Nocny Marek – Testowanie parówek

Nocny Marek – Testowanie parówek

wpis w: audycje, Nocny Marek | 8

Maska do testowania parówek, myśliwi regulujący populację w swoim środowisku zawodowym, homoseksualizm a pederastia, najlepsze książki 2017 roku, Gra o Srom, o Dawidzie, który nie CHciał Wstąpić Do Policji, Porno-posłowie, komedie wszech czasów, elyty kontra Janusze.

8 Odpowiedzi

 1. No juz napewno bym wplacil zeby było mniej etama… przeciez wystarczy tego nie sluchac.

 2. Troszkę nudne było to gadanie o homoseksualiźmie. Z nocnego marka przerodziło się to w luźne gadki po telefonie pana Pawła.

 3. Lech M. Owicz

  aha, czyli skała napisał ebooka o czymś na czym się nie zna. Cóż za przypadek że pracował też w wyborczej 😀 bo przecież w gw jest to praktyka powszechna – że pismaki piszą o czymś o czym nie mają pojęcia (tak samo jak sami sobie piszą listy do redakcji). I sami pewnie (tak jak skała) myślą że trzyma się to kupy. I ludzie to czytający też to łykają. I ty też czytasz i niby jakoś to się trzyma – dopóki nie trafisz na gw na artykuł z tematu na którym się znasz. Wtedy widzisz jakie to są bzdury – prawdziwe zdania wyrwane z różnych kontekstów, które połączone w całość tworzą bełkot i bezsens, a wyciągnięte wnioski są błędne.
  Czuję że ten dietetyczny ebook jest podobny – zbiór gdzieś wyczytanych faktów, ale bez rozumienia całości oraz korelacji poszczególnych elementów. Skała powiedz, w tym ebooku nazywałeś ludzi debilami i śmieciami (tak jak chociażby na antenie NR) czy nie?

 4. A ja chciałbym zapytać: co z Potrzebą?
  Niby troll z jego odejściem, ale coś go nie słychać.
  Przegapiłem coś, zapowiadał przerwę?

 5. Przechodzimur

  Wybaczcie napiszę subiektywnie i mało merytorycznie. Skały slowotoku nie da sie słuchać i bardzo go proszę, żeby juz nie dzwonił. Ale oczywiście pozdrawiam serdecznie :).

 6. Sekta technologiczna „Keshe” pod przywództwem Jana Taratajcio
  uszkodziłą mózg Markowi Podleckiemu i wywołała u niego „chorobę
  Wilsona” . silne zatrucie związkami miedzi – uszkodzenie mózgu i
  układu nerwowego, gdzie szczególnym objawem są paranoje, stany lękowe,
  słyszenie głosów etc. . Przywódca Sekty „keshe” Jan Taratajcio
  propagował picie „GANSU” czyli płynu bedącego produktem elektrolizy
  płytek miedziowych i wody.

 7. Bzdury z tymi małżeństwami homoseksualnymi i konserwatywnymi społeczeństwami. Anglicy są jednymi z najbardziej liberalnych Europejczykow.

Zostaw Komentarz