Lewym okiem – premiera

Lewym okiem – premiera

wpis w: Nocny Marek | 7

Podczas urlopu Potrzeby i nieobecności Krawca spowodowanej lenistwem/tragedią/pracą (niepotrzebne skreślić), poniedziałkowy slot naszego radia nawiedziła żydokomuna. Błażej opowiada o swoich przeżyciach podczas podróży po świecie – z perspektywy innej, niż ta do której przyzwyczaił nasz współczesny internet.

Link zastępczy:

Pobierając, smyrasz Lenina po syfilitycznej mosznie

7 Odpowiedzi

 1. Błażeju jesteś bardziej antynacjonalistyczny niż Gazeta Wyborcza 😀
  Mówisz, że w Niemczech nie ma „nacjonalizmów” , a jest radykalizm muzułmański. W Niemczech jest tona mniejszości tureckiej, którzy otwarcie mówią, że TO ICH ZIEMIA. Więc dziwie się, że nie jest dla Ciebie to zagrożeniem.
  Bośni Orjopa nie pomogła… Tak. Interwencjonizm jest piękny. Interweniujmy na całym świecie, tak jak Hameryka tylko z dobroci , a nie dla ropy. Interweniujmy, bo… ? Jedność europejska ? A jeśli bośniacy nie chcą pomocy obcych ? Na siłe mamy im pomagać ? Chopie, państwa mają po to armie, ludzie maja po to pochowaną broń, aby samemu sobie radzić przed grabieżą, wojnami, konfliktami.
  „Jugosławia była normalnym państwem jak Polska” Och, tzn, że historia której uczą jest zakłamana, bo mnie uczono, że to państwo upadło, dlatego, że było tam mnóstwo narodów o różnych wyznaniach, które się wzajemnie nienawidziły.
  Nacjonaliści pracujący za granicą albo tak jak Ci turcy, chcą pośrednio podbić ziemie albo nie są za „swoim obecnym państwem”. Polscy nacjonaliści nie są za III RP. Więc skoro ich ojczyzna, w której mogliby dobrze pracować – nie istnieje, to normalne, że emigrują.
  Nie wiem gdzie usłyszałeś, że faszyzm nie jest zły. Jeśli ktoś zna dobrze pojęcia, to takie opinie będa marginesem społecznym.
  Widzę też, że nie masz pojęcia skąd bierze się u nas nacjonalizm. Z historii – Dmowski itd. Z wojen, tych światowych i tych domowych. Tak samo było z Niemcami 80 lat temu, co nie znaczy, że z nami tak będzie.

 2. Europa nie pomogla Bosnii w sensie ze najpierw stworzyla ten sztuczny twor w imie nie rewidowania granic w dawnej YU, a potem otoczyla ja kordonem sanitarnym I stworzyla taki system poliyczny w Bosnii ze ta nie mogla sie I nie moze rozwijac. To bylo moja mysla.

 3. Barabasz_Kratka

  Bardzo fajna audycja, chętnie posłuchałbym kolejnej

 4. Szkoda ze prowadzacy na koniec audycji nie zaspiewał Międzynarodówki i nie krzyknął „WŁADZA W RĘCE LUDU”.

Zostaw Komentarz