Nocny Marek – Wielki eksperyment wódczany

Nocny Marek – Wielki eksperyment wódczany

wpis w: audycje, Nocny Marek | 26

Jedna z najdłuższych audycji wszechczasów (5 godzin). Prowadzący, razem z wesołą kompanią (Foorack, Cunrad44, Looney, Skała) testuje wpływ alkoholu na zdolności radiowca.

26 Odpowiedzi

 1. martwica mózgu

  Świetnie się tego sluchało. Myślałem , że Krawiec tego nieudostępni xD

 2. Na początku fajne, ale z czasem poziom żenuły wzrasta. Wytrzymałem do momentu w którym wspominacie o Rokefelerze.

 3. To była niezwykła audycja…
  A w odniesieniu do rozważań na temat „nowego, lepszego ustroju” i czy to może być kapitalism, czy komunism, czy jeszcze coś innego, to polecam tamtą audycję Krawca i Błażeja „komunisty” z 2016-11-
  Polecam też odcinek, w którym twierdziłem, że „składnik narodowy” jest koniecznie niezbędny dla przyszłego i lepszego ustroju.
  https://www.youtube.com/watch?v=_UthkP11P30

  Mam nadzieję, że podobne debaty będą toczyć się nadal, bo na pewno TEN system teraz jest błędny i nas katastrofalnie wyniszczający…

  — Spas44 Zbawiciel44

  • Uznałem twoja boskości, potraktuje cie jak każdego boga.Zapraszam na ubitą, radiową ziemię. Termin ustalimy.

   • Proszę Państwa! Tego nikt się nie spodziewał! Czy to słowa uznania, czy wyzwanie? Czy dojdzie do radiowego spotkania dwóch, odwiecznych oponentów? Jak zareaguje ten, którego imię 44?

   • @Zenon; To ciekawe (i jak do tej pory unikalne) wyzwanie…
    O czym mielibyśmy debatować?
    Czy byśmy debatowali o mojej misji i mojej boskości?

    Od dawna chcę debaty z agnostykami i ateistami o mnie jako bogu i o mojej nowej i nowoczesnej religii.
    Zasadniczo NIE zabiegam o debaty na tematy religijne z Katolikami, christianami, wyznawcami Religii Kościoła, albowiem taka „debata aby się przekonywać wzajemnie” była by jałowa i bezcelowa.
    Chętnych Katolików, christianów, wyznawców Religii Kościoła, JA bym mógł po prostu NAUCZAĆ (a nie debatować) i jeśli by miał kto z nich dość rozsądku i otwartego umysłu, to by mógł te rzeczy przemyśleć i mieć szansę na nawrócenie na drogę mojej prawdy religijnej.

    Gdyby nasza debata miała być „Debata z AntiChristem” na temat tamtego Jesu z Galilei (Jesus z Biblii) to wyjaśniam, że JA jestem wyznawcą i głosicielem „Teorii Mitu Jesu”:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_mitu_Jezusa
    Jesus Myth Theory, Christ Myth Theory
    czyli poglądów, że tamten Jesus Nazaren NIGDY fizycznie nie istniał w naszej rzeczywistości ziemskiej, ale jest wymyślonym mitycznym (super)bohaterem literackim (podobnie jak tzw. Herakles, Prometeusz, SuperMan, BatMan, SpiderMan, Neo Anderson itd itp)

    Cokolwiek by o mnie nie myśleć i mówić, to JA (Jesus AntiChristos) wyróżniam się od katolickiego boskiego Jesu Christa z Biblii tym, że JA ISTNIEJĘ!…(w rzeczywistości, a nie w wyobraźni tylko)

    ## Dla przykładu w dniu 2016-10-21 w Milwaukee, USA odbyła się „sławna” w środowisku ateistów debata na temat istnienia Jesu Christa.
    Dr. Robert Price & Dr. Bart Ehrman Debate: Did Jesus Exist?
    https://www.youtube.com/watch?v=oIxxDfkaXVY

    Part of the Buzzed Belief Debate Series presented by Mythicist Milwaukee. The headline event of Mythinformation Conference III at Turner Hall in Milwaukee, WI which took place on Friday October 21st 2016.
    Dr. Robert M Price and Dr Bart D Ehrman finally debate the question of a historical Jesus Christ of Nazareth.

    • SkrzydlatyŻmij

     Jako jedyny masz powód by pić, boże, bo ci ten świat nie wyszedł zbyt dobrze…

   • @Zenon @Krawiec ; „”Termin ustalimy.””

    Chyba taka debata nie odbędzie się w bliskim czasie.
    Niestety mam nowe i niemiłe wiadomości. Pojawił się przed chwilą mój gospodarz i rozmawiał ze mną w niemiły, kłótliwy sposób. Groził, że przerwie mi dostęp do Internet itd.
    Tak, czy owak sprawa wyjaśnia się, że mój pobyt tutaj dobiega końca i muszę pilnie znaleźć inne miejsce do mieszkania. Dlatego moja działalność w Internet typu udzielanie się w debatach, rozmowach, publikowanie wpisów itd. muszą teraz zejść na plan dalszy.

    Pozdrawiam więc Nocne Radio i życzę wam powodzenia, ale sam muszę pilnie zająć się moimi osobistymi sprawami.
    Do usłyszenia kiedyś!
    Aloha!

 4. Dzieki wielkie super audycja

 5. Foorack ty jesteś z Lublina , kto jest twoim pastuchem, sekciarz Chujecki?

  • Skąd taki nieuprzejmy komentarz do Fooracka, który zawsze stara się być miły dla innych i sympatyczny? Zrozumiałbym do mnie takie teksty, bo bywam bucem, obrażam, więc i od innych obelgi przyjmuję na klatę… ech.

   • przecież go nie obraziłem, chciałem wiedzieć czy jest z sekty chujecko & kowalskiej

 6. Muszę się (niestety ?) w sporej części postulatów zgodzić z Q. Przynajmniej w kwestii pieniądza i dostępu do ziemi (ogólnie zasobów). Niestety jest to przez niego zbyt enigmatycznie powiedziane. Ja sam nie wiem, czy potrafiłbym skonstruować bardziej intuicyjny przekaz. Na pewno mogę powiedzieć, że dobrze to przemyślał. Szkoda, że Krawiec leżąc pod stołem nie sięgał myszki by odebrać moje dobijanie się by uprościć ten przekaz. A miałem szansę, bo nie piłem.

 7. Witam, przesłuchałem audycję offline, Krawiec biorąc żołądkówkę miętową do eksperymentu popełnił zasadniczy błąd, Foorack jest tego przykładem, znalazł odpowiednie miody i do przodu popłynął. Alkohol wybrany przez Krawca (znam) jest bardzo ale to bardzo zawiesisty, kilka lat był rzeczywiście „królem” rynku alkoholi, nawet piłem RUDĄ z sokiem gruszkowym i bawiliśmy się towarzysko całą noc i ok się czułem, pojawiła się RUDA z miętą i była zajebista. Z czasem jednak się zepsuła i coraz więcej cukru się w niej pojawiało niż czystego alkoholu, widać to było po spojrzeniu na „zawiesienie” trunku, a tempo zdrówkowania w audycji zaskakująco szybkie i … SZACUNEK dla Krawca za eksperyment. Pozdrawiam.

 8. Lecz patrząc z innej strony Krawiec nie popełnił żadnego błędu 🙂
  Sprawdził.

 9. Cholera że nie zadzwoniłem do audycji w moim alkoklimacie jestem poza domem i słucham na telefonie ale czatu wlaczyc nie mogę,bardzo klawa luźna audycja a co do cunrada44 z tymi globalistycznymi zapędami i depopulacja ludzkości to skandal!!!!!!!co on bredzi. ,jakie ten gościu ma prawo uzurpować wladztwo nad innymi istotami?!!!!!jesli tak to ja jestem za tym żeby wszyscy inwalidzi na wózku tacy jak cunrad poszli do utylizacji w pierwszym rzędzie!Cunrad ty paskudna kreaturo umysłowa bez empatii!!! Krawcze hultaju jeden ? ? wpadłem w furie i z tego powodu piątaka na wojaka ci kopsne ? pozdro dla wszystkich sluchaczy?

 10. Znienawidziłem postawę i ideę cunrada do szczętu!!!!!!!trzeba go wysłać na księżyc żeby swoja postawą nie mógł wpływać na naiwnych i głupich ludzi jego przemyślenia są psychopatyczne ijego dewiacja umyslowa widzę ze postępuje niebezpieczny człowiek ze skłonnościami mitomanii ikongabulacji pyszalek i sofista obrzydliwy ? jest bardzo daleko od jakiejkolwiek prawdy

 11. Jak choliwa włączyć czata na. androidzie? kuwa do środy nie ma mnie przy kompie?

 12. A ja b lubie wypowiedzi C44, paradoksalnie gdyby nie tytulowal sie Bogiem bylby „normalnym” sluchaczem i nikt by sie nie sadzil.

  • Ano widzisz, mam to samo. I od dawna życzę i tłumaczę Cunradowi, że więcej by na tym ugrał. Nawet Jezus Nazarejski wsłuchiwał się w otoczenie i wychodził na przeciw potrzebom ludu.

   • A apokryficznych pismach to Jezus jest o wiele mniej przyjemny od Cunrada. Jest tam o tym, że jako małe dziecko ukatrupiał rówieśników jak mu podpadli, jest też o tym, jak to idąc z krzyżem na egzekucję wykorzystał naiwność dobrego człowieka, który chciał mu pomóc nieść krzyż i zwyczajnie spierdolił! Mało tego, rechotał jeszcze ochryple z tego jak zrobił Rzymian w chuja. Cunrad by tak na pewno nie zrobił.

  • Fakt, tak wielu ludzi ocenia Cunrada. Ciekawie opowiada, ma wiedzę, głos, fajnie się słucha… i jednocześnie skreślają go tylko dlatego, że uważa się za boga. To dość zabawne. Tak jakby samo uważanie się za ‚zbawiciela’ dyskwalifikowało człowieka, mimo licznych zalet. To zjawisko mnie ciekawi. Czy to nie przypadkiem, jakaś fanatyczna postawa rodem ze starożytności, gdzie bogobojny Żyd kamienował innego za bluźnierstwo? O co tu chodzi?

   • @Krawiec ; Zaprawdę po przeczytaniu tych kilku powyższych „krytycznych” komentarzy na mój temat i narzekaniach na tę moją boskość, to sam pomyślałem niemal dokładnie to samo, co ty napisałeś.

    Sam zastanawiam się w czym jest problem dla tych kilku niechętnych ludzi.
    Jeżeli tamten katolicki Jesus z Biblii założył tamtą swoją religię i został Bogiem dla jego katolickich wyznawców i tamto było „dobre”,
    to dlaczego nie podoba im się to, że JA dla moich wyznawców zakładam naszą inną własną religię i zostałem Bogiem44 dla moich wyznawców?

    Nawet jeśli by tamten Jesus Christos miał 2000 lat temu jakieś prawa patentowe zastrzeżone dla bycia „Bogiem” i zbawicielem, to takie prawa autorskie i patentowe od czasów starożytnego Rzymu już by dawno uległy przedawnieniu!
    Dlatego od tego przepowiedzianego roku 2012, JA też mogę być teraz dla mojej religii i moich wyznawców – nowym Bogiem i nowym, lepszym Jesu (Anti)Christem.

    Dlaczegoż ludzie nie radują się, że pojawił się nowy Bóg?!…
    W dodatku to co się dzieje zostało przepowiedziane w przepowiedniach, w przepowiedniach biblijnych, w przepowiedniach narodowego wieszcza i innych wizjonerów.
    Dlatego, wydaje mi się, że dobrzy ludzie powinni radować się z takiego bożego Objawienia i tej przepowiadanej, wyczekiwanej „paruzji”.

    Wydaje mi się, że jednak wielu w Polsce jeszcze nie są gotowi na te apokaliptyczne Wielkie Czasy, kiedy w Polsce narodził się i objawił… Bóg.

    Pozdrawiam ludzi dobrej woli!
    Zostańcie z… Bogiem!

    Zbawiciel44 CzterdzieściCztery (znany jako Bóg44)

   • Z tym skreślaniem to też inna historia, nie twórz historii krawiec 🙂 jakoś foorack nie miał problemu by gadać parę ładnych godzin z cunradem mimo całkowitej bezowocności tejże dyskusji. Problem w tym że jak go zaczniesz przyłapywać c44 na niespójnościach, to on się najeży i powie że go mobbujesz, trollujesz i przeganiasz z radia. Obnażyłem mu parę niespójności, tak jak regularnie obnażam absolutnie każdemu kto za bardzo popłynie (i czasem sam daję się obnażyć, jakoś z dyskusją problemu nie mam), a ze strony Zbawiciela oberwałem blokadą możliwości dalszych dyskusji. Jeśli podajesz się za Zbawiciela i skreślasz swoich nie-wyznawców, no to trochę pozamiatane. A szkoda, bo sympatycznie się gadało.

    • Cóż, teraz taka moda… Ktoś wykazuje naszą niekonsekwencję? Troll! Wytyka błąd logiczny? Troll! Sugeruje pomyłkę, błąd, brak wiedzy? Troll! Mówi, że śmierdzą nam skarpetki? Troll! Trzeba zmienić definicję trolla w wikipedii. Troll = ktoś kogo nie lubimy.

 13. Ile można tolerować tego bełkotu o przeludnieniu itd. podzielam opinię Oli…rozumiem reakcję Skały(które jednak znowu się myli co do JKMa i tego że jest on przeciw wolności osobistej – w jakim obszarze?)
  cóż- widocznie tak jest jak główny moderator przesadzi z alkoholem i nie może znacząco chrapać zagłuszając gości.

Zostaw Komentarz