Nocny Marek – Nocniczek

Nocny Marek – Nocniczek

wpis w: audycje, Nocny Marek | 4

Potrzeba i jego przygoda z samobójcą, niedziele wolne od handlu cd., wzwody, szkodliwość dopalaczy, zamordyzm PiSu, Relaksy w cenie Martensów, mądrości Kononowicza, bieda wśród pracowników Disneylandu, The Bewitcher.

4 Odpowiedzi

 1. krawiec ,krytykujesz pis
  ,ale przecież to twój,wasz matecznik,
  potrzeba,etam
  wyznajecie to
  żydowski,chazarski ,myszowaty ,szczuropodobny kraj.
  nędzne grafiki
  czynisz

  dużo gadasz
  tanie,nie ryzykowne gadanie.
  Ohydne ,mówiąc szczerze

 2. Litanija krawca nie ma konca jak budzet na radyjko.
  Krawcze, wez Ty sie za Fundacje, bo tam zaden kmörnik tego nie odbierze, a przy okazji bedziesz mogl co jakis czas oficjalnie pokazac jak spozytkowales szekle od fundatorow.
  I zostawisz cos po sobie dla potomnych

 3. Z tego co kiedys mowil az tak duzego dlugu nie ma. Jakby byl dobrym grafikiem dawno by to splacil. Pelno ogloszen dla grafikow dobrzeplatnych teraz jest. Mozna spokojnie zdalnie pracowac. Nawet graficy z ukrainy czy krajow afrykanskich potrafia dobrze zarabiac w tej branzy robiac zdalnie dla zagranicznych firm. Potrzeba jakis wielki projekt na gruby hajs tworzy z tego co sie chwalil podczas audycji. Wielki ponoc specjalista ze znajomosciami na calym swiecie. Pomoc koledze nie moze klientow znalezc badz zatrudnic grafika-Krawca przy swoim projekcie? Szepnac slowko jednemu i drugiemu ze swiatowych kolegow i Krawiec, jesli grafike ogarnia dobrze, mialby hajsow.

 4. Szkoda ze tak ciągle narzekacie na wszystko do okoła a sami huja robicie. Krawiec juz jest tak żałosny ze przebija potrzebę, a co do radia no niestety zchujczylo się. Na maksa.

Zostaw Komentarz