Nocny Marek – Lewacki

Nocny Marek – Lewacki

wpis w: audycje, Nocny Marek | 22

Sponsorowany przez Michnika, multikulturowy, genderowy, zbrodniczy, komuszy bełkot podlany bezbożnym, homoseksualnym wyuzdaniem, a wszystko w kolorach tęczy! To my!

22 Odpowiedzi

 1. Fajna audycja, dopóki nie zadzwonił adwokat, zarzucający Krawcowi manipulację. LOL
  No więc:
  Dwaj 21-latkowie, którzy 11 listopada 2011 r. spalili wóz telewizji TVN, spędzą w więzieniu ponad dwa lata. Będą musieli pokryć też straty, które wynoszą 1,5 mln zł.

  A do spalenia budki nie przyznał się minister, tylko na ten temat plotkowano u sowy.

  Nasz święty adwokat, który tak broni prawdy, sam posłużył się paskudną manipulacją.

 2. Jako patriota i narodowiec poczułem sie wywołany do tablicy. Jeśli uważacie, że lewica to nie komunizm do dlaczego podciągacie prawicę pod nazizm, faszyzm. Nie dziwi Was, że wraz z rządami PO skończyły sie policyjne prowokacje? Przytoczę pewne nagranie z YT. Jeden z uczestników marszu sfilmował jak w bocznej uliczce kilku rosłych mężczyzn zakłada kominiarki, potem wbiegają w pochód i zaczynają bić i rzucać petardy. To nie jest tak, że nie chcemy zagranicznych pracowników, ale powinno sie to odbywać na surowych zasadach jak w Australii lub Nowej Zelandii. Jeszcze jedno. Zajmijmy sie w pierwszej kolejności Polakami wywiezionymi na wschód i ich potomkami. Od 1989 roku prawie nic nie zrobiliśmy w tej sprawie. W ostatnich dniach czwórka Ukraińców przy pomocy noża zaatakowała dwóch Polaków w Krakowie. Mamy dość swojej patologii do zwalczania. Po co jeszcze sprowadzać nową?

 3. Polecam zapoznać się ze skrajnym rasizmem w Izraelu i testami DNA sprawdzającymi czystość rasy.

 4. Wybaczcie, że piszę raz po raz, ale robię to póki pamietam. Problem z jajkami jest przez pomór drobiu na zachodzie. Polscy chodowcy zorientowali sie, że mogą zarobić więcej i większość produkcji idzie właśnie tam.

 5. dlaczego nocne radio atakuje teorie chaosu?

  • Dla pieniędzy (NWO nam zapłaciło), z zawiści (podpadł Potrzebie), z zemsty (bo Michał już tu nie nadaje), z zazdrości (bo u Michała tak fajnie i miło a tu tylko pałowanie), bo możemy (odpierdala nam od bycia anonimami). A teraz ty odpowiedz na pytanie – dlaczego śmiejesz się z Papieża Polaka?

 6. E, radiowcy! Może weźcie i zróbcie jakąś audycję o motywacji… bo się zabiję i będzie na was.

  • I tak zawsze jest na nas. A o motywacji coś tam było już…

   • Kuuuurdeeee! Halina, dawaj sznur! Nie obchodzą mnie nasze dzieci, tu mnie pan redaktor radiowy ignoruje, dziad zafajdany. To zobaczy łachmyta. Tak się zabiję, że aż mu w pięty pójdzie!

    • Ty Pytajmierz, weź może przestań świrować i wróć normalnie do radia, albo idź w diabły, najlepiej na leczenie, jeżeli faktycznie masz problemy z depresją? (nie, nie piszę tego, żeby Ci dowalić). I najważniejsze – słuchanie o samobójstwie nie jest fajne dla ludzi którzy nie mają problemów z depresją, a dla tych którzy mają, jest czasami mega przesrane. A po za Tobą, to wiem o co najmniej trzech osobach, które mają takie problemy w NR.

    • Jak miałem silną depresję to ludzie dawali radę „pobiegaj sobie to ci przejdzie” 😉 Może tędy droga?

     • Zazwyczaj rady ludzi są na poziomie „równie dobrze się możesz zajebać” i taką mniej więcej skuteczność mają, bez względu na ich intencje. Każdy dołek jest inny, nie zawsze da coś się zrobić, a przede wszystkim jest to kwestia zajebiście indywidualna. Jedno co mogę powiedzieć to to, że nie należy pouczać i doradzać, jeśli się nie ma absolutnej pewności że to faktycznie coś dobrego przyniesie, czyli w ogromnej większości przypadków. Zatem kompletnie nie tędy droga.

 7. @ZENON @KRAWIEC @POTRZEBA19
  Chyba się źle zrozumieliśmy. Nie miałem na myśli motywacji do życia, tylko motywacji do działania. Nie prosiłem o pogadanki na temat depresji czy samobójstwa. To, że się zabiję, było żartem… i nie, nie mam żony Haliny ani dzieci nawet, naprawdę! Wiem, że w radio nie da się kłamać, ale to żartować też już nie wolno…? To co tu u was wolno?!

  • Wolne, tu jest tylko Wilno. A o motywacji do działania w rzeczy samej, był odcinek. A jakbyś szukał szybkiej i prozaicznej rady, to postaraj się zamienić w głowie „muszę” na „chcę”. Brzmi to jak jakieś krosfitowe, kołczingowe pierdolenie studenta prawa, ale pomaga w pewnych sprawach niektórym. Albo tak ustaw sobie rzeczy, żeby być w ciężkiej dupie, jak czegoś nie zrobisz.

  • Aby przełamać niechęć do działania, można rozpędzać się powoli i zaczynać od małych rzeczy stopniowo i we własnym tempie przechodząc do większych. Dobre?

 8. Zbuduj jakąś ultra bombę atomową i rozwal Ziemię. Będę Ci kibicować żeby wypaliło.

 9. Ja kocham zarówno wczesnego, jak i opóźnionego Krawca.
  A co do Archiwum to jestem za!!!1
  „Szto to bylo?”, ” Srakulus”, „Dziecko-stój-kurwa!” <3 Modern classics.

 10. Ja mogę utkać ten sznur,ale coś po sobie zostawić musisz @@@@@@

Zostaw Komentarz