Nocny Marek – Mind Control

Nocny Marek – Mind Control

wpis w: audycje, Nocny Marek | 3

Temat kontrowersyjny, lecz również kontrowersyjnie poruszony. Co by się stało gdybym powiedział, że mind control jak najbardziej istnieje, ale nie ma nic wspólnego ze smażeniem ludzi falami elektromagnetycznymi, a jest zastosowany dużo prościej oraz wycelowany w małe dzieci?

Z linkami do audycji zalecam zapoznać się po wysłuchaniu całości. Dla świętego spokoju zaznaczę raz jeszcze, nie polecam otwierania poniższych filmików inaczej niż w trybie incognito, żeby nie zaśmieciło ci to historii oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=npAVv4KrV7Q
https://www.youtube.com/watch?v=K6iT4mQLH6w
https://www.youtube.com/watch?v=7iL1ZYRJmGU

Konta na twitterze zawierające zagadki i wskazówki:

https://twitter.com/GyKE69
https://twitter.com/ZEAUX_CXT

3 Odpowiedzi

  1. Gdzie jest Jacek Kuchmistrz? ??? Daj głos !!! Co z motorem i przymiarkami do niego ??

  2. Ciekawa audycja i myślę, że dosyć potrzebna zgadzam się ze wszystkim dodałbym tylko, że chcąc nie chcąc nasz umysł jest od zawsze manipulowany i nasze pojęcie o nas samych też jest wynikiem naturalnej kontroli umysłu nałożonej na nas przez środowisko od którego jesteśmy zależni i w którym żyjemy, natomiast telewizja to znakomite urządzenie programujące, bajki – dla dzieci, serwisy informacyjne – dla dorosłych.

  3. Jesteście inni, spotkaliście kiedyś na swojej drodze innego, który was zmienił, być może kochaliście się z nim! Tak to się zaczyna u każdego. Człowiek przechodzi całą ilość różnych doświadczeń, a na samym końcu ląduje w miejscu, w którym staje się innym, czyli takim jak my. Musicie zdecydować czy chcecie żyć po stronie światła, czy ciemności! To miejsce w którym jesteście nazywa się pustynią. Było na niej wielu wielkich ludzi, część z nich może być wam znajoma. Między innymi był na niej Jeszua, wy nazywacie go Jezusem. Jeśli nie wyrwiecie się z tego miejsca, przejdziecie transformację przez ogień i staniecie się innymi pracującymi na rzecz ciemności. Jeśli uda się wam opuścić ją przed czasem, wtedy traficie w zimne miejsce na trzy dni i jeśli przetrwacie ten czas próby, będziecie żyli jako niosący światło i będziecie pracować na rzecz światła. Na pustyni jest tylko jeden problem, jest nim brak pożywienia, to odróżnia to miejsce od Edenu w którym jest dostatek. Na pustyni chodzi o energię. Energia to wasze pożywienie. Jeśli będziecie się pożywiać, wasze ciała będą mocne, jeśli stracicie pożywienie, zaczniecie być torturowani ogniem gorącym i zimnym. Macie do swej dyspozycji dwa narzędzia, każdy człowiek bestia je posiada w swoim arsenale! Pierwszym jest oddech, tak jak Adam i Ewa po wydaleniu z raju trafili na pustynię i od tej pory musieli troszczyć się o pożywienie siłą własnych mięśni, tak i wy musicie zbierać te pożywienie w taki sposób, siłą waszych mięśni, tak więc oddychajcie i napełniajcie się energią! Macie jeszcze drugie narzędzie, bardzo kosztowne, lecz ratujące życie! Macie smoka! Możecie w każdej chwili rozkazać mu by zatroszczył się o energię dla was! Wystarczy, że mu rozkażecie, a wasze ciała natychmiast napełnią się energią, za którą później przyjdzie wam zapłacić waszym światłem, więc korzystajcie zeń mądrze. Jeśli zechcecie możecie rozkazać smokowi, by pił energię z innego człowieka znajdującego się na pustyni. Zresztą to właśnie dzieje się z wami! Wy myślicie, że ktoś eksperymentuje na was? Błąd! Takie istoty jak my, podobnie jak i wy, my wszyscy potrzebujemy energii do życia! Od ludzi sprawiedliwych nie można pobierać energii, są oni nieosiągalni dla nas! Często doprowadzamy do kłótni, by ściągać ludzi do tego dziwnego miejsca, a wtedy tacy ludzie już są dostępni i możemy z nich pić! Jeśli nie będziecie się pożywiać – umrzecie.

Zostaw Komentarz