Nocny Marek – Sedes Chaosu

Nocny Marek – Sedes Chaosu

wpis w: audycje, Nocny Marek | 22

Claude mOnet a.k.a. Michał Giereś znowu nas publicznie oczernia, tym razem poszło to w świat za sprawą magazynu PCWorld. Wskazana jest zatem reakcja ze strony Nocnego Radia. Witamy również nowych słuchaczy, szukających naszych złych uczynków. O nie będzie ciężko, na pewno znajdziecie tu fajne rzeczy dla siebie.

Artykuł w PCWorld

22 Odpowiedzi

 1. Mysle ze Was naprawde nie lubi:) Ma ciekawe wpisy na twiterze:)
  https://twitter.com/teoria_chaosu?lang=en

 2. Wiecie co, ja rozumiem że C. postąpił głupio i nierozsądnie. Należy mu się za to srogi opierdol.

  Ale jest też druga strona medalu – chłopak prowadzi swoją głupią audycję i ciągle a to ktoś mu przeszkadza głupimi telefonami, (być może zakłóca ktoś mu transmisję) ale dalej wykorzystuje jego wizerunek i publikuje, że znęca się nad zwierzętami, robią mu kontrole na granicach – chłopak ma usrane życie bo jakaś banda frustratów ciągle się nad nim pastwi i donosi wszystkim służbom świata zmyślone historie.

  Ciężko żeby tak zaszczuty człowiek nie popadł w paranoję – zwłaszcza gdy doświadcza tak regularnej i systematycznej cyber-przemocy. On może czuć się naprawdę osaczony i mam szczerą nadzieję, że to wszystko przetrwa i nie zrobi sobie czegoś.

  • Ostatnio mówił że miewa myśli „s”, mówi że wybiera się w podróż „do wewnątrz(Ziemi)”, nie zdziwiłbym się gdyby za jakiś czas nagle przestał nadawać bez wyjaśnienia i słuch by o nim zaginął

 3. Nie-ten-Zenon

  Jaro…masz duzo racji.

 4. Ciekawie brzmi zestawienie umoralniających roszczeń (i to z jakiej strony!) wobec Kloda, jakoby ten szkalował, szkodził itd, ale gdy szło o tytułowanie oszołoma Dubija „pedofilem”, co w sumie jest kurewstwem, bo nie ma na to żadnych dowodów, słuchaczy napadła amnezja. Już nikt nie pamięta? Skala tępoty jest, jak widać, niemierzalna – Drodzy Słuchacze. O władzach tego radia nawet nie chce mi się pisać. Są tacy, jakimi im wy pozwalacie być. EOT z mojej strony.

  • Ja tam broniłem Tomka i wyrażałem publicznie swoją dezaprobatę dla nazywania go w ten sposób (mimo, że nie ma to zbytnio sensu, co najwyżej nakręci jeszcze hejterów), do czasu aż mnie kilka razy nie potraktował jak gówno. Najpierw zamknął mi drogę do nadawania w RNF, potem oskarżył o to, że mu hakuję radio, obrażał (mówił, że jestem pazerny na kasę – mimo że przez kilka lat żył za bitcoiny, które mu zostawiliśmy wspólnie z Claudem) wyparł się znajomości ze mną i jeszcze kilka innych „fajnych” rzeczy… To trochę bez sensu bronic kogoś kto ci sprzedaje plaskacze na ryj prawda?

 5. Również uważam, że to co dzieję się w stronę Claude’a to już niesmaczne i nieśmieszne, sadystyczne wręcz. Bardzo lubię tego człowieka. Kibicuje mu i trzymam za Niego kciuki, czy się to komuś podoba czy nie. W obecnej sytuacji dalsze milczenie i nie branie strony wydaje mi się już przynajmniej niemoralne. Stąd mój komenarz tutaj w tej sprawie.

  Ps.
  Bardzo żałuję, że cała Wasza paczka tak się poróżniła. Stanowiliście genialny Team. Nie trzymam żadnej strony. Ubolewam tylko, bo jak byliście razem to wydawało się, że rodzi się coś naprawdę wyjątkowego i bardzo mocnego. Tak, bardzo sobie również ceniłem i cenię Kapitana. Razem stanowilibyście siłę nie do przejścia. Bardzo, bardzo mi tego wszystkiego szkoda.

 6. Przechodzimur

  Krawiec, zastanów się, czy tetaz nie robisz tego, co otwarcie Cię brzydzi? Probujesz zajebać odmienca Mone, a jak juz JBl powiedział o Klaudzie idiota, to faktycznie tak musi być , poki nie przestanie miesiecznie dawac 19 zl puty sie nie uspokoi?. Co tak będę wołał, jak debil na puszczy, ale coraz mniej Krawca w Krawcu i Krawca w radiu i radia w Krawcu. P19, pewnie jesteś miłym uczynnym facetem, ale nie jesteś szczery, chyba nawet gospodyni domowa , ogladajaca pasjami trudne chwile, jest to w stanie zauważyć. Nie szukaj stary pomyslu na siebie, tylko sobą badz. A jak już zajebiecie Clauda, to Nocny Marek bedzie mial tytuł Kot Monet rozjechany przez walec? Czy Znalazł się wielki kapec, ktorym zbieraliśmy karalucha( i tu udawany smiech Potrzeby). Pomyślcie nad zakończeniem tej wojenki.

  • Oj przesadzasz waść i to grubo! Po pierwsze to Claude nas atakuje i to cały czas, z wielką zajadłością i konsekwencją. Mnie dawno wykreślił oficjalnie z grona kolegów, Potrzebę wyzywa na różne sposoby (przestępca, łajdak), Dynamina oskarżał ostatnio o grożenie śmiercią (poznał to „psychologicznie”, po sposobie pisania maila!). Nocne Radio to media ściekowe, trollerskie, albo „nikczemne”, słuchaczy tego radia sobie nie życzy na swoim czacie ani w audycji… Nawołuje do ostracyzmu wobec nas i do nie sponsorowania. Teraz oskarżył nas w mediach o przestępstwo. I to my go niszczymy, przez to że od czasu do czasu zareagujemy na antenie na jego poczynania? 🙂 To mamy siedzieć cicho i z godnością przyjmować kolejne plaskuny na ryj? Wiele razy w audycji ubolewałem, że Claude jest tak gnębiony, zachwalałem jego audycje, ale taka postawa, w obliczu jego zachowania jest bez sensu! Zobacz sobie jak bardziej błahe sprawy załatwiają niektórzy youtuberzy, albo się sądzą i domagają wysokich odszkodowań (Ator), albo zbierają ekipę i idą się lać (Rafonix), my na tym tle jesteśmy oazą spokoju. Co do Blachy – ma prawo do decydowania kogo sponsoruje i za co, a ja mam prawo się tym przejmować albo nie. Ma tez prawo do swojej opinii na temat Claude’a. Skoro Michał wyparł się publicznie znajomości ze mną, nie czuję się w obowiązku bronić (byłego) kolegi.

   W Potrzebie nie widzę w sumie żadnego fałszu, prywatnie jest taki sam jak na antenie, mówi to co mu leży na wątrobie a jak większość ludzi, potrafi tez być złośliwy jak ktoś mu mocno zalezie za skórę i tyle. Też zacząłem bardziej otwarcie pisać i mówić o różnych sprawach i nazywać rzeczy po imieniu, bo siedzenie cicho okazało się co najwyżej przyzwoleniem i zachętą do kolejnych ataków. Trzeba się jakoś bronić, milczenie przynosi negatywne rezultaty. Na pewno w świecie, w którym ludzie mają zwierzęce odruchy, ofiara się wycofuje, odwraca, dla napastnika jest to sygnał do ataku. Ludzie z pewnych kręgów bardzo chcieli mieć jakiegoś wroga i sobie go stworzyli, nie chciałbym aby nabrali przekonania, że kolejne ataki będą im zawsze uchodziły na sucho.

   PS. Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz – mimo całej sytuacji, my nie zniechęcamy do słuchania Tch, nie dyskryminujemy fanów Claude’a. Nikt nie broni wam go cenić, lubić, słuchać! Jeśli ktoś szanuje Michała i lubi jego audycję, może spokojnie wpadać tez tutaj. Piętnujemy co najwyżej pojedyncze osoby z jego społeczności, za konkretne czyny i zachowanie. Nie ma więc sytuacji, którą on tworzy u siebie – jesteś z nami albo z nimi! No ale dajcie nam (przynajmniej mi i Potrzebie) mieć własne zdanie na temat zachowania Claudea i na temat poglądów głosi.

   • Przechodzimur

    Jest sporo racji w tym co napisałeś.

    • Krawiec dobrze pisze, obserwowałem tą wojenkę z dystansu jak moneta odchodził z Nocnego Radia i jak upadało RNF, nie wiem i nie chcę wiedzieć co tam zaszło, mam to gdzieś sprawa się rypła temat zamknięty ale to co ostatnio bredzi moneta, że to wszystko wina ekipy Nocnego Radia (począwszy od zrywania jego audycji poprzez ataki na Paranormalium a skończywszy na stalkingu monety w sieci) to jest już chamstwo i zwykłe oczernianie nie podparte ani jednym minimalnym dowodem, Gdyby Krawiec się wkurwił mógłby go spokojnie pociągnąć do odpowiedzialności za pomówienia . A już banowanie słuchaczy Nocnego Radia na swoim czacie bo wymienili je tylko z nazwy to jest już kurwa przegięcie.

  • Nie da się być sobą, bo to droga w dół. Naturalnie człowiek jako zwierze dąży do tego by przeżyć z jak najmniejszą stratą energii. Trzeba od siebie wymagać więcej i być w tym silnym i sprawiedliwym (dostajesz to na co zapracujesz/zasługujesz/zaoferujesz komuś komu się przyda).

 7. Cieszcie się że nie wymienił was na pierwszym miejscu tylko na trzecim…

 8. Tymczasem we wrześniu 2019 Giereś postanowił spalić mosty również z Radiem Paranormalium. Uwagi dotyczące jego audycji a kierowane na Skype olewał sikiem okrężnym, krytyczne komentarze na czatach i w archiwum mp3 nazywał trollingiem. Potem doszły do tego jeszcze jakieś dziwne akcje z rzekomymi honeypot’ami. Gdy w II połowie września 2019 nie wytrzymałem i publicznie na czacie wygarnąłem mu co o tym wszystkim myślę i że daję mu ostatnią szansę, gierapello strzelił focha i ogłosił, że odchodzi z Radia Paranormalium 🙂

  Pouczał mnie przy tym, jakie zachowania są „eleganckie” a jakie nie, że takie sprawy załatwia się tylko i wyłącznie na privie a nie publicznie (taaa, na privie łatwiej zignorować). Czym pokazał swoją hipokryzję, gdyż jednocześnie „eleganckie” było atakowanie z anteny mojego radia byłych jego kolegów z innych stacji i nazywanie ich „złymi wilkami”. Nawiasem mówiąc, ten człowiek chyba do teraz nie pojął tak naprawdę, o co w tej przypowieści o dwóch wilkach chodzi…

  Zresztą komentarze pod ostatnim odcinkiem wyemitowanym (a raczej – z uwagi na zddosowanie honeypota jakimokazał się być klopeuszowy serwer radiowy – w większości niewyemitowanym) na antenie Radia Paranormalium mówią wszystko: https://www.paranormalium.pl/2601,sluchaj

  Od tamtego czasu zdążył mnie pobanować na wszystkich możliwych swoich czatach i kilka razy zwyzywać mnie publicznie od trolli.

Zostaw Komentarz