Nocny Marek – Audycja w sprayu

Nocny Marek – Audycja w sprayu

wpis w: audycje, Nocny Marek | 20

Pan Wszechświat był chory, bo mu się człowieki zalęgły. Dr. Wszechświat zapisał leki, i prawie udało się zadusić człowiekoze w zarodku, ale nie całkiem. Na jednej małej planetce zostało trochę Flinstonów, a od góry jest jeszcze nalot z Jetsonów.

20 Odpowiedzi

 1. Co za dekle. Najpierw mowia ze gowno w puszcze to sztuka, ma szokowac, tu trzeba znac kontekst bla bla bla… a potem komentuja piosenke ze za bardzo prowokacyjnie 😀 Gowno w puszce jest jeb***m gownem w puszcze nie wazne jaka historyjke sie do tego dorobi. Ps. Prawdziwa sztuka to piosenki wykonywane przez kustosza19 w radiu wolne wilno.

 2. hello, do tej piosenki sie mozna przyczepic tylko pod wzgledem technicznym, chujowy jakis sprzet do nagrywania tekst jest calkiem dobry i dobrze zarymowany, i jeszcze zeby nie ta modlitwa na koncu. a ze bogaci zydzi sponsorowali hitlera, to juz chyba nie jest tajemnica. tak samo jak to, ze zydzi za komuny mordowali polakow.

  • poczeba, tylko mi nie mow, ze polacy chca jakies roszczenia od zydow, ktorzy ratowali polakow przed niemcami, a sprawdz, czy chicago nie jest na terenienie przekazanym pulaskiemu, i czy to nie jest teren rodziny pulaskich?

   • po pierwsze, nic o roszczeniach w tym nagraniu nie mówiłem, a po drugie – co mnie Chicago obchodzi i dlaczego powinno?

    • ej, to taki przyklad, ze polakom sie cos nalezy od usa, a nie ze tylko zydzi maja prawo do mienia bezspadkowego w polsce

 3. …”sztukom”, „tak” „mlask”, „tak”, „mlask”, „tak” „sztukom”, „mlask”, „noo iiii”, „tak”, „mlask”, „sztukom”, „tak”, „mlask”, „noo iii”, „sztukom”, „tak”, „mlask”…

 4. 667NowyLepszySzatan

  Czy POTRZEBA19 jest wspierany przez ,,ruch ściśle określonych sił”? SPRAWDZAM!!! 🙂

 5. Krawiec to jednak ma słaba pamięć. Nawet nie pamięta, że Potrzeba zakładał nocne radio, ba on nawet radio na fali zakładał.

 6. 667NowyLepszSzatan

  Osobiście uważam że to POTRZEBA podsunął pierwszego kwasa Mapetowi, a Clodowi polecił archiwum x
  :-))

 7. Czerwony karzeł łże jak suka bura jak zawsze zresztą.
  Tak zydzi dogadywali sie z hitlerem przed 39 jak i również po 39 roku sami stawiali mury w getcie bo myśleli że hitler im autonomię da.To sa fakty historyczne ogólno dostępne!!!
  Z wielkiej idei KRAWCZYZMU ktora miala zbawić Słowian zostało komuno-zdowskie gówno zinfiltrowane przez jednego komucha.
  Na gali fame mma byłbyś nazwany zwykłym frajerem Krawcze.
  JAKIŚ MĄDRY CZŁEK RZEKŁ KIEDYŚ ŻE ZŁEGO WILKA SIĘ NIE KARMI no i długo nie było czekać i się gówno z puszki wylało no ale to sztuka przecież jest.

 8. ocalały członek załogi greckiego tankowca Lotus

  jakby kogoś interesowało: kotek znaleziony 🙂
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24101297,kotka-zaginela-podczas-lotu-do-warszawy-po-8-dniach-jest-szczesliwy.html

  a tak poza tym, to mój kot potrafi się z każdych szelek wyswobodzić, nie ważne jak ciasno zapięte.

  • O jaka fantastyczna wiadomość, dzięki za aktualizację 😉 natomiast co do wyswobodzenia się, zwierzętom w podróżach lotniczych podaje się środek nasenny (przynajmniej według mojej wiedzy i doświadczeń), więc mimo wszystko linia zostaje winna.

 9. Pięknie powiedziane Alexandro jeśli dobrze zrozumiałem.Więc kiedy uczeń staje się mentorem Mistrza ten tylko może ślepo podążać za nim w błogiej nieświadomośći lub strachu?

Zostaw Komentarz