Nocny Marek – Muuuuuu!

Nocny Marek – Muuuuuu!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 4

Krawiec – spierdolina przed Kononem dupę wypina, czterdziestu czterech patusów spuszcza mu jad z swoich falusów. Prostytuta z niego radiowa na polu stoi niczym krowa. Razi go prądem Pastuch19 właśnie.

4 Odpowiedzi

 1. pozdrawiam żonę Zenona

 2. PROFESORLENIUCH

  Bardzo fajna wymiana poglądów pod koniec audycji w temacie roszczeń żydowskich pomiędzy Blachą i Potrzebą19.

  Jeden i drugi ma sporo racji, gdyby wybrać najlepsze argumenty z obu stron to lepsze rozwiązania by powstało niż to co proponuje się Polsce lub co proponuje państwo polskie.

  Więcej takich potyczek słownych i będzie miód malina.

  Pozdrawiam.

 3. 😉

 4. ” KRAWIEC LAST MAN STANDING ”
  Dobrze prawisz człowieku problem w tym ze PIS sie poszedł jeb… w pisdu!
  Polacy po raz kolejny zostali ograni jak dzieci swoją drogą nie widzę nadzieji a żeby ten umęczony kraj kiedy kolwiek wygenerował Polskie elity.
  Końcówka audycji bez wątpienia była najciekawsza nie ukrywam że słuchało mi sie tego bardzo miło gdzie to szeryf Jacek wszedł rzucił blachą w tą kocią mordę chwycił ją mocno i ściągnął na ziemię.
  foliarz19 grzecznie podkulił ogon i odnalazł swoje miejsce w szeregu.
  Zabawne że w tym klubie wzajemnej adoracji gdzie to spijacie sobie wszystko z dziubków i nie tylko do ostatniej kropelki,majac razem 1,5mil lub nawet może i 2mil punktów IQ nie widzicie ze ktos wam wrzucił do ogródka zatrute jabłuszko i zamiast je wyrzucić na kompost historii to patrzycie jak zatrówa młode umysły.
  No ale co tam wdepłem w ten nocnik parę tygodni temu i czas juz z niego wyjść.

Zostaw Komentarz