Nocny Marek – N̠̲I͚̠̝̭͝E̹̩S̤̺̹̦̮͉͍T̬͇̭͉̖͡A̭͔̳̪̳̟̤B̵I̧̦̫͕̹̰ͅĻ̼N̩̞̤͡Y̴̹̥̜̭͕̱

Nocny Marek – N̠̲I͚̠̝̭͝E̹̩S̤̺̹̦̮͉͍T̬͇̭͉̖͡A̭͔̳̪̳̟̤B̵I̧̦̫͕̹̰ͅĻ̼N̩̞̤͡Y̴̹̥̜̭͕̱

wpis w: audycje, Nocny Marek | 8

O zaburzeniach psychicznych, o oderwaniu od rzeczywistości, o tym, czym rzeczywistość jest i jak się wpędzić w otchłań szaleństwa. OK, nie jest aż tak strasznie… ale łagodnie też nie jest.

8 Odpowiedzi

 1. Chciałbym podziękować za zablokowanie użytkowników anonimowych na chacie. To pozwoliło mi zająć się lepszymi sprawami niż dyskusja do godziny 2 w nocy, o tym co się objawiło jakiemuś dziwnemu panu od parchów.

 2. Przechodzimur

  Cieszy powrót do formuły dyskusji na konkretny temat, zamiast omawiania mainstreamowych newsow. Widać było przygotowanie, sporo ciekawostek i ciekawa polemika.Oby więcej takich audycji.

 3. przecho, dodaj jeszcze lajka, serduszko i 6 kostek cukru

 4. Przechodzimur

  ?❤ cukru mi szkoda. Jeśli jesteś zwolennikiem newsow z TVN to twoje prawo.

 5. Wczoraj odsluchiwalem aftery z 2012 po lorem ipsum i marius(pozdrawiam) opowiadal dokladnie te sama historie chłopca ktory pamietal te samoloty i ze to nie bomby byly podwieszane tylko tanki z paliwem,wogole ten after to byla moc 😉 krawiec i marius 2 h o biblii =)

 6. Ludzie wierzą w durne slogany że każdy może być kim chce lub może osiągnąć to co chce wystarczy praca. Jestem przypadkiem beznadziejnym i czuje że odlatuje jak Podlecki.

 7. Świetne audycje, ciekawe i luźne

 8. Ja jestem uzależniony od słuchania offline.

Zostaw Komentarz