Nocny Marek – O szczepieniach raz jeszcze

Nocny Marek – O szczepieniach raz jeszcze

wpis w: audycje, Nocny Marek | 15

A żeby nie było nudno, zahaczamy tez o temat superbohaterstwa po polsku, rozmawiamy także o komiksach.

15 Odpowiedzi

 1. Rozmawialiście o komiksach i mnie nie było ?

 2. mam tak samo jak p19 jeżeli chodzi o ST i SW 🙂

 3. KRAWIEC,
  co Ty wiesz o szczepionkach?
  kiedy się ostatnio szczepiłeś?
  szczepionka działa tylko przez kilka lat, wiedziałeś o tym?

 4. ten temat o piciu Wody i o zatruciu wodą to jakaś śmieszna sprawa. Po pierwsze organizm nie jest w stanie zmieścić takiej ilości dodatkowej wody. Jestem w trakcie eksperymentu. Wypiłem 6 piw i sikałem do butelek jest ich 5,5 wysikałem odrazy prawie tyle samo . Zdarzyło mi się wypić 12 piw co stanowi 6 litrów i nadal żyle a to nie pierwszy raz. Hola Hola Biały Europejczyk mężczyzna nie umrze od byle wody .

 5. Wirusy w szczepionkach są żywe! http://www.mp.pl/szczepienia/praktyka/ekspert/poliomyelitis_ekspert/84894,czy-dziecko-zaszczepione-opv-moze-miec-kontakt-z-noworodkiem

  • Są atenuowane. Coś jak pojmany żołnierz bez karabinu i ze związanymi kończynami, żeby się twój system odpornościowy nauczył jak rozpoznać go po mundurze i gdzie walić, by go wykończyć. Ameryki nie odkrywasz, to nie jest żaden sekret. Jest wiele metod upośledzania patogenu (ładnie są wyjaśnione we wspomnianym filmie na kanale Uwaga Naukowy Bełkot), więc również nie można powiedzieć że „w szczepionkach”, tylko w niektórych szczepionkach. Są nawet takie, które nawet nie zawierają żadnej formy danego wirusa, a jedynie charakterystyczne dla danego patogenu białka.

  • Wirusy to nie bakterie.
   Wirusy prowadzą, albo życie utajone, podczas którego niczego nie robią, albo pasożytnicze, gdy podłączają/wstrzykują swój kod genetyczny do innej komórki i ona wytwarza kolejne wirusy.
   To bardzo prymitywne organizmy.

Zostaw Komentarz