Nocny Marek – Nie chce mi się wymyślać tytułu

Nocny Marek – Nie chce mi się wymyślać tytułu

wpis w: audycje, Nocny Marek | 17

Nie chce mi się wymyślać opisu.

17 Odpowiedzi

 1. widać napracowanie

 2. Zachorzał.

 3. SkrzydlatyŻmij

  Obawiam się, że gang pedofilów (pod przywództwem Jagiełły) może zacząć zakłócać strim radia, odkąd Krawiec pochwalił się healthpenem 🙂

 4. Mam Healthpena, od Tomka z radia i guzik działa .

 5. Długopizdrowia.
  Chcę.

 6. I jeszcze raz.
  Nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
  To nie ja.
  To Woody Allen.

 7. Chciałem sobie odsłuchać audycję, a tu chuj.

  • To nawiązanie do testu długopisu zdrowia, którego to przykładałem także do własnego pierwszorzędowego organu płciowego. I nawet nie dygnął.

 8. Robisz ciągle to samo i oczekujesz za każdym razem innych rezultatów.

 9. Nie martw się kaską Krawiec.. Słuchałem ostatniej Hiperprzestrzeni i będzie katastrofa globalna.. słońce zachodzi tam gdzie wschodzi..:) ponadto wszystkie kompy radia na fali chodzą na healthpenach..:)

 10. Co do wypowiedzi Błażeja. Oczywiście nie zgadzam się… ale znowu miał rację – co do wyjazdu w góry. Myślę, Krawcze, że wartobyłoby stestować.

  Z pomocą przychodzą Koleje Dolnośląskie – Bilet wg oferty „Podróżuj z KD” za 35 zł/weekend. Nieograniczona liczba przejazdów pociągami KD.

  Więc czekamy na audycję „Krawiec w Szklarskiej Porębie”.

 11. Krawiec widzę że jesteś w nastroju który chcą u ludzi wywołać te wszystkie niby dobre źródła informacji których się teraz pełno w necie porobiło. Sam mam na fb polubione kilka profili typu globalna świadomość które non stop wrzucają jakieś dołujące informacje typu rząd światowy nas otruje, wyrucha i zje ale to wszystko jest robione w jednym celu. Tym celem jest wzbudzenie w Tobie strachu. Zauważ jakie miałeś problemy kilka lat temu kiedy nie wiedziałeś o tym całym gównie. Miałeś jakieś marzenie typu a kupiłbym sobie tamto albo został tym czy tamtym. Teraz masz tylko strach i obawę że wszystko w koło chce cię udupić. Telewizja a teraz internet przynoszą horror którego tak na prawdę nie ma do Twojego domu. Już dawno zauważył to np Bill Hicks. „Wyglądam przez okno i gdzie się dzieje to całe gówno”
  Pewnie nie raz widziałeś nagrania jak robi się fake’owe nagrania z zamachami gdzie po wszystkim ofiary wstają i idą do domu a nieświadomy człowiek przejmuje się ich historią.
  Ja Ci radze pierdol to wszystko i się nie przejmuj tyle. Żyjesz teraz tu na ziemi i korzystaj. Banda skurwysynów która przejęła kontrolę nad ta planetą chce żebyś zrezygnował ze swojego szczęścia. Chcą zabrać Ci energię i wolę działania żebyś nie był dla nich zagrożeniem dlatego cały czas próbują Ci udowodnić że nie ma co się starać bo i tak nie wygrasz z tym całym gównem które jest wkoło. Niestety wielu ludzi z którymi się spotykasz też jest w takiej sytuacji stąd sąsiad który zniechęcony i strudzony życiem jest negatywnie nastawiony do otoczenia.
  Ja kiedyś w to nie wierzyłem ale jest takie powiedzenie „proście a będzie wam dane” oraz „chcącemu nie dziej się krzywda” i to się sprawdza. Sam się o tym przekonałem i znam osoby które miały tak samo. Poproś po prostu wszechświat czy boga(zwał jak zwał) o coś świadomie. Np o poprawę sytuacji finansowej. Zobaczysz że się spełni tylko daj też coś od siebie. Uważasz się za człowiek inteligentnego. Co stoi na przeszkodzie żebyś tez coś osiągnął w tym świecie? Włóż może trochę więcej wysiłku w to co robisz albo wymyśl coś innego. Nie idź na skróty, przyłóż się, popracuj ale w żadnym wypadku nie daj się zniechęcić ludziom którzy serwują nam te wszystkie złe informacje bo przez to człowiek traci chęć do działania. Mówiąc krótko pierdol to. Nie kreuj sobie świata w którym jesteś marnym pyłem uciśnionym przez system bo masz tak na prawdę od chuja możliwości tylko ktoś Cię oszukał i wmówił że tak nie jest.
  Zauważ jak programuje się ludzi przez te wszystkie wiadomości czy nawet filmy czy gówniane seriale. Odkąd pamiętam zawsze leciał jakiś serial o lekarzach przez który wmawiano ludziom jakie to straszne choroby są na świecie i jak medycyna świetnie sobie z nimi radzi. Jaki to lekarz jest mądry i nieomylny. Potem babki latają do lekarza z byle pierdołą i kupują tony leków. W tv co druga reklama to reklama leku. Wymyśla się choroby żeby sprzedać więcej leków. Wiesz co? Ludzie zaczynaj już dostrzegać że to wszystko to jedno wielkie kłamstwo i pic na wodę. Serio, świadomość wzrasta ogromnie. Nie da się ludzi okłamywać w nieskończoność. Będzie dobrze.

 12. Fajna szczere przemyślenia. W wielu sprawach mam dokładnie takie samo zdanie jak Krawiec i podobnie odbieram otaczającą nas rzeczywistość i zakłamanie polityków.

Zostaw Komentarz