego pedagoga a najlepiej psychologa) pod okiem rodziców a nie wśród dzieciaków z przedszkola (one jeszcze nic takiego nie pojmą i nie zrozumieją – są za małe, jeśli ktoś pisze o seksualności 5 latków to jest to chory pedofil)
  Wiedz też że dziecko (szczególnie to małe) to istota bezbronna i delikatna , trzeba je otaczać miłością zrozumieniem i opieką , i żadna edukacja seksualna nie obroni takiego dziecka przed zwyrodnialcem. Z pedofilią trzeba ostro walczyć(chemiczna kastracja) i ostro się jej przeciwstawiać a nie pobłażać(pan trynkiewicz się pozdrawia)
  Pozdrawiam i życzę głośnego mikrofonu:)

  P.S. Łatwo się wypowiadać o sprawach dzieci komuś kto ich nie posiada 🙂 Nie mniej najważniejszy jest rozsądny dialog i wyrażanie swoich opinii- przemilczane problemy się nie rozwiązują same.
  Dziękuję za cykl audycji „Sprawdzam” -kawał solidnej roboty . Szkoda że Krawiec się zdemotywował i nie prowadzi „Spoilera” i „Czasów Ostatecznych”

  Jeszcze raz pozdrawiam obu Kapitanów i calą ekipę NR

 8. Co to k… za mlaskanie na 0:00?

  • Nocnik berserker

   Potrzeba i krawiec, jesteście żałośni, ocieracie się już o jakieś niedojebanie umysłowe. Pozdrowienia dla Zenona:) szanuję bardzo.

 9. Widzę ze słuchacze radyjka powoli zostają pochłonięci przez odmęty ultrakonserwatyzmu … może czas na powrót.

  • Ot zwyczajna obrona przed propaganda ultralewactwa. Normalny odruch obronny jak ktos zaczyna przekraczac granice zdrowego smaku i robi z logiki wiadoma panne.

 10. Skoro czołowi prowadzący to miłośnicy lewicy to dla równowagi maja taką publiczność. Do pracy nad propaganda nie mogli sobie lepszej wymarzyć.

 11. Do Błażeja. Dobrze jest być komunistą w kapitalistycznym kraju na posadzie architekta czyż nie. To tak mniej więcej jak ma sie do ideologii lewackiej jak większość z założycieli myśli komunistyczno socjalistycznej było kapitalistami wyzyskującymi robotników i nigdy nie pracowało fizycznie. Jak wytłumaczysz fakt że ideologia marksistowska(socjalistyczno lewicowo komunistyczna) i tenże system jest odpowiedzialny za wymordowanie największej ilości ludzi w całej historii nowożytnej cywilizacji(sztuczny głód na Ukrainie czy w Chinach lub reżim PolPota to jedne z niewielu)Jak już wspomniałem lewica pragnie by każdy obywatel był niewolnikiem we własnym kraju.Zobacz co się zaczyna dziac w Chinach(już 20000000 ludzi zostało wykluczonych przez system inwigilacji , o Korei północnej nie wspomnę -chociaż tu to raczej monarchia dziedziczna niż komunizm)
  Czy pamiętasz w ogóle czasy PRLu?Tę siermiężność i szarość dnia codziennego gdy niczego nie bylo na półkach sklepowych?
  Owszem , zgadzam sie że niektóre hasła są piękne i górnolotne lecz czyż stalinowska konstytucja ZSRR nie była najpiękniej napisaną konstytucją na świecie?
  Lecz mimo to ubolewam że teraz tak rzadko udzielasz się w NR. Wasze spory z Zenonem to majstersztyk:) Niestety jak widać Hejty są po obu stronach lewej czy prawej( skrajność lewa czy prawa nigdy nie była dobrym rozwiązaniem)
  Pamiętaj że wyzwiska i brak chęci dialogu świadczą o słabości charakteru.
  Zyczę zdrowia i pozdrawiam Ciebie i twoją rodzinę (niechaj córcia rośnie zdrowo i wesoło)
  Czołem „Towarzyszu” 🙂

 12. P.S. Błażeju! Nie myl chu…ja z ogórkiem , jak np nie jestem ultrakonserwatystą lecz antykościelnym liberalnym patriotą :)(przynajmniej za takiego się uważam i tka wyszło podczas testu na kompasie politycznym hehe).
  Równie dobrze mogłbym Cię porównać do ultrakomunisty chcącego wymordować wszystkich innych którzy mają poglądy bardziej w prawo 🙂 Przede wszystkim zdrowego obiektywizmu życzę.
  Jeszcze raz pozdrawiam

 13. Brzydzi się Polską ale siedzi w polskojęzycznym internecie, mieszka w Niemczech, które jak sam powiedział – zniszczyły jego ukochaną Jugosławię… Przykładów hipokryzji tego człowieka jest dużo, odsłuchałem sobie jakiś czas temu zaległe audycje i cieszę się, że nie nadaje nowych. To zwyczajny wygodny cwaniaczek, który lubi siać zamęt – stąd te jego „poglądy”.

 14. Cieszy mnie bardzo wyzywanie od toksycznych, mitomanów, komuchow hipokrytów itp. 🙂 jak robią to prawaki znaczy ze ich boli. A nic nie cieszy tak jak ból poszukiwaczy żydowskich i lewackich spisków na świecie

  • Cieszy cię, że cię wyzywają, tak? Skąd sobie wziąłeś określenie „toksyczny” i wątek antysemicki? Tego w ogóle nie ma w komenatrzach. Jakieś kompleksy czy próbujesz z siebie zrobić ofiarę? Albo po prostu wymyślasz sobie i potwierdzasz to, że jesteś mitomanem?

 15. Nocny Marku,Krawcze powiedz mi jak się zajerestrować na czatango,by pisać posty,bo nie wiem.
  A chciała bym czasem coś powiedzieć na temat.Może to śmieszne,ale nie umiem.
  Pozdrawiam.Strzałka
  Sylwia.

 16. Oj chłopaki troszkę pobzdurzyliście, aż musiałem notatki porobić 😛
  Otóż nie, za samo posiadanie lewego dowodu bagieta nie grozi. Bagietowalne jest podrobienie dokumentu w celu jego użycia jako autentyczny lub za samo użycie jako autentyczny. Wylegitymujesz się lewym dowodem – bagieta. Stąd właśnie te dowody „kolekcjonerskie”, bo do popełnienia przestępstwa konieczne jest wykazanie zamiaru. a to bagieta -> prokurator -> sąd ma wykazać zamiar, a nie Ty, że dowód nie był dla jaj, no chyba że z okoliczności zdarzenia wynika, że ewidentnie podrabiałeś dokument w celu użycia.
  Tak samo z posiadaniem cudzego dowodu – karalne jest posłużenie się, kradzież lub przywłaszczenie, ale tu też trzeba udowodnić, że działałeś z zamiarem włączenia takiego dokumentu do swojego „majątku”, na stałe pozbawić go innej osoby. Ile to razy bagiety znajdują na melinie albo w imprezowym mieszkanku cudze dowody, gdzie okazuje się, że ktoś ten dowód zostawił w trakcie chlania i po niego nie wrócił. Czasem ktoś znajdzie jakiś dokument i stwierdza, że po prostu odda go jutro, a w międzyczasie łapie się na kontrolę. Nigdy się nie robi o to spraw ludziom. Jest wykroczenie z ustawy o dowodach osobistych, dotyczy bezpodstawnego zatrzymania cudzego dowodu, ale to jest kwestia „zastawiania” dowodu np przy wypożyczaniu sprzętu (czego robić nie wolno).
  Co do obrony koniecznej, nie wiem kto Ci Potrzebo powiedział, że apriorycznie wyłączone jest w ramach obrony koniecznej zaatakowanie nietykalności cielesnej napastnika w obronie mienia, ale trochę Ci pobzdurzył. Obrona konieczna ma być celowa, skuteczna, proporcjonalna, przy czym atakowany może wykorzystać wszelkie środki, jakie są mu potrzebne do odparcia zamachu. Można zaatakować dobro cenniejsze, o ile dobra te nie pozostają ze sobą w rażącej dysproporcji, gdyż z samej idei obrony koniecznej wynikać musi szansa na skuteczną obronę. Ponadto napastnik musi się liczyć z tym, że w wyniku wykonanego ataku sam może ponieść szkodę. Obrona konieczna jest samoistna, tzn. że nie musisz uciekać, a możesz po prostu się bronić. Chyba że umyślnie atakujesz życie, wtedy musi to być ostateczność (subsydiarność). A czym innym niż naruszeniem nietykalności, a nawet wolności jest zatrzymanie obywatelskie? Zresztą obrona konieczna to jest temat rzeka, jedna z najbardziej zagmatwanych instytucji prawa karnego i napisano o niej tyle, że trudno w tej materii rzucić jakiekolwiek stwierdzenie, które będzie zawsze, w każdej sytuacji prawdziwe, szczególnie że zwłaszcza prawo karne pokazuje, że przepis nigdy nie nadąży za życiem i pomysłowością ludzi/losem.

  Przechodząc do filmów o pedonich, polecam netflixowy dokument „Porwana w biały dzień” – bardzo dobry film pokazujący jak można zmanipulować całą rodzinę i wychodzić z tego obronną ręką.

  A jeszcze o Policji – miałem w ramach swojej edukacji prawniczej parę tygodni praktyk z Policją – goście robią co mogą, żeby swoją robotę wypełniać dobrze, ale to, z jakimi bucami spotykają się na codzień i jak ludzie starają się obrzydzić im życie przechodzi ludzkie pojęcie. Najlepszym przykładem był typ, który przy interwencji wypadkowej drogówki łaził dookoła stojącego na bombach radiowozu i kręcił telefonem filmik rzucając cały czas, że on zgłosi skargę, bo przez to że stoją na chodniku on musi chodzić po błocie i sobie buty brudzi. Z drugiej strony samochodu był chodnik, mógł po nim spokojnie przejść, ale on po prostu szukał problemu. Potem przez takie skargi robią im kontrole, przekopują notatniki służbowe z całego dnia i uprzykrzają życie. A stali tam tylko dlatego, bo ktoś ich wezwał do zdarzenia. Więc gwarantuję zarówno Tobie Krawcze jak i Tobie Potrzebo, gdybyście popracowali parę dni w takich warunkach, gdzie co chwilę ktoś przypieprza się o absolutnie wszystko (bo nigdy nie ma takiej interwencji, w trakcie której wszyscy są zadowoleni, taki urok wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania), a na dodatek z najbzdurniejszej rzeczy mogą wam zrobić dyscyplinarkę i wywalić na zbity ryj, to żyć by Wam się odechciało 😉

  • Bo najlepiej się znają ci którzy całe dnie i noce siedzą przed kompem oraz poza pracą(przed ekranem komputera oczywiście) nie posiadają żadnych większych obowiązków:)

   P.S. Kapitanowie NR to tylko sarkazm z przymrużeniem oka do was (mam nadzieję że sie nie obrazicie)
   Pozdrawiam

 17. O, ile konserwatywnego spierdolenia tu się wylało. Brawo zenek, twoje półprawdy i karmienie bredniami przynoszą skutek w postaci kolejnych ala „Serio chciałbyś, zeby Twoje dzieci uczyły się w wieku 5 lat i masturbacji?”. Trzeba być skrajnym debilem by w to wierzyć.

  • http://filmydladziecidotnet.files.wordpress.com/2015/01/who1.jpg

   Tu masz część standardów edukacji seksualnej dzieci WHO a poniżej wypowiedź jednego z najbardziej wpływowych ludzi w Europejskiej Partii Zielonych. Bardzo wpływowy człowiek w środowiskach LGBT, od dekad. Nie jest odosobniony w swoich poglądach.

   https://www.youtube.com/watch?v=cPYm9B707Qc

   Już wiem, że będzie że „nie to źródło”, „nie ten kontekst” i cuda wianki… Róbcie co chcecie – tak jest i tyle.

   I myślę, że to tyle. Jak dawałem badania (suche dane) na rozmaite tematy, to wielu z was je olewało albo wbrew liczbom mówiło, że to na pewno tak nie jest (łącznie z badaniami na temat siły kobiet i mężczyzn!). Myślę, że szkoda strzępić ryja, zabrakło mi sił. Dawno ani nie idzie o pluralizm ani o dyskusję rzeczową, ani o fakty. Przykleja mi się tu łatki konserwatysty, prawicowca, debila, idioty… Nie warto. Nie warto.

   • Zenon! Nie ma się co przejmować , z lewusami jak z płaskoziemcami – jak sobie coś upier….lą to chociaż jak by nie było porypane i dalekie od rzeczywistości , będą w to wierzyć a wszystkich którzy prawdę będą dawali im na tacy obrzucą guanem i błotkiem (jak małpki w zoo)

  • To tlumaczenie tej tabelki jest zrobione tak jak trzeba zeby sie z tezami zgadzalo 🙂
   https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/WHO_BZgA_Standards_English.pdf tu jest original co najdziwniejsze na WHO go nie ma tylko w jakis NGO niemieckim.

   https://seksuologbeztabu.pl/masturbacja-dziecieca/
   wiem ze zrodlo z dupy ale to mniej wiecej opis naturalnego zachowania dzieci.
   Mozna zareagowac w 2 sposoby. Zjebac dzieciaka i zakazac bo wszystko co z cialem to grzeszne. Albo mu wytlumaczyc co sie z nim dzieje. Niestety w Polsce rzadza od 30 lat ludzie ktorzy musza zabigac o wyborce z mazowieckiej wsi czy podobnie i wszystko co z seksem zwiazane musi byc grzeszne niedobre niemoralne trzeba wpajac poczucie winy i opowiednio stygmatyzowac ludzi czerpiacych radosc z zycia jako kurwy szmaty itp. A cala edukacje ktora nie mowi ze cialo jest grzeszne zle itp jako lewacki zamach na rodzicow. Oczywiscie trzeba odpowiednio zrodla zmanipulowac itp. Wtedy mamy idealna oblezona twierdze 🙂 Przez lewagow i innych takich. Potem mamy dzieci latwo ulegajace pdeofilii, jakis flustratow, ksiezy, i kolesi co zajebia 50 osob w meczecie bo … ale juz za daleko od tematu. Taka dygresja.

   • No i ? Sam sobie strzeliłeś gola . W pierwszym linku przysłałeś 68stronnicowy elaborat na temat edukacji seksualnej i to po angielsku, majważniejsze że jest tam tabela podesłana przez Zenona i po angielsku znaczy to samo co zaznaczył czerwoną krechą.
    W drugim linku seksuolog wyraźnie pisze cyt”Spokojną, ale stanowczą rozmową. Trzeba dziecku wytłumaczyć, że takie zachowania mogą mieć negatywne konsekwencje dla jego zdrowia i dlaczego nie powinno tak postępować.”
    Zresztą WHO i tak ma dużo za uszami więc zbytnio tej organizacji bym nie ufał.
    Poza tym normalność i zdrowy rozsądek to nie konserwatyzm , co na marginesie niech nie wychodzi poza.
    Zresztą dyskusja z lewicowcem to jak gra w szachy z gołębiem 😀
    Pozdrawiam

    • Żeby być fair to z osobą o stricte prawilnych poglądach rozmowa wygląda tak samo „racja jest moja , najmojsza i ch….uj” 😀

    • No właśnie chodziło mi a ta tabelkę. Ta u Zenona ma tłumaczenia tak wykonane by racja była prawilna

     • Albo jesteś ślepy albo ni w ząb angielskiego nie rozumiesz.Tłumaczenie jest jak najbardziej POPRAWNE.

  • Mówienie dziecku czym jest dotykanie się nie jest nauką technik masturbowania się. Ale pożyteczni idioci Ordo Iuris dalej będą powtarzać kłamstwa, że dzieci będą uczone technik masturbowania się.

   „– Przywoływanie w taki sposób standardów WHO ma na celu wprowadzenie zamętu informacyjnego, który wykorzystywany jest przez Ordo Iuris do szerzenia kłamstw na temat edukacji seksualnej i praw należnych osobom LGBT+ – mówi Katarzyna Banasiak z grupy Ponton, która zajmuje się edukacją seksualną. Podkreśla, że standardy Światowej Organizacji Zdrowia często są wyrywane z kontekstu. – I tak się dzieje w tym przypadku. Te standardy to nie program lekcji, ale zbiór obserwacji tego, co się dzieje z człowiekiem na różnych etapach rozwoju. Nie jest tak, że czterolatek będzie uczony masturbacji. Nie znam kraju na świecie, w którym w przedszkolu czy w szkole by uczono technik masturbacji – mówi Banasiak. Przypomina, że już czterolatki mogą interesować się swoim ciałem i odkrywać, że dotyk jest przyjemny. Standardy WHO mają być wsparciem rodziców i opiekunów np. przy rozmowie z dziećmi na ten temat.”

   Skoro piszesz o przyklejaniu łatek konserwatysty, prawicowca, debila, idioty – nie trzeba ci nic przyklejać skoro sam ciągle powtarzasz ich narrację. Podobnie jak etam nie musi się martwić, że ktoś przykleja mu łatkę świrniętego gościa od chemitrails. Nikt tego nie robi, sam sobie ją nakleja na czoło.

 18. Moliusz.Widać że nie posiadasz potomstwa in jesteś kompletnym idiotą 🙂
  Poza tym po ostatnim komentarzu Błażeja widać brak odzewu na moje posty, co dalej sam z siebie robi ofiarę zamiast rzeczowo odpowiedzieć na posta . Co w związku z tym świadczy o tym że brak mu argumentów .

  • Sorry nie mialem czasu odpowiadac bo jestem zajety bronieniem rodziny przed horda lewakow muzulmanow i tych co sa uczyc masturbacji 5 latki….

 19. Zenonie! Szkoda cierpliwości , mimo przedstawionych dowodów to wszystko jak g…wno w kibel. Co za czasy. Polecam Sosnierz tv z relacjami z parlamentu EU . Jak absurdalne jest lewicowe rządzenie i gdzie to wszystko zmierza – strach myśleć. Głosowanie tam wygląda jak w Korei Północnej

  • Szczególnie godny jest polecenia materiał Sosnierza o tym, jak to de facto nie ma głosowania w parlamencie EU. Jak nie liczy się głosów, tylko tamtejszy „marszałek” liczy je „na czuja”. Przecież to jest zbrodnia przeciwko ludzkości, ale wszyscy mają to w dupie. Myślisz, że się do tego odniosą wielcy zwolennicy EU i podobni? Zapomnij – najwyżej wyśmieją, powiedzą że to „ten młody korwinek/kuc”. Że „złe źródło!”. I chuj z tym, że prawo i demokracja są u podstaw olewane w EU 🙂 Źródła! Nie fakty!

   • Widziałem i aż nóż w kieszeni się otwiera.Ale tłumacz tu kr….nom.Błażej czepia się o tłumaczenie twojej tabelki WHO , sprawdziłem i jest jak najbardziej poprawne. Widać jego angielski też jest jak najbardziej „lewicowy” hehe

 20. Al Swearengen

  Ci wielce tolerancyjni są najbardziej agresywni, człowieka o innych poglądach, to by w łyżce wody utopii. U nich tolerancja działa w jedną stronę. Widać to na ich manifestacjach oraz tutaj w komentarzach czy na czacie NR. Wszędzie hipokryzja. Pozdrawiam serdecznie.

 21. To uleganie tolerancjonizmowi prowadzi wbrew intencjom(przynajmniej większości) do zamordyzmu co widać po tępieniu wolności słowa na zachodzie.

Zostaw Komentarz