Nocny Marek – Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska zacofana, a Polak biedakiem

Nocny Marek – Tylko pod tym krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska zacofana, a Polak biedakiem

wpis w: Nocny Marek | 6

Cotygodniowe podsumowanie wydarzeń ze świata polityki i… W zasadzie tylko polityki, bo religia to też taka polityka. Jeżeli znudziło Wam się wszechobecne oburzenie na to, jak policja potraktowała protestujących przedsiębiorców – to tutaj znajdziecie wypowiedź kogoś, kto z działań tejże formacji jest zadowolony. Z rzeczy kontrowersyjnych i godnych uwagi – telefon od człowieka (a może boga?) który ma na koncie multum kontrowersyjnych wypowiedzi. Czyli Cunrad44 serwujący nam kolejne objawienia/odkrycia. Czy zagości na stałe? Albo będzie chociaż częściej dzwonił? Czy może znowu na drodze tego pragnącego władzy nad światem (a przynajmniej Albarią) geniusza staną potężne szare eminencje Nocnego Radia?

Data publikacji na YT: 18.05.2020

YouTube: klik6 Odpowiedzi

 1. Cześć Krawiec. Mam pytanie kiedy zrobisz audycje o Q anon ? Pozdrawiam https://youtu.be/vVqWUPpIl4M

 2. Aloha Nocne Radio!
  Oto podaję do sprawdzenia i zapoznania się niektóre sprawy o których wspomniałem w tej naszej rozmowie (po czasie 2:14:00) o historii religii i „Kościoła Rzymu”:

  • Reformator religijny Egiptu faraon Echnaton/ Amenhotep, który ku zadziwieniu i oburzeniu wielu w politeistycznym świecie, wprowadził „jednobóstwo”= monoteism = „kult jednego boga”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Echnaton

  • Stella Maris = „Gwiazda Morza”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Najświętsza_Maria_Panna_Gwiazda_Morza
  czyli jak Christianie (Czciciele Jesu Christa) przerobili kult Marii, matki biblijnego Jesu Nazarena na kult „Gwiazdy”.

  • Kościół Świętych Apostołów, do którego imperator Constantin zaczął sprowadzać ‚relikwie’ domniemanych Apostołów, uczniów biblijnego Jesu Christa.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kościół_Świętych_Apostołów
  „”Budowę ukończono jednakże dopiero za panowania syna i następcy Konstantyna – Konstancjusza II, który złożył w nim doczesne szczątki swojego ojca (tego właśnie Konstantyna). Kościół został poświęcony dwunastu apostołom – uczniom Jezusa Chrystusa. Intencją cesarza było, aby zebrać w nim relikwie pochodzące od wszystkich apostołów.””

  • Cytat z BIBLII w którym nie jest NIC napisane ani NIC nakazane przez Jesu Nazarena (czyli Jesu Christa), aby Katolicy przez wieki mieli co niedzielę „spożywać ciało i krew” Jesu Nazarena „na pamiątkę” jego „ostatniej wieczerzy paschalnej”:
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=362
  „Ewangelia” „Według Mateusza” 26:26
  „”26 A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje».
  27 Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy,
  28 bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.
  29 Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego».
  30 Po odśpiewaniu hymnu wyszli ku Górze Oliwnej.””

  Czyli jak sam możesz przeczytać to „Słowo Boże” Jesus Christos NIE nakazał przemieniać ani chleba w jego ciało, ani wina w jego krew, ani tego czynić codziennie, co tydzień w niedzielę.
  Jeżeli już, to co roku w święto Pesach/Paschy Czciciele Jesu mogliby dzielić się chlebem i winem i razem je spożywać na pamiątkę „ostatniej wieczerzy”. Podkreślam wyraźnie: CHLEBEM i WINEM! a NIE „ciałem i krwią”! (kogokolwiek)

  # Zachęcam do sprawdzania katolickich nauk i dogmatów i czytania Biblii z wielką uwagą i rozumieniem tego co tam jest faktycznie napisane.

  Wasz Zbawiciel44,
  ++ Jesus AntiChristos Cunrad44 CzterdziesciCztery

 3. Czy ‚molestowanie dzieci przez katolicki kler’ i ‚kanibalistyczne obrzędy’ u katolickich mszy są naprawdę tak bardzo ważne teraz?

  Zaprawdę powiadam wam, są teraz rzeczy ważniejsze:
  My, Ludzkość Tej Ziemi w obłąkany sposób zmierzamy ku globalnej katastrofie klimatycznej spowodowanej tym widocznym w bieżących pomiarach raptownym zwiększaniem stężeń gazów cieplarnianych, jak CO2 = dwutlenek węgla = Carbon Dioxide
  Oto bieżące dane o stanie rozwijającej się TERAZ katastrofy klimatycznej:
  „”Atmospheric CO2
  April 2020
  416.18
  parts per million (ppm)””

  Gotujcie się, albowiem koniec ‚Tego Porządku Świata’ jest bliski!…
  Sprawdź:
  Monitorowanie katastrofalnie narastającego stężenia CO2 u atmosfery:

  https://www.co2.earth/

  https://ziemianarozdrozu.pl/encyklopedia/8/zmiany-ilosci-co2-w-atmosferze

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Dwutlenek_węgla_w_atmosferze_Ziemi

  https://earth.nullschool.net/#current/chem/surface/level/overlay=co2sc/orthographic=-350.51,52.70,757/loc=17.658,51.477

  • No jest coraz więcej CO2 w atmosferze. Co z tym fantem byś zrobił Zbawco?

   • W tym momencie nad światem rozpylane jest masowo SO2 (S nie C) stąd zdziwko sprzed bodaj 2 dni o pięknej ale dziwnej tęczy na pomarańczowej poświacie znad warszawy przy siarkowym posmaku powietrza. Poszperaj, przekonasz się, ze to nie plotka.

 4. Religia to najpotężniejsza sieć polityczna, reszta jej podlega i to bez szemrania. Kler każdego Polaka chciałby doprowadzić do świętości i zapewnić mu życie wieczne choć reinkarnację odrzuca.

Zostaw Komentarz