Nocny Marek – Cicho!

Nocny Marek – Cicho!

wpis w: audycje, Nocny Marek | 11

Newsy ze świata folii, spór o Monsanto, polskie sądownictwo, majt kontrol Ewy Farny, sposób na radzenie sobie z przerywaczami, drożyzna za PiSu, sztuczna inteligencja w służbie ludzkości i inne tematy.

11 Odpowiedzi

 1. Wiedziałem, że z tym odejściem Potrzeby to był tylko żart. On by nam tego nie zrobił

 2. bait dla podniesienia slupkow

 3. Nic do niego nie mam ale Potrzeba nie nadaje sie do prowadzenia audycji, pewnie wielu sluchaczy to odczuwa ze jego tonacja glosu i styl jakim sie wypowiada dziala na nerwy. Probowalem na sile no ale sie nie da za dlugo, sorry.
  Krawiec I Etam to podstawy tego radia, chocby gadali o dlubaniu w nosie to i tak sie z przyjemnoscia slucha.

  • A tam gadasz ja nawet się trochę pośmiałem z żartów Potrzeby w tej audycji, ale w sumie też mnie drażni jak stawia się w pozycji monopolisty na prawdę.

 4. Ktoś kiedyś powiedział że do radia trzeba mieć głos i coś w tym jest

 5. Ja tam Poczebe lubię, uważam że głos radiowy i słucha się go dobrze, mądrze mówi. Ale prawda, jest takim właśnie wiejskim mądrusiem i cwaniaczkiem, ale do przeżycia. Jest ok.

 6. co człowiek to opinia, ja lubię głos potrzeby i jego profesjonalizm, a kiedy śmieszkuje to też czuć, że to autentyczne.
  Z drugiej strony Etama nie umiem słuchać, nie na mój poziom. Chyba, że weźmie się za siebie i przestanie PIERDZIEĆ do mikrofonu i się konkretnie przygotuje. No ale ludzie lubią oglądać świat według kiepskich, ale z tego kasy Ci Etamie nie przybędzie. A jeśli przybywa to gratuluje.
  Hail Potrzebson.

 7. Cieszę się , że P19 znowu nadaje. Słucham audycji Potrzeby, dają naprawdę do myślenia, jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, imponuje mi dużym poczuciem humoru, zwłaszcza ostatnio wspòlnie z Krawcem stosują one linery, przy czym kreatywność Potrzeby jest tutaj warta wyròżnienia, Krawiec doczekał się poważnej konkurencji, kiedy obaj prowadzą audycję to ma ona właściwe tempo, bardzo dobrze się tego słucha. U Etama są trochę inne klimaty, dominuje minimalistyczne podejście, ale często można się dowiedzieć coś ciekawego, dzięki Etamowi poszerzyłem ostatnio swoją wiedzę na temat sytemòw stereoskopowych w filmie, a wydawało mi się , że wiem wszystko na ten temat. Każdy z nadających ma swòj styl i tak powinno pozostać, poza tym zespòł radiowy tworzą ròwnież aktywni słuchacze ktòrzy włączają się do dyskusji dzwoniąc do radia. Każdy ma tutaj swoje miejsce i może zawsze przedstawić swòj punkt widzenia w ròżnych tematach i to ròwnież jest wartościowe, Czata nie czytam , słucham nagranych już audycji. Uważam , że kierunek NR jest właściwy pozdrawiam wszystkich nadających, jak ròwnież stałych dzwoniących do radia rozmòwcòw, w szczegòlności Jacka Blachę, ktòrego miałem przyjemność słuchać wcześniej w innych radiach internetowych.
  PS: Czekam na reaktywację Lorem Ipsum autorstwa Krawca. Jeśli jednak ten projekt się nie pojawi, to w takim razie prośba o udostępnienie archiwum , ale z zawartością wszystkich sezonòw.

 8. Bardzo dziękuję za link do strony z audycjami Lorem Ipsum. Tam są trzy sezony, mogę się mylić, ale
  w jednej z rozmòw jaka odbyła się swego czasu z udziałem Krawca i Jacka Blachy , Krawiec wspominał
  na temat czwartego sezonu, o ktòrym nawet Jacek nic nie wiedział. Jeszcze raz dziękuję

Zostaw Komentarz