Nocny Marek – Niemcofobiczny

Nocny Marek – Niemcofobiczny

wpis w: audycje, Nocny Marek | 16

Dowcipy o Niemcach, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, szokujący serial Przyjaciele, przaśne polskie pomniki, Grand Poseł Auto 2.

16 Odpowiedzi

 1. Kibuce są za małe, żeby w dzisiejszych czasach przetrwać. Autarkię musi stanowić duży twór państwowy. Mętna woda to coś, do czego dążą globaliści z pozornie przeciwnych obozów marksistowskiego i kurwinistycznego.

 2. „gdybyś okładał teściową bejsbolem w domu to nie jest moja sprawa” blacha to taki typowy korwinista

 3. Blacha ma w głowie tylko blachę…więc czego oczekiwać po rozwazaniach chłopka roztropka?

 4. Uszom nie wierzę! Krawiec zaorał kardynała Eeetama w zasadzie bez specjalnej napinki. Bez urazy Eeetamuśku ale no błagam, z całą sympatią do Ciebie jeśli chcesz nam tu świętą inkwizycję robić a z Biblii to pamiętasz lub wiesz w zasadzie nic – to może zamiast głaskać księdza wróć do czytania. Krawiec bez najmniejszego wysiłku obnażył katolicyzm w Twoim wydaniu. Ja tam nadal uważam że ważniejsze są nauki Chrystusa (nawet dla mnie ateisty) a nie księdza i Watykanu – co ma miejsce u Ciebie. Pamiętaj że przede wszystkim powinieneś być Chrześcijaninem a dopiero później jeśli taką masz potrzebę być katolikiem. Zresztą, co kto woli, tylko następnym razem to może przeczytaj choć Stary i Nowy Testament bo troszkę śmiesznie wyszło że nie masz pojęcia o czym mówisz. @Krawcze, szacun – tłumaczyłem to Eeetamowi i Furiatowi raptem dwa tygodnie temu na czacie, nie docierało – a Tobie się udało w kilka sekund. Wychodzi na to że to ateiści i agnostycy w tym przypadku więcej wiedzą o kwintesencji religii. Etam się pogrążył, Furiat o Bogu nie chce nic nagrać czy napisać, pozostaje czekać na @Byte’a którego prosiłem żeby nagrał audycję o Bogu (jego „oczami”) w jego życiu – i tu wiem że się nie rozczarujemy. Powiedział że musi się przygotować no i dobrze, take your time @Byte – od Ciebie na pewno coś ciekawego usłyszymy – tylko pamiętaj, o Bogu, nie o Watykanie, to nam już pokazał Etam.

  • @ProfesorCenzor
   Zgadzam się co do części o Etamie, nie zgadzam się co do części o Byte’cie. Od niego nic ciekawego nie usłyszysz, chyba że uważasz za ciekawe odchyły Biblijne takie jak: straszenie piekłem (lub całkowite zamiecenie tematu pod dywan), wynoszenie Marii na boskie piedestały, robienie sobie pośredników z ludzi, propagowanie dogmatu trójcy (która zaprzecza śmierci Jezusa), zbawienie z własnej decyzji do uwierzenia w Jezusa, a nie przez samego Jezusa (a.k.a. wiara w wolną wolę) i wiele innych głupot, które Paweł TOTALNIE NISZCZY w listach do Rzymian, Koryntian, Efezjan, Tymoteusza, Galatów.

   Jak wolisz słuchać Byte’a zamiast czytać Pawła, to nic na to nie poradzę. Ja tam poglądami Byte’a tradycyjnie GARDZĘ.

   Pozdrawiam wszystkich oprócz Byte’a. 🙂

 5. Dobrze że nie słucham bajer Maxa bo gościu na maxa jest suchy 🙂 wiadomo że dzwoniący i płacący mają przywileje, więc liczę na jego własną przyzwoitość i może weżnie pod uwagę ograniczenie swojego wkładu(przynajmniej w audycjach krawca)
  albo zmianę zawartości.

  • @Mariaczi
   Max ma predyspozycje do nadawania w postaci przyjemnego dla ucha głosu. Co do nawijki (tudzież bajery) faktycznie mógłby trochę zainwestować w dogłębne przygotowania jakiegoś tematu, bo bajery niebezpiecznie zbliżają się treścią do wywodów Etama podczas spacerów z psem (notabene Maxem). W jego wypowiedziach trochę też razi jego… naiwność(?)… zupełnie jakby wierzył, że świat to piękne miejsce, a ludzie są wspaniali. Albo pochodzi z zamożnej rodziny, gdzie śniadanie robi mu lokaj i przynosi do bat-jaskini, albo jego nastawienie to gra aktorska… albo może to kwestia wieku. Aczkolwiek nie zacina się, nie hmmmmm-uje i nie pozwala na dłuższe momenty ciszy, co jest na plus.

   • Wolne żarty.

    Ciężar gatunkowy Etamowych audycji, patrząc ogólnie, to kilka klas wyżej. Właściwie, po tym jak krawiec zarzucił to w czym jest najlepszy, czyli dżingle, humor, audycje satyryczne i gadanie o codzienności, to Etam stał się najlepszym nadającym w NR. Jest kompletnie pozbawiony sztuczności, nie niesie ze sobą propagandy i ma to coś, co czyni radiowcem: luz gawędziarza, szczerość plus znakomity głos.

    Porównywanie audycji Etama, kiedy nakurwia w system albo rozdzwania się po tych wszystkich urzędniczych cipach do audycji Maxa jest mocno nie teges. Bo tu nie ma żadnego porównania.

    • Porównałem bajery Maxa do Etamowych spacerów z psem (i tylko do tego), na spacerach Etama z psem nie usłyszysz telefonów do urzędniczek ani walki z systemem, a jedynie narzekanie przeplatane z „dzień dobry, pani sąsiadko” i hasłami w stylu „zrób kupkę” i „brrr, ale zimno!”. Wszystko, co u Etama najlepsze, dzieje się w jego domu, a nie na spacerach. Słuchałem każdej jego audycji (często na żywo), więc wiem, co porównuję.

    • Zapomniałem dodać jeszcze jednego plusika Etamowi, choć imo mocnego: podkurwia Leniucha, nawet nie mając takich intencji na poziomie świadomym. Czyż to nie geniusz?

    • Turlam się ze śmiechu.
     Lepiej powiedz, kiedy nowe UXA.

  • Przerwał świetną rozmowę, w zamian oferując syntetyczne pajacowanie. Zupełnie bez sensu. Max, zrób kupkęęę!!

  • Max to nowy lepszy Krawiec

 6. Wg mnie Etam ma dojrzałe podejście gdyż po przez swoją wrodzoną skromność, buduje swój kapitał radiowca na solowych audycjach gdzie naciąga gadki do granic możliwości z olimpijskim wdziękiem. Najważniejsze w tym jest to że zna swoje predyspozycje i dzięki temu ma wyczucie do których audycji dzwonić.

 7. nie miałem talerzy,nie miałem widelców.. mech na ceracie ha ha

 8. Ciekawe audycja, niezle sie slucha:). Dzis pojade stereotypem jak Etam. Etam jak to korwinowiec ma nic do powiedzenia na zaden temat:)

Zostaw Komentarz