Nocny Marek – Awaryjny

Nocny Marek – Awaryjny

wpis w: audycje, Nocny Marek | 3

Przed samym nadawaniem Krawcowi zawiesił się komputer, potem jakoś wstał, ale mimo wszystko działy się z nim dziwne rzeczy. W pewnym momencie zwiesiło się wszystko, łącznie ze Skype i Task Managerem Windows, a mimo to nadawanie trwało. To się nazywa determinacja!

3 Odpowiedzi

  1. Potrzeba, moze zrob sprawdzam o wplywie pornografii na mozg? co do trupow, to nie jest psychopatia tylko ludzie po prostu przyzwyczajaja sie do widoku zwlok. inna sprawa ze gdyby taki pracownik prosektorium nie traktowal ich jako material badawczy tylko sie nad nimi rozczulal to szybko by zwariowal. mimo ze uwazam sie za osobe dosc wrazliwa, to pamietam swoj pierwszy udzial w sekcji zwlok, bylo nieciekawie i gdzies z tylu glowy mialem caly czas swiadomosc ze to jest przeciez czlowiek ktory dzien, dwa dni temu zyl. po kilku razach przestajesz o tym myslec

    • Kiedyś czytałam trochę o pracy „zimnego lekarza” i właśnie większość podkreślała, że oni muszą się nauczyć traktować zwłoki jak ciało, wnętrzności i nic więcej, bo inaczej się nie da. Większość także podkreślała, że zwłoki dziecka zawsze są przypadkiem cięższym niż inne i jest wtedy trudniej, ale muszą oni myśleć wtedy tak jak wyżej. Bardzo chciałam swego czasu zostać takim lekarzem, piękny zawód. I jak lubię tematy śmierci, zwłok itd. to nie jestem w stanie powiedzieć jak bym zareagowała na sekcje zwłok, pomimo szczerego zainteresowania tematem.

  2. Nabijanie się z dobrego wilka jest jak barszcz, nigdy się nie nudzi.

Zostaw Komentarz