Nocny Marek – Windykacja

Nocny Marek – Windykacja

wpis w: audycje, Nocny Marek | 29

O rozmowach z windykatorami, najnowszych doniesieniach z wyrobów samorządowych, rekurencyjnej lawecie i kocie Kleofasie (a ma bydlę wpływy) opowiadają dwa największe pajace polskiego podcastingu.

29 Odpowiedzi

 1. Trzeba zrobić marsz przeciwko żydom.

 2. To co mówił Blacha o tej skali (i megalomanii Krawca lol) ma się nijak do problemu.

  Tu nie chodzi o to, że znajdziemy pedofila również wśród nauczyciela czy lekarza, bo z tym nikt nie polemizuje. Różnica polega na tym, że jak złapią nauczyciela pedofila to nie przenoszą go do innej szkoły a sprawę tuszują. Szkoła nie wynajmuje prawnika by bronić dobrego imienia nauczyciela. Problem z pedofilią w kościele to nie tylko skala (ale też) ale również bezkarność.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_i_wykroczenia_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim#Polska

  • A jak wygląda kwestia orientacji seksualnej i pedofilii oraz efebofilii?
   Dało mi do myślenia, że ponoć 80% ofiar księży (samców) to chłopcy… nie dziewczynki… hmm…

   • pedofilia to skłonność do dzieci, płeć jest drugorzędna. w kościele ministrantami częściej są chłopcy. łatwiejszy dostęp. oto odpowiedź na twoje pytanie.

   • Gdyby był prawdziwy (a nie udawany) rozdział kościoła od państwa, to byłaby szansa na poważną dyskusję publiczną na ten temat, w świetle jupiterów i z udziałem seksuologów. Szybko by się wyjaśnił mechanizm powstawania tej dewiacji u klechów. Teraz jest taka sytuacja, że każdy kto stanie się niewygodny dla sekty watykańskiej, ryzykuje walkę z samym systemem, więc się ludzie boją, unikają tematu. A tak w ogóle to skąd te dane które przytaczasz?

    • „Gdyby” to ulubione słowo przegrywa.
     To tak jak gadają libertarianie na utrzymaniu mamusi „Gdyby był wolny rynek, to bym był bogaty” ;-DD.
     Zacznij radzić sobie mądrze z rzeczywistością taką jaka jest, a nie ustawiasz się w pozycji moralnego zwycięzcy nierzeczywistych wyobrażeń.

   • https://en.wikipedia.org/wiki/John_Jay_Report#Profile_of_the_victims

    Tutaj masz rozkład płciowy ofiar.

    To, że księża atakują chłopców, bo ministranci – to piramidalna bzdura. Są jeszcze dzieci maryi i podobne paramilitarne organizacje 😉 Do tego przecież księża to kapelani i katecheci.

    Ostatnio coraz częściej słyszy się o pedofilskich akcjach wierchuszki LGBT. Ale są też nieco starsze sprawy:

    https://www.bbc.com/news/uk-scotland-edinburgh-east-fife-15790605

    BARDZO trudno znaleźć obiektywne badania, które uwzględniają płeć ofiary i płeć i orientację sprawcy. Poniżej Indie, żeby nie było, że ten zły katolicyzm.

    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4311357/bin/JFMPC-3-430-g001.jpg

    Co rzuca się w oczy: nadreprezentacja chłopców wśród ofiar. 10-20%. Homoseksualiści to 3-8% społeczeństwa a mimo to jest duża przewaga przy czynach lubieżnych wobec chłopców.

    „pedofilia to skłonność do dzieci, płeć jest drugorzędna” – ma pan dowód? Bo to jest pytanie, którego obiektywnie się nie zadaje. Lewica nabiera wody w usta, albo się święcie oburza (jak katolicy przy pedofilii księży) a prawica nieudolnie próbuje coś udowodnić. Jest to trudne, bo przy wiadomym zdominowaniu nauk społecznych przez lewice – ciężko o obiektywne badania.

    http://victimsofcrime.org/media/reporting-on-child-sexual-abuse/statistics-on-perpetrators-of-csa

    Poniżej przykład, jak celowo pomija się kwestie profilowania przestępców seksualnych:

    http://www.nationalcac.org/wp-content/uploads/2018/02/CSA-Perpetrators.pdf

    „THEY CAN BE ANY AGE, RACE, GENDER,
    RELIGIOUS BELIEF,
    SEXUAL ORIENTATION, EDUCATION LEVEL,
    FINANCIAL STATUS”

    Coś poszukałem, próba mała, bardzo mała, ale:

    https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/10538712.2017.1336504?af=R&#aHR0cHM6Ly93d3cudGFuZGZvbmxpbmUuY29tL2RvaS9wZGYvMTAuMTA4MC8xMDUzODcxMi4yMDE3LjEzMzY1MDQ/bmVlZEFjY2Vzcz10cnVlQEBAMA==

    12,5% ofiar męskich sex ofenderów to chłopcy. Po raz kolejny widoczna nadreprezentacja.

    Jeszcze raz: NIEMIŁOSIERNIE trudno jest znaleźć badanie na temat homoseksualizmu i pedofilii. Jest to słoń w pokoju. Co ciekawe – ostatnio ochoczo publikowano „badanie” na temat psów w parku, które kopulując popularyzują kulturę gwałtu. Natomiast obiektywnych badań na dużej reprezentatywnej grupie w sprawie relacji homoseksualizm-pedofila nie ma. Można to dość łatwo policzyć w statystykach policyjnych – ale tam przecież nie ma rubryki „orientacja” i jest masa rzeczy utajnionych. Trochę to przypomina Szwecję, która całkiem niedawno przestała podawać narodowość sprawców przestępstw w raportach policyjnych. Mimo, że robiła to jeszcze parę lat temu regularnie.

    Polecam sprawdzić polską listę przestępców seksualnych. Ja ją dość dokładnie przetrzepałem. Kobiet tam jest mało a i nie przypominam sobie, żeby więcej niż jedna miała zarzuty za gwałt na nieletnim.

    Wiem, jestem marzycielem… Wymagam od ludzi, żeby szukali prawdy a nie potwierdzenia swojej wizji świata.

 3. Dzięki za pozdrowienia ale się strasznie wystraszyłem słuchając. Oczywiście jeśli dotyczyły mnie.

 4. Potrzeba ekspercie od wszystkiego gratuluje ci wiedzy jezeli uwazasz ze krawiec by lezal w szpitalu gdyby mial przerost kandidy ( kandydoza), znam goscia z kandydoza i nie lezy w szpitalu z goraczKa. A tak na marginesie kandide ma kazy ale u mojego kolegi kandydoze dopiero 4 lekarz (w londynie) z rzedu rozpoznal. Teraz mozesz dac pare linkow na temat kandydozy . Ps jak twoja licencja pilota? Gratuluje dobrego samopoczucia mitomanie ( rozwiedziony byly hoolsie, niedoszly ksiedzu, niedoszly pilocie, gwiazdo z zespolu muzycznego itd itd.) A tak wogole jedyna muzyke jaka robiles to jakies denne piosbeki do wolnego wilna 🙂

  • Gdyby Krawcowi drożdzyca siadła na cokolwiek wpływającego na układ nerwowy (a tak objawy przedstawił, coś o zmęczeniu, braku ochoty itd – mniejsza że samo w sobie jest to wysoce nieprawdopodobne), to tak, leżałby. Druga sprawa to dobrane nazewnictwo – żaden szanujący lekarz ci nie powie, że masz Candidę, tylko drożdżycę lub kandydozę właśnie, a różnica między tymi pojęciami jest taka jak między „mam płuca” a „mam zapalenie płuc”. Trzy – w ten sposób mówią zwykle właśnie szury, które najpierw ci wymyślają test na cieknące jelita, a potem diety oparte o instytut danych z dupy. I cztery – i tak wysyłałem Krawca do lekarza żeby się skonsultował, tak? Gdyby do takiego wniosku doszedł po wynikach z posiewu, to by pewnie się do tego przyznał. Zatem pięć – kandydozę leczy się środkami przeciwgrzybiczymi, a nie odstawieniem energetyków, co tym bardziej mnie przekonuje, że przeczytał jakąś głupotę i jej zawierzył. A że zdarza mi się oglądać występy świrologów jak Krawcowi patostreamy, to siłą rzeczy znam ich narrację i metody, a kiedy zapala mi się żółta lampka, to wolę kumpla uchronić przed zbędną ukrytą terapią przeciw chorobie, na którą nie cierpi.
   PS. jakie to uczucie jednym tchem zarzucić obcemu człowiekowi bycie ekspertem od wszystkiego, zaś potem zacząć go pouczać, jak wygląda jego własne życie?

   • Mitoman19 moj kolega tez mial takie objawy jak Krawiec i nie lezal w szpitalu (jeszcze do tego dochodzil bardzo nie przyjemny zapach z ust), i wiesz co zalecil lekarz oprócz lekow? Zmienic dietę (odstawic slodycze alkohol energy drinki i przestac palic) i starac sie tego trzymac bo potem latwo zeby zaleczona kandydoza powrócila, ale ten kekarz pewnie byl szurem panie wikipedia19.

    • Gubisz duży obrazek. Cały czas, od początku zmierzam do tego, że diagnozowanie się doktorem gugle to szuria sama w sobie. Cytując podręcznik interny, panie „wiem więcej o tobie niż ty sam”, „Rokowanie: W kandydozie narządowej i rozsianej jest poważne. W kandydozie wątroby i śledziony ryzyko zgonu jest bardzo duże”. Więc jeżeli Krawculek nie szura, to powinien szybko przebierać nóżkami w kierunku lekarza, a nie się bawić w diety.

 5. Rozdzielę odpowiedź na dwie części, jedną merytoryczną a drugą „ad personam” do zenona. I zacznę od tej drugiej – jak ktoś chce mięsa zapraszam do komentarza niżej tu tylko animozje, no ale zmuszony jestem to napisać.

  Na NR zaglądam okazyjnie, ale zauważyłem ze jak już coś napiszę to ZAWSZE się pojawiasz. Jak rzep. Nawet zalogowałem się do panelu, żeby to sprawdzić. Odpowiedziałeś na ponad 90 moich komentarzy z 100. Praktycznie pozostawiłeś bez odpowiedzi tylko te, które odnoszą się bezpośrednio do innych słuchaczy.
  Zwykle łatwo zauważyć, że twoje komentarze z merytoryką nie mają nic wspólnego – tak jak ostatni komentarz – pełno linków które nie mają związku z poruszanym zagadnieniem.

  Potrzeny konkret?
  Gdy rozmawiamy o pedofilii w kościele wyciągasz sprawę z 2011 roku twierdząc, że coraz częściej wychodzą afery pedofilskie „wierchuszki LGBT”. Jeden artykuł z 2011 ma świadczyć o „wierchuszce LGBT” – kimkolwiek ta wierchuszka jest. O tym więcej w drugim komentarzu.

  Gdy rozmawiamy o gender studies to wrzucasz 500 innych wątków do dyskusji, żeby zalać informacjami. Co prawda bezużytecznymi ale zalać. Jakieś jednostkowe akcje feministek, mają rzekomo rzutować na cały ten ruch. Mimo że z gender studies nie ma to nic wspólnego – ale wrzucasz bo nie umiesz dyskutować merytorycznie o gender studies.
  (BTW. ostatnio okazało się, że viral pokazujący „radykalne feministki” to ruska propaganda stworzona po to by antagonizować społeczeństwo, by zdyskredytować ruchy kobiece. Pełne opracowanie: https://euvsdisinfo.eu/viral-manspreading-video-is-staged-kremlin-propaganda/ )

  Nie wiem jak to ująć grzecznie więc napiszę wprost – nie chce mi się z tobą pisać. Nie sprawia mi to żadnej przyjemności. Robię to tylko dlatego, że notorycznie podważasz to co piszę i naciągasz wszystko pod swoje altrightowe tezy. Ale chyba przychodzi moment, w którym przestanę ci jakkolwiek odpowiadać i legitymizować rozmowę z tobą nawet swoim komentarzem. Osoba która miłuje wolność nie powinna mieć problemu z taką postawą. To i następny komentarz to ostatnie moje „dyskusje” z tobą.

  PS. coś się zepsuło z komentarzami, nie mogłem odpowiedzieć w tamtym wątku – więc muszę tutaj.

 6. Gdy rozmawiamy o katolicyźmie warto zerknąć co pisze deon.pl – portal dla katolików. Kto surowiej ich nie rozliczy niż oni sami ;)?

  Obszernie wytłumaczone dlaczego nie wolno łączyć pedofilii z homoseksualizmem: https://www.deon.pl/religia/wiara-i-spoleczenstwo/art,1450,czy-za-pedofilie-w-kosciele-odpowiedzialni-sa-ksieza-homoseksualisci-wyjasniamy.html

  Co ciekawe nawet episkopat zabrał głos w tej sprawie (przez o. Adama Żaka): „Mamy tutaj do czynienia z ignorancją i uproszczeniem. Osoby, które używają takich argumentów, nigdy nie widziały akt postępowań ani opinii biegłych w sprawach o wykorzystywanie seksualne małoletnich”

  Przechodząc do ciebie zenon.

  „To, że księża atakują chłopców, bo ministranci – to piramidalna bzdura. Są jeszcze dzieci maryi i podobne paramilitarne organizacje ? Do tego przecież księża to kapelani i katecheci.”
  Proponuję porównać skalę – ilu jest katechetów księży a ilu księży prowadzi msze święte. Skala robi różnicę. Dodatkowo nie każdy katecheta jest księdzem. Dodatkowo z ministrantem łatwiej nawiązać bezpośrednią relację w zaciszu zakrystii niż w szkole przy ogromnej liczbie świadków i rówieśników. W skrócie: księża mają łatwiejszy dostęp do chłopców. Kropka.

  „„pedofilia to skłonność do dzieci, płeć jest drugorzędna” – ma pan dowód? ”
  Mam. Jest nawet w linkach, które publikujesz. Jeden z linków powołuje się na badanie (Ryan C. W. Hall MD, Richard C. W Hall MD, PA, A Profile of Pedophlia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes and Forensic Issues. Mayo Clinic Proceedings, April 2007, 82 (4): 457-471,) w którym JASNO jest napisane że to, iż ta część pedofili którzy molestują dzieci własnej płci, nie oznacza, że w relacjach z dorosłymi także przejawiają zachowania homoseksualne.

  „Ostatnio coraz częściej słyszy się o pedofilskich akcjach wierchuszki LGBT. Ale są też nieco starsze sprawy:”
  I podajesz linka do sprawy z 2011 roku. No to faktycznie – coraz częściej. Jeden link do jakiejś jednostkowej sprawy. Używasz zresztą tego samego argumentu co antysemici: 1) sugerując jakiś spisek („słoń w pokoju”) 2) w ogóle uważając, że jest „wierchuszka LGBT”. Tak jakby istniała wierchuszka heteroseksualistów.

  Uważam za wyjątkowo obrzydliwe, że problemy kościoła z pedofilią próbuje się zepchnąć na orientację homoseksualną. To jest tak uwłaczający poziom rozmowy, że nawet nie warto dalej jej prowadzić. To ostatni mój komentarz w tej sprawie.

  • Owszem, odpowiedziałem na 90% Twoich komentarzy, bo po prostu w głowie mi się nie mieści, że po świecie chodzi taki sojbojek 😉 😉 😉 jesteś o tyle ciekawym przypadkiem, że kiedyś byłeś korwinistą, a teraz o atancje walczysz poprzez mejnstrimowa lewice. Cokolwiek – byle zrobić zamieszanie 😉 Korwin przestał szokować? Zostałeś soj-bojem. Jesteś Filipku najbliżej tych oderwanych rzeczywistości narcyzów, których zwykłem oglądać na youtube. Stąd ta fascynacja.

   Opowiadasz te swoje głupawe komunały o „Gender Studies” z przekonaniem godnym zielonowłosej feministki z piercingiem. Obrażasz się na rzeczywistość i fakty z zapałem, którego mogą pozazdrościć najbardziej zatwardziali teiści. Stajesz na rzęsach, żeby tylko nie przyznać racji oponentowi (vide twarde unikanie odpowiedzi na pytanie, czy fat acceptance jest zdrowe) – bo twoja prawda, jest prawda najtwojsza. Pozbawiłeś się indywidualnego myślenia, na rzecz myślenia grupy i jednej jedynej słuszne wykładni.

   A co takiego teraz zrobiłem? W tym wpisie? Co takiego było w nim alt-rightowego (btw, ostatnio znowu alt-rightowiec mnie od lewaków zwyzywał, tak że tego…)? Otóż spytałem o korelację pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Święcie się oburzyłeś i nie dałeś ŻADNYCH twardych danych. Tylko ideologiczne zdanie. Tabelka panie, dane. Możliwie największa próba. Tego nie ma, nie dałeś – i to jest problem właśnie. Najlepsze co mogłeś dać, to zdanie – bez danych które je popierają.

   Czy istnieje wierchuszka LGBT? To skrót myślowy. Używając go mam na myśli przewodniczących rozmaitych organizacji LGBT, LGBTP, LGBTQWERTY czy jak to tam teraz macie… Otóż nie brakuje tam skandali pedofilskich, wystarczy poszukać. I tak cię nie przekonam, więc nie daję więcej linków – po co.

   @ruskapropaganda

   Tak, tak, ruch #walkaway to ruskie boty, każdy kto krytykuje #metoo to ruski bot (łącznie z nieletnim zlatanym przez jego liderkę – Asię Argento). W ogóle, to że #womensmarch broni portalu zamkniętego przez pedofilię i stręczycielstwo to też ruskja propaganda 😉 Nie mówię, że kacapy nigdzie nie mieszają, ale po prostu zrobiliście z niego boogeymena 😀

   @deon

   ” (80 proc. ofiar księży to chłopcy, w ogólnych statystykach ok. 2/3 stanowią dziewczynki)”

   A 99% sprawców to mężczyźni… W związku z powyższym – 33% gwałtów pedofilskich jest homoseksualne. Przy 3-8% homoseksualitów w populacji… Pozostawiam to Nocnikom do oceny.

   Nie spycham problemów kościoła (jestem jego przeciwnikiem) na homoseksualizm. Problem kościoła i pedofilii to głównie kwestia tuszowania. Ale dzięki polit poprawności przecież też to ma miejsce: vide sprawa muzułmańskich gangów pedofilii, którzy przez dziesiątki lat zgwałcili tysiące nieletnich w UK i nie byli ścigani właśnie ze strachu przed oskarżeniami o rasizm. Natomiast sama pedofilia może mieć związek z homoseksualizmem. Te szczątkowe dane które widziałem, oraz na przykład historie seryjnych morderców to pokazują. To jest trop, który warto OBIEKTYWNIE przeanalizować, bez uprzedzeń ideowych i oburzania się. Tego się nie robi – jak ktoś podejmuje ten temat – to ma miejsce taki bulwers jak Twój. Walnąć z każdej armaty, w tym ad hominem i szybko uciąć temat. Bo nie daj Thorze coś może być na rzeczy. A co do diaska szkodzi zrobić kilka niezależnych badań, gdzie ładnie w tabelce się tą kwestię poruszy? Tyle rzeczy się tak analizuje. Ale ten jeden temat – jest tabu. Obrazić się, uciąć temat i nie odzywać się z kimś, kto go porusza.

   PS. Rzuciłem badanie z którego wynika, że mężczyźni są średnio o 50% silniejsi od kobiet – odpowiedziałeś dowodem anegdotycznym „a bo znam kobite bo by cie pobiła”. Pokazałem badanie, które ukazywało preferencje płciowe wobec zabawek u noworodków – Twoja odpowiedz „a bo to juz kulturowo ich gdzieś tam skażyli” (mimo, że stricte tego w nim unikano. Następnie dostałeś takie samo badanie na małpach. Nabrałeś wody w usta, zupełnie jak w przypadku body positivity (chwalenia otyłości). I Ty chcesz mi coś o merytoryce mówić? Wybacz, to żałosne.

   • A jednak dopiero to będzie ostatni komentarz. Możesz imputować mi narcyzm, czy bycie „sojbojem” (czyli, że mało mam testosteronu). W ustach gościa który brzmi jak miks incela i redpillowca (czy innej spierdoliny) jest to komplement.

    Byłeś, jesteś i dalej będziesz marginesem, twoje poglądy mogą mieć ujście tylko w internetowych komentarzach (i to nie wszędzie) więc pisz sobie do woli. szkoda na ciebie czasu typie, elo

   • Jeżeli podaję Ci badania badania i fakty – to jestem redpilowcem i incelem automatycznie? Ok… Mogę być. To i tak już jest poziom wyżej niż zwyczajowe „faszysta”. Więc jest postęp.

    Mogę być marginesem w swoich poglądach – nie ma sprawy. Nie mam potrzeby płynięcia z prądem, ani przynależenia do jakiejś grupy za wszelką cenę. Ty widocznie masz. Nic to.. Faktycznie nie ma sensu już gadać. Pozdrów chłopaka swojej dziewczyny.

    Drogie Nocniki – zwróćcie uwagę, że Fifi robi wszystko, aby tylko nie odnieść się do faktów, z którym zaprzeczyć nie potrafi. Vide upper body strength kobiet i fakt, że body positivity movement jest zwyczajnie niezdrowy 🙂 Starczyłyby dwa zdania. Ale nie – ucieknie w obrażanie się albo udawanie, że to nie jest tematem dyskusji. Toteż zachęcam, abyście go pytali o te sprawy regularnie 🙂

    Z poważaniem

    Zredpilowany Incel

 7. Najpierw u Michnika, potem w myśl naturalnego zupełnie procesu jako transmiter myśli soc-europejskiej. Nie ma się czemu dziwić. Zachodzę jedynie w głowę Zenon, co każe polemizować Ci z „misjonarzem”, który nie zmieni zdania, bo nie może – to po pierwsze, po drugie zaś – byc może przy okazji jest kompletnie zmanipulowany. Może tu nawet chodzić o dysonans typu „wyjść czy nie wyjść z szafy”. Kto wie?

  Jedno jest pewne. W dyskursie z ideolo-trololo nie liczą się sensowne argumenty. Ba! Im bardziej są one zgodne z rzeczywistością, tym dla nich gorzej, bo adwersarz natychmiast zostaje nimi dotknięty do żywego na poziomie nieświadomym. Jeszcze trzeba brać pod uwagę profity z takiej działalności. Daj spokój Zenon. Założ se własne forum, ewentualnie radio albo bloga i wypieprzaj z niego od razu fachowców mających za zadanie forsować określone idee.

  W tym radiu marksizm i szkoła frankfurcka plus systemowość połączona z bezrefleksyjnym zapatrzeniem w Mistrza Manipulacji, daje koktail trudny do zniesienia. Zreszta, sam do tego się walnie przyczyniłeś, sprowadzając tutaj rasowego korpo-komucha.

  ps: Takie cwel-bajki jak dialog, pluralizm poglądów w publicznych miejscach, w najlepszym przypadku sprowadzi się do czczej gadaniny. Wy tu w radiu chcecie różnorodności, ale mając do czynienia z misjonarzami, nie zauważacie – pomijając oczywiste osoby odpowiedzialne – że to misjonarze wywierają tu wpływ i to misjonarze dominują ideologicznie. Dzieje się to zadziwiająco szybko i naprawdę skutecznie. Nawet Etam nie ogarnia co się tu odjkaniepawla. To mnie przeraża, że nawet Etam ..

  • TOK FM to bardzo porządne radio a marksizm kulturowy to nic złego. 🙂 A etam jeszcze się ucywilizuje, ale nie przez głupie komentarze tylko mądrą córkę. 🙂

   • Fe. Każda forma marksizmu to mentalne gówno, podobnie jak radio tok fm. Najgorsze jest to, że cała lewicowa wierchuszka ma w głębokim poważaniu idee, którymi się tu chełpicie. To jedynie narzędzie indoktrynacji a cele są zupełnie inne. Jak ograniczonym trzeba być, żeby tego nie widzieć. Ja wyrosłem z lewicowych poglądów w liceum, choć do dziś mi z tego powodu głupio 😉

   • @R widać to na wielu przykładach – Che Guevary i jego stosunku do „Marikas” (Homoseksualistów), stosunku bronionych przez neolew muzłuman do homoseksualistów (zakleić odbyt superglue i zrzucić z budynku, zakaz przemarszu LGBT przez teren muzłumański), akcji Hiacynt, niewybrednych kuluarowych komentarzach polityków Partii Demokratycznej o murzynach… Miękkiej bigoterii niskich oczekiwań (parytety i akcje afirmatywne). A to ledwie kilka z nich… Lewica to tak naprawdę narzędzie zdobywania władzy przy użyciu pieniędzy ludzi nad którymi będzie się panowało. Przy użyciu ich współczucia i tolerancji. Ciekawym fenomenem jest traktowanie osób z mniejszości zawłaszczonych przez ruchy lewicowe takie jak BLM czy LGBT. Jeżeli jesteś trans, homo, kolorowy i nie zgadzasz się z mejnstrimem lewicy – jesteś w czarnej dupie. Zdrajca, coon/wujek tom (czarny), faszysta, nazista… Zwolennik białej supremacji… I character assasination. Tolerant as fuck.

    • > cała lewicowa wierchuszka ma w głębokim poważaniu idee

     zabawne na dwóch płaszczyznach – nie wiadomo kto nią jest (w interpretacji szurów może to być michnik albo miller albo kaczyński albo zandberg albo jeszcze ktokolwiek inny) i skąd wie co ci ludzie myślą.

     dodajmy do tego nie rozróżnianie socjalizmu, socjaldemokracji, socjalliberalizmu pominę – bo wszyscy jak wiadomo to lewactwo więc można pisać chochoły o che. xD no i oczywiście magiczna kolektywizacja która służy uproszczeniu świata – „wy się chełpicie” (w sensie że piszę komentarz?)

     straszne jest życie w oblężonej twierdzy gdy każdy milimetr w kierunku centrum jest lewakiem

  • Problem polega na tym, że coś się ludzie z drugiej strony nie garną. Ledwo do Błażeja zadzwoni Wudz i z nim w polemikę wchodzi… Ja jak na incela i redpillowca przystało – muszę zająć się rodziną i pracą, więc nie mam czasu. Jeżeli kogoś znacie, kto ma coś do powiedzenia i ma parcie na gąbkę – to go tutaj skierujcie. Prawie na pewno dostanie miejsce w ramówce. Może być i pobożny katolik, który zrobi Prawym Okiem w czwartek! Chyba, że wolicie się honorem unosić i narzekać… Nie jest to sensowne podejście, bo tutaj jest miejsce na prawie każdego.

   • I to jest właśnie patologia, która ostatecznie powoduje ocieplanie wizerunków marksistów, komuchów i innych istot tego typu. Dopiero co pisałem: pluralizm i wymiana poglądów z ludźmi o poglądach zamordystycznych i totalniackich, czy to korpo-marksizm czy komunizm, powoduje, że po kilku rozmowach Wudz ma słabość do Błażeja, a Błażej ma w dupie co mu gada Wudz, tylko sprytnie nasącza go swoją osobą. Wudz zmiękł, Błażej wygrywa. Agenci wszystkich forów i radiów, patrzcie i uczcie się od najmniejszych użytkowników!

    Reasumując: z moich obserwacji wynika, że „mieszane” radio/forum/towarzystwo skutkuje koniec końców utworzeniem monolitu ideowego, którego autorami są najlepiej przygotowani propagandowo, a nimi są tutaj potrzeba, Błażej, Filipek czy też niejaki Kubuś swego czasu. Zamiast z nimi gadać i miziać ich po gałach aż po same kule, uczcie się wyciągać wnioski, bo ani się obejrzycie, a już faja wam zmięknie pod wpływem manipulacji. Podkreślę przy okazji, że osoba zmianipulowana dlatego nią jest, bo nie wie, że uległa manipulatorowi. W zasadzie nie wiem, do kogo kieruję te słowa. Wychodzi mi na to, że na krawca jest już za późno, więc zostaje Wudz.

    Dziękuję za uwagę.

    ps: Furiat, też jesteś socjaluchem, tylko wierzącym. Wybacz, ale to dość oczywiste. Najbliżej do idei wolnościowych jest tutaj Etamowi, niezależnie od tego co mówi, liczy się PRAKTYKA. Pisałem w innym wątku, że wyjaśnię dlaczego.

    • Razem z Błażejem wprowadzamy radykalny plan zlewaczenia Nocnego Radia. Jak widać wudz już jest nasączony, na etama przyjdzie pora. A na koniec Nocne Radio będzie oddziałem Gazety Wyborczej 🙂

    • „Najbliżej do idei wolnościowych jest tutaj Etamowi”
     Leżę ze śmiechu i płaczę.

 8. @Ola

  „To tak jak gadają libertarianie na utrzymaniu mamusi „Gdyby był wolny rynek, to bym był bogaty”. A jak rodzice mówią niedziwiące stop, to ideały idą na bok! I tak właśnie powstał Filip, który zaczerwienia tutaj Nocne Radio 🙂 🙂 🙂

  • Jak rodzice mówią „stop”, to objawia się realna wartość. Pojawia się też możliwość, do wyciągania wniosków i naprawienia swojej sytuacji.
   Jeśli ktoś boi się poglądów innych to znaczy, że jego własne są słabe.
   Poglądy nie są od tego by każdy miał takie same. Nie są też do tego, by jak najwięcej ludzi miało takie jak ty.
   Poglądy są do tego by być dopasowane do charakteru. Bo one wydobywają z niego najlepsze cechy.
   Dobre społeczeństwo to takie w którym jest równowaga różnych poglądów. Bo wtedy może się sprawiedliwie balansować.
   Przewaga jakiś poglądów w społeczeństwie to monopol i destabilizacja. To społeczeństwo w którym, mało kto może się odnaleźć. Bo dla ludzi o tych samych poglądach panuje zbyt wielka konkurencja, a dla tych o innych poglądach panuje niesprawiedliwość.

Zostaw Komentarz