Nocny Marek – Cybertruck od Tesli, pierwsze wrażenia

Nocny Marek – Cybertruck od Tesli, pierwsze wrażenia

wpis w: audycje, Nocny Marek | 4

4 Odpowiedzi

 1. ocalały członek załogi greckiego tankowca Lotus

  @Profesorleniuch, Cybertruck jest piękny dla wielbicieli kantów 🙂 Nie każdy jest fanem kształtu gluta spływającego po szybie. Poza tym Cybertruck jest zjawiskowy przez sam fakt, że ktoś się odważył coś takiego zaproponować. W innych firmach szczytem ekstrawagancji to może Nissan Juke, a tu w końcu ktoś się nie bał i się wyłamał. Piękna sprawa, w końcu coś innego niż bezpłciowa masa aut wyglądających tak samo, że ze 100 metrów nie poznasz nawet jaka to jest marka, o modelu nie wspominając 🙂

  Bateria Tesli: to Renault wymyślił tę głupotę z wynajmowaniem baterii, jeśli kupisz Teslę to bateria jest Twoją własnością. Jak kupisz jakiegoś Renault-model-kupa to baterię będziesz mieć na wypożyczeniu.

  Nie dziwne że Profesor oraz inni nie wiedzą co to gra w „dwa ognie”, u mnie w podbazie w to grały tylko baby 🙂 Gdyby nie moje siostry z którymi musiałem w to grać na działce to bym też nie wiedział.

 2. ocalały członek załogi greckiego tankowca Lotus

  i jeszcze dla ProfesoraLeniucha link, jak sie ma nowa cyber tesla do obecnego swiata 🙂
  https://i.imgur.com/hz6ELHV.jpg

  • Zdecydowanie się zgadzam z tym że teraz auta wyglądają dość identycznie. Mimo to, ta Tesla jest paskudna 😉 chociaż ok! + za próbę wyłamania się!

 3. Dajcie spokoj…przeciez to concept car jakis masa stoi na stoisku kazdej marki w genewie ditroit czy monachium. Wersja produkcyjna z pewnoscia tak wygladala nie bedzie. Co do wzornictwa….widzieliscie hyundaia pallisade? Albo ferrari roma??
  PS
  W przypadku pojazdow uzytkowych megawazna dla klienta jest jedna z cech nadwozia…..PRAKTYCZNOSC.w przypadku tego projektu niestety ta cecha jest w znaczAcym deficycie. To wlasnie mnie utwierdza ze ten piekny concept car ,concept carem pozostanie.

Zostaw Komentarz