Nocny Marek – To tylko słowa

Nocny Marek – To tylko słowa

wpis w: audycje, Nocny Marek | 17

O naszym pojawieniu się na Patronite, manipulacjach medialnych, zakończeniu projektu Radio na Fali, polskich neonazistach i odpowiedzialności za słowa. Pod koniec audycji kontrowersyjna rozmowa o rasizmie.

17 Odpowiedzi

 1. Nie wiem czy wiecie, ale propagowanie wszelkich totalitaryzmów w Polsce jest zabronione. Tak noszenie koszulki z Che lub sierpem i młotem także. Jest to tak samo obrzydliwe jak symbole nazistowskie.
  Nie jestem teraz pewien, ale czy to nie chodziło o spalenie konkretnie kukły Sorosa, a nie jakiegoś tam żyda? Tam chyba była jakaś manipulacja ze strony oskarżycieli.
  Aby zobaczyć jak można rozprawić sie z myśliweczkami polecam film „Pokot”.
  Kurczę chłopaki. Nie odbierajcie więcej tego barana z końca audycji. Gość udaje inteligenta i mu nie wychodzi. A jak usłyszałem z jego ust jeźca zamiast jeździec to prawie udusiłem.
  sie ze śmiechu.
  Zacna audycja 🙂

  • Zgadzam się – prośba nie odbierajcie tego głupola. Kononowicz jest śmieszny a ten głupol to taka już obojętność, muszę przewijać jego słowny ambient.

 2. Krzysztof „ator” Woźniak znowu dał sie nabrać i zrobił film o Ryszyku.

 3. Zgadzam się z krawcem ta kara jest o wiele że duża nieadekwatne do czynu jaki został popelniony. Za zajebanie kamienicy nie ma żadnej kary a za wpis w necie dotyczący urody malourodziwej pani taką wielką. Kurwa ja pierdole gdzie my żyjemy.

  • Przecież sądy są zajebiste i wcale nie są upolitycznione, tako rzecze Potrzeba 😉

   • No tak, wielce uciśniony pisarz wyklęty przez POLITYCZNE SĄDY. Co z tego, że prawo

    • nie, nie są polityczne… Piekara stanął po pewnej stronie sporu politycznego i został skarcony… A potrzeba robi to co zarzuca często Krawcowi… pierdoli

 4. @naleśnik no jasne, został skarcony przez PIS za atakowanie Welman. Dokładnie tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. A co to za agrument Krawiec, że ludzie noszący koszulki z Che Guevarą nie są agresywni ? Równie godni potępienia co ludzi noszących swastykę nazistowską (nie hinduistyczną).

  • No właśnie dlatego są mniej godni potępienia, że są mniej agresywni i szkodliwi. To chyba logiczne nie?

   • Propagując zbrodniczy system/zbrodniarza są tak samo godni potępienia. A jeśli łączysz to razem z agresją, to masz rację, ale po co to łączyć ? Wobec normalnego prawa taka sama kara. Ja wiem, że sprawy i ludzie nie są czarno-biali, ale dzielenie zła na mniejsze czy większe to niczemu nie służy.

    • Będę się nadal upierał, że nie można mierzyć taką samą miarą kogoś kto np. propaguje Marksa i tego kto wielbi Hitlera. Pierwszy jegomość był filozofem, który dał jedynie inspirację i podwaliny pod późniejszy manifest komunistyczny, drugi wprowadził w czyn mordowanie na skalę przemysłową i stworzył ustrój bazujący na nienawiści do innych. Gdyby działalnośc Hitlera skończyła się na nienawistnych przemówieniach w piwiarni, dziś byłby zapomniany a nie uważany za jednego z najkrwawszych przywódców w historii. Nie oceniam tez tak samo tego kto nawołuje do nienawiści i tego kto pobił drugiego człowieka. Tego kto rzucił sprośny, seksistowski żart w kierunku kobiety i tego kto zgwałcił. Wydaje mi się to dość oczywiste.

 6. Też nie umiem już słuchać srATORA, wole coś luźniejszego i pozytywniejszego. Świetnie go punktujecie.
  Super audycja. Troche śmiechu, troche ŁATDEFAKU. pozdro

 7. Ktos tu nie rozumie czym jest cenzura i jaka krzywdę mozna samemu sobie zrobic wspowadzajac ja dla innych…

 8. Jeżu… Jaki elaborat i pochwała za to, że ktoś powiedział, że inny ktoś, uwaga… nie uprawia seksu (ja pierdolę !!1).

  I w ten sposób, to niedługo będzie można na Żydów nawoływać.
  Tak, tak, a zaczyna się od piwa, a potem prosto do rynsztoka. Poczeba, coś Ty jadł…

  Ale na szczęście Krawculek w formie i kulturalnie, z klasą i minimalistycznie wręcz zgasił :*

Zostaw Komentarz