Nocny Marek – Antypolski odcinek patriotyczny

Nocny Marek – Antypolski odcinek patriotyczny

wpis w: audycje, Nocny Marek | 25

Chciałem jechać po PiSie, ale mi słuchacze przeszkadali! W związku z tym zeszło na tematy pokrewne – patriotyzm, PR Polski, historia…

25 Odpowiedzi

 1. Do „Mitologii Polaków”: „My Polacy jako jedyni pobiliśmy/zdobyliśmy Moskwę!…”
  Prawda historyczna jest INNA! To Tatarzy („Złota Orda”) przed Polakami „zdobyli/podbili” Moskwę i mieli ją i słowiańskie russkie narody w zależności politycznej (+kontrybucje) przez ponad 200 jarów.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moskwa
  „”W 1237 Moskwa została zdobyta i częściowo zniszczona przez Batu-chana.””

  (…)
  „”W czasie Wielkiej Smuty i wojny polsko-rosyjskiej 1609–1618, w 1610 po wcześniejszym zwycięstwie w bitwie pod Kłuszynem oddziały polskie pod wodzą hetmana Stanisława Żółkiewskiego wkroczyły bez walki do stolicy Rosji, okupując ją do 1612. W sierpniu 1612 wybuchło w Moskwie powstanie mieszczan pod wodzą kupca Minina skierowane przeciw Polakom, którzy zostali wyparci z miasta. 1 września 1612 rozpoczęła się bitwa pod Moskwą stoczona pomiędzy rosyjskim pospolitym ruszeniem i armią polsko-litewską, która zakończyła się zwycięstwem Rosjan. 7 listopada skapitulował ostatni polski garnizon przebywający na Kremlu. „”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielkie_Ksi%C4%99stwo_Moskiewskie
  „”Dzieło zjednoczenia kontynuował intensywnie książę Iwan III Srogi, przyłączając do swej domeny: Jarosław, Rostów, Twer i Nowogród Wielki. Iwan III uniezależnił się też całkowicie od dominacji tatarskiej Złotej Ordy (1480). Przestał mianowicie płacić podatki lenne chanowi tatarskiemu, a następnie odparł kilka jego odwetowych wypraw. Złota Orda upadła zresztą ostatecznie w 1502, pobita przez krymskich Tatarów. „”

  Podsumowując, Polacy NIE byli jedynym narodem, który „zajął i władał” Moskwą, bo uczynili to też Tatarzy. A tamto zajęcie Moskwy w 1610 było może dowodem na wielkość i potęgę Polski i Polaków, ale też było dowodem na słabość ówczesnej Rosji i Rosjan.

  • Świętowanie wygonienie Polaków z Kremla przez Rosjan może świadczyć o ważności tego wydarzenia. Czy świętują odbicie władzy z rąk Tatarów? Poza tym gdzie na chwilę obecną mieszka ich najwięcej? Nie znam realiów politycznych Rosji – ale być może cały czas mają realny wpływ na politykę Moskwy.

   Czy poprawnym będzie stwierdzenie, że Polacy są jedynymi przedstawicielami świata zachodniego którzy zdobyli władzę na Kremlu?
   Dlaczego nie możemy budować naszego wizerunku w oparciu o prawa marketingu?
   Dlaczego nie możemy być najlepsi? Dlaczego mamy rozpatrywać nas w kategoriach tylko tragicznych lub co najwyżej jako drugich.
   Wydaje mi się że normalny człowiek chcąc coś powiedzieć o swojej rodzinie – będzie przytaczał to co najwartościowsze, najszlachetniejsze.

   Kim są dziś Tatarzy…? Mają swoje państwo? Może byli za słaby by atakować innych i jednocześnie stworzyć Naród w ramach własnego terytorium. Jakkolwiek, historykiem nie jestem, moje rozważania prowadzę na potrzeby utrzymania swojej własnej higieny umysłowej. Ale coś mi tu Cunrad nie pasuje. Przyznajesz się do tego, że nie jesteś Polakiem, więc Twoja Polska mowa to podstęp a działania Twoje można uznać za anty polskie…?

  • Nikt nie twierdzi że Moskwę zdobyli pierwsi Polacy . Czyli w Moskwie byli Polacy tyle i wyprzedzającej bitwie podobnie jak bitwa pod Stalingradem była otwarciem wrót do Moskwy. Przegranej przez Niemiaszków. Nikt z zachody nie był w Moskwie …. A czasu podboju tatarskiego były wcześniejsze a Moskwa nie była cesarstwem Ruskim, ale księstwem. Zmniejszasz to zwycięstwo jako ,,wypierdek germańskiego ducha” i żal ci tyłek ściska zohydzając innym patriotyczny zew Polaków na ,,siłę” chcąc z nich uczynić germanów.. Gdy to nie było tak istotne to Rosjanie nie mają co do tego wątpliwości że zachód i próba osadzenia cara katolika na tronie była bardziej godna upamiętniania w narodowym święcie a nie wyparcie Tatarów. Podobnie jak Żydzi nie maja wątpliwość co do istnienia Jezusa…. 😀 Jesteś rewizjonistą historycznym i lewakiem z odjazdem na dystrybucje dóbr. Nikt nie będzie dokwaterował komuś obcego bo ma nadmetraż już tego próbowano komuna to uskuteczniała i poległa w Europie.

  • Polacy Moskwę ZDOBYLI Cunradzie. Dzięki zwycięstwu pod Kłuszynem Ryscy z Moskwy uciekli. Gdyby nie wygrali tej bitwy nie zajęliby Moskwy. CZYLI zdobyli Moskwę wygrywając bitwę pod Kłuszynem.
   A swoja drogą, to każdy inny naród byłby dumny z takiego militarnego „trofeum”, a u nas sporo zakompleksionych Polaków z mentalnościa niewolnika to marginalizuje wpisujc się w retorykę GW „że jestesmy do niczego”.

 2. Kiedy wreszcie Cunrad przestanie być dopuszczany do głosu? Każda minuta audycji, w której występuje, to minuta stracona.

  • Mam podobne odczucia. Jednak jest to radio wolne i każdy możne zadzwonić. Na pewno są osoby które lubią jak dzwoni.
   Dla mnie każdy jego telefon jest uciążliwy i zwyczajnie go przewijam (chyba jedyna zaleta słuchania audycji offline). Znudził mi się już ten troll.

   • Ostatnio była dyskusja o/z Blachą, który również zajmuje dużo czasu antenowego swoimi telefonami. Blacha został zrugany (nie bez powodu), ale mimo wszystko nie ma on przynajmniej manii wielkości i nie opowiada, że jest Napoleonem/Buddą/Cesarzem etc.

  • Zadzwoń to może coś wniesiesz

  • „”Kiedy wreszcie Cunrad przestanie być dopuszczany do głosu? Każda minuta audycji, w której występuje, to minuta stracona.””
   itd, itp, itd…

   Szanowni Krawiec i Słuchacze Nocne Radio!

   Jest mi przykro, że moje pojawienie się w Nocne Radio jako „Zbawiciel44” spotkało się z tak nieprzyjaznymi, nieprzychylnymi i wrogimi nastawieniem i reakcją części słuchaczy i stałych słuchaczy Nocne Radio.
   Czuję się niemiło w takiej nieprzychylnej atmosferze. Czuję się publicznie zaszczuwany.
   Przykładem może być, ta audycja i te komentarze pod tą audycją. Ja wypowiedziałem się odnosząc się do treści tej audycji, ale pojawiły się nieprzychylne komentarze nie do tych poruszanych treści, ale do mnie osobiście.
   Moje twierdzenie: „Polacy nie byli jedynymi, którzy zdobyli Moskwę.”
   Słuchacze: „Ty taki, ty owaki”, „Ty jesteś..”, „Ty…” itd

   To niechętne i nieprzychylne nastawienie części słuchaczy jest tutaj o wiele silniejsze niż nastawienie przychylne u reszty innych i zainteresowanych słuchaczy.
   Dlatego w tej zaistniałej sytuacji myślę, że rozsądnie będzie, żebym zaprzestał mojego dalszego nadawania i uczestnictwa w audycjach Nocne Radio.
   Dziękuję za zaproszenie mnie tutaj i gościnę przez ten miniony miesiąc od 2016-07-22.
   Nie chcę szkodzić ani Krawcowi, ani Nocne Radio, ani relacjom wzajemnym między uczestnikami tej społeczności wokół niego.
   Dlatego zaprzestaję mojego uczestnictwa i życzę wam dobrej rozrywki z Nocne Radio, ale już bez mojego udziału.

   Wszystkim ludziom dobrej woli i bez tej odrzucającej niechęci do mnie, przesyłam moje uprzejme podziękowanie i uszanowanie!
   Zostańcie z Bogiem!…

   Jesus A Cunrad44, ‚CzterdzieściCztery’, Zbawiciel44

   • Ja tam bym się nie przejmował kilkoma krzykaczami, którzy rozwalają dla frajdy wszystko co znajdzie się w ich zasięgu wzroku. Dawniej mówiło się: „nie karm trola”. Są też normalni słuchacze, którzy nie darzą Cię Cunradzie sympatią z takich lub innych powodów, ale każdy nadający ma podobnie, a biorąc na siebie kontrowersyjną rolę Zbawiciela, wiedziałeś pewnie że antyfanów będzie sporo.

   • „””Ja tam bym się nie przejmował kilkoma krzykaczami, którzy rozwalają dla frajdy wszystko co znajdzie się w ich zasięgu wzroku.”””

    Dziękuję Krawiec za twe dobre intencje i próbę załagodzenia tej sprawy. Ja postrzegam tę sprawą inaczej. Ja też przecież nie przejmuję się „kilkoma krzykaczami”, ale przejmuję się tym skierowanym przeciw mnie długotrwałym ‚mobbingiem’.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing

    „””Dawniej mówiło się: „nie karm trolla”. „””

    Rzecz w tym, że te powtarzające się od miesięcy personalne ataki na mnie, publiczne mnie wyszydzanie i nękanie nie podpada pod „trolling” ale pod „mobbing” i „nękanie”.
    Ponieważ uległeś woli „niektórych słuchaczy”, aby nie stosować żadnej moderacji na nocne-radio.chatango.com to ci „niektórzy słuchacze” mają „wolność” do uprawiania mobbingu, wyszydzania mnie na czat NocneRadio.
    Zabawa w poniżanie i wyszydzanie Zbawiciela może więc toczyć się w NocneRadio „wolnościowo” a ja miałbym nadal w tym uczestniczyć?

    Rzecz w tym, że nie mam już ani motywacji, ani radości, ani satysfakcji z nadawania na żywo w NocneRadio. Nie czuję się tu „mile widziany”, ale czuję się zbędny i niechciany.
    Ty widzisz to ze swojej perspektywy… ale ja widzę i czuję to z mojej perspektywy.

    „””… każdy nadający ma podobnie, a biorąc na siebie kontrowersyjną rolę Zbawiciela, wiedziałeś pewnie że antyfanów będzie sporo. „””

    To prawda, ale chciałbym działać jako Zbawiciel i być pośród ludzi życzliwych, którzy by to potrafili uszanować i docenić, a w TEJ nieprzyjemnej sytuacji w NocneRadio miałbym być ‚redaktorem radiowym’ nadającym wbrew niechętnej publiczności, a nie ‚zbawicielem’.

    Ja nie chcę już nadawać w NocneRadio, bo czuję się tu nieprzyjemnie + głośna i aktywna część słuchaczy nie chce mnie w NocneRadio, albo nie chcą abym „był sobą”, więc wedle mojego wnioskowania, lepiej to jest zaprzestać wcześniej i zapobiec dalszym nieprzyjemnościom, niż dalej brnąć w tę niemiłą sytuację.

    Tobie i wszystkim życzliwym uprzejmie dziękuję i was pozdrawiam!

    JA Cunrad44

   • Z mojej strony Cunradzie napiszę Ci tak. Jeszcze jakiś miesiąc czy półtora miesiąca temu lubiłam Twoje nadawanie i ogólnie Twoją obecność w Nocnym Radio. Kiedy dzwoniłeś czy pisałeś z nami na czacie, to było zabawne, z humorem i na luzie. Niestety od jakiegoś czasu Twoje audycje są bardzo męczące. Mówisz przeważnie o Twoim czacie, o Twojej audycji i byłeś oburzony tym, że ktoś miał w ogóle czelność zadzwonić podczas Twojego nadawania, w ten sposób niszcząc tylko i wyłącznie Twoja audycję. Zacząłeś traktować innych słuchaczy z góry. Tak samo potraktowałeś Krawca tym, że w jego radio, na jego czacie zacząłeś dawać linki do swojego czata. Tak się nie robi po prostu.
    Poza tym piszesz, że czujesz się publicznie zaszczuwany i obrzucany błotem. Serio? Wg mnie tak się nie zachowuje dorosły mężczyzna, który na dodatek uważa się za zbawiciela. Jak Ty radzisz sobie w codziennym życiu skoro takie coś jest dla Ciebie nie do zniesienia?

    Powinieneś normalnie prowadzić audycje, a nie dosłownie w każdej żalić się jacy to wszyscy są źli i niedobrzy. Takiego czegoś po prostu nie da się słuchać…. Ostatnio zastanawiałeś się dlaczego tylu ludzi było na czacie i na odsłuchu podczas Twojej ostatniej audycji, skoro jak to ująłeś „nikt Cię nie chce w NR”. Powiem Ci, że ja słuchałam dlatego, że zastanawiałam się co znowu nasz Cunrad odwali. Myślę, że większość właśnie dlatego Cię słuchała.
    Ze swojej strony dodam, iż liczę na to, że wróci do nas „stary” Cunrad i znowu powie coś na luzie i z humorem.

    Pozdrawiam.

   • Jeśli o mnie chodzi to czuję się mobbing’owany insynuowaniem, że jakoby osobnik Cunrad był moim ,,zbawicielem”.
    Nie potrzebuję ani jezusa, ani mahometa, a już na pewno nie potrzeba mi rad niedoszłego lekarza fantasty odnośnie mojego życia i systemu wartości jaki wyznaję. Co więcej wszelkie sugestie tego osobnika sugerujące że jest moim ,,Zbawicielem” są dla mnie obrazą Dlatego wiadomość o jego zniknięciu z fal nocnego radia przyjmuję z zadowoleniem.

 3. Pan Pierdzisław Fekalnicki

  Nie rozumiem, dlaczego by go nie dopuszczać do głosu?

  Przystopował ze swoim nawracaniem. Gada ciekawie. Przestał gwiazdować. W czym problem, przepraszam?
  Krawiec wielokrotnie powtarzał, że banowania za poglądy nie będzie. Nawet toksyczną część anonów się tutaj toleruje. Jakie masz argumenty za tym, aby nie dopuszczać Cunrada do głosu?

  • Drogi Kunradzie, wizja lokalna twej krytyki, inaczej się prezentuje niżeli ją przedstawiasz. Mam na myśli tutaj, że bazujesz na krytycznych opiniach które najłatwiej wypływają jak fekalia w czystej wodzie, kontynuując ta metaforę sądzę że większość słuchaczy jest jak czysty nurt tej wody który nie ma potrzeby manifestować swojego stosunku do Ciebie. Wynika to z tego iż w tym nurcie nocnego radia nie jesteś substancją wytracającą się bo większość ma stosunek do Ciebie neutralny bądź pozytywny. Najgorsze będzie to jeśli wartościowi słuchacze będą musieli skupiać się nad mad utrzymywaniem spójności i formy zamiast płynąć z treścią. Podsumowując własnie w Twoim wypadku abyś został wykluczony może wystarczyć że większość słuchaczy neutralnych lub sympatyzujących z Tobą pozostaną bierni.

   • Podczas wczorajszej audycji, napisałem na chacie, że wielu zaangażowanych słuchaczy Cunrad od siebie odepchnął, poprzez dramy, jehowienie i pitolenie że odchodzi, z którego nie wynikało nic. Człowiek ten, nie jest w żaden sposób w stanie przyznać się do swoich błędów, co explicite powiedział na chacie (co najmniej dwukrotnie): że on jest zbawiciel i zbawiciel się nie myli. Do tego stawianie własnych chatów, lekceważenie community, poprzez olewanie nocnoradiowego chata i skype (posiada do niego dane dostępowe).

    Innymi słowy, mamy do czynienia z delikatnie rzecz ujmując – zbyt dużym ego. Który gardzi byciem „redaktorem” bo woli być zbawicielem. Mamy kogoś, z aspiracjami na światowego przywódcę, który nie potrafi przyjąć krytyki od ludzi mu przychylnych i dodatkowo czuje się mobbingowany/zaszczuty przez niewielką grupę anonków.

    Uważam, że Cunrada powinno się co najmniej przez jakiś czas zbojkotować. Mimo tego, iż jest bezsprzecznie kulturalny w obyciu, to jednak czasami potrafi być strasznie toksyczny. Wydarzenia ostatnich tygodni, tego dowodzą. Nie można traktować poważnie kogoś, kto trzy razy zapowiada że odejdzie, po czym nie odchodzi. Odejście jest proste – wystarczy nie nadawać…

    To, że wiele z materiałów jego autorstwa, jest ciekawych i wartościowych, jest bezsprzeczne.

    Pomóżmy jednak być Bogu44 słownym i pożegnajmy go, skoro i tak nie jesteśmy go godni.

 4. Pisuar Penisław I

  Krawcze, tak ciężko było to sprawdzić, że nie chodziło o Wiśniewskiego? „Krzysztof Knyż [2 czerwca 2010 roku]. Moskiewski operator „Faktów” TVN. Zdawkowe komunikaty TVN mówiły o chorobie. Prasa zagraniczna pisała, iż został zamordowany we własnym mieszkaniu. Był operatorem, który sfilmował podchodzenie do lądowania polskiego samolotu prezydenckiego na lotnisku w Smoleńsku. Był jednym z pierwszych reporterów, któremu udało się znaleźć w miejscu wypadku zanim rosyjskie siły specjalne zmusiły do jego opuszczenia. Materiały telewizyjne z pierwszych chwil, gdy nie było wiadomo jeszcze co się stało i tuż sprzed katastrofy – zniknęły.”

  Rozumiem uprzedzenia i satyryczny sposób prowadzenia audycji/narracji ale o wiele ciekawiej byłoby gdybyś starał się sprawdzić to o czym mówisz… Pozdro 🙂

  • Tutaj piszą, że Knyż nie mógł być na miejscu katastrofy, bo leżał w szpitalu – http://natemat.pl/71733,pawel-pluska-operator-tvn-nie-mogl-nagrac-zdjec-ze-smolenska-bo-od-miesiecy-lezal-w-szpitalu . Żródłem tych informacji ma być Paweł Płuska, bliski współpracownik Knyża. Rewelacje na temat „tajemniczej śmierci” Pana Krzysztofa mają pochodzić ze spiskowych tekstów rozsiewanych w prawicowej blogosferze, potem były powielane na kazaniu przez księdza Jacyniaka. Z kolei na portalu „W Polityce” czytam, że Knyż zmarł na sepsę, a nie był zamordowany w tajemniczych okolicznościach. Nie mam jak zweryfikować, która informacja jest prawdziwa, chociaż moim zdaniem widoczna jest wyraźna tendencja prawicowych mediów do snucia teorii spiskowych i powielania pogłosek jako rzetelnych informacji. Poza tym, skoro chodziło o inną osobę, dlaczego twórcy filmu Smoleńsk nie poinformowali o tym, kiedy pojawiły się zarzuty o konfabulację? Zamiast tego usłyszeliśmy: „film niejest wiernym odtworzeniem losów bohaterów” i że nie podali żadnych nazwisk.

   • Pisuar Penisław I

    ok, zacząłem się zagłębiać i wygląda na to, że na podstawie internetów wszystko wskazuje, że jednak Knyża tam nie było, przyznasz jednak że po Smoleńsku, a także przed nim, w Polsce szalał seryjny samobójca i jeśli zebrać te wszystkie informacje do kupy, to rządzi nami mafia a teorie spiskowe mogą mieć więcej wspólnego z rzeczywistością niż nam się wydaje, śmierć Petelickiego czy Leppera to tylko wierzchołek góry lodowej.

    Co do filmu „Smoleńsk” to wydaje mi się, że jest on mocno fabularyzowany i ogólnie nie wzbudza on we mnie większego zainteresowania. CO zabawne, w kontekście Twoich wypowiedzi, o tym atakowaniu wszystkich Smoleńskiem przez PISowców, ja mam odmienne odczucia, Pis oczywiście drąży temat smoleńska, ale to media ciągle podnoszą tą sprawę, w okresie rządów PO, gdy wszystkie media były reżimowe, był on wałkowany aż do zohydzenia, uważam, że celowo… chodziło o to by wywołać w ludziach podobny odruch jaki masz Ty… a co najciekawsze obecnie najwięcej o tym mówią i bulwersują się ludzie, którzy powinni mieć wywalone na Smoleńsk, a np. ja, głosujący na PiS ( ale tylko po to by odsunąć świnki z PO od koryta i ich rozliczyć ) kompletnie się tym nie interesuję i nie wywołuje to we mnie żadnych emocji. Ja wiem tylko jedno i po 6 latach od katastrofy, nic się nie zmieniło… nikt rzetelnie nie wyjaśnił przyczyn katastrofy, lewactwo krzyczy, że to Kaczyński z pijanym generałem kazali lądować, prawactwo krzyczy, że to był zamach… a prawda jest taka, że jest może tylko parę osób które znają przyczyny katastrofy, jednak skala zaniedbań i zaniechań podczas śledztwa powinna wzbudzać i w wielu osobach wzbudza podejrzliwość.

    Na koniec powiem coś w obronie Kaczyńskiego… koleś jest master of puppets polskiej polityki. Podniusł się z totalnego upadku do którego doprowadziła PiS koalicja z LPR i Samoobroną, po 2007 poparcie PiS spadło na łeb na szyję, fala hejta w telewizji publicznej jak i prywatnych oraz w innych mediach była niespotykana, każda inna partia nie przetrwała by tego, stan agonalny przypominał obecną sytuację PO, z tą różnicą, że skala przekrętów PO jest o wiele większa, za to mają wciąż za sobą telewizje prywatne, stracili jedynie kontrolę nad mediami publicznymi. Oczywiście pod PO dołek kopie Nowoczesna, ich tratwa ratunkowa, która zerwała się chyba Schetynie ze smyczy 😉 … do tego jeszcze osobisty wymiar tragedii w kwietniu 2010 roku… po tych wszystkich latach gnojenia, koleś wygrał wybory prezydenckie – wykreował Dudę, wyciągając go właściwie z rękawa ( sam pamiętam sondaże w których Duda miał 17% a Komorowski 70% ;), następnie pierwszy raz od 25 lat wygrał wybory parlamentarne z większością pozwalającą rządzić samodzielnie co się nie przytrafiło w naszym kraju od 25 lat… i Ty nazywasz go nieudacznikiem… dla mnie jest jednym z największych polityków jaki się w naszym Kraju trafił.

 5. stachsachowiak

  Krawiec co bys powiedzial jak bym skontaktowal sie z Robertem Bernatowiczem zeby u ciebie zagoscil genialnie o duchowosci byscie mogli pogadac.Mialem juz go nagranego do teorii chaosu ale cloude sie nie zgodzil heh

  • Pewnie, że bym chciał 🙂 Ale czy Pan Robert nie jest bardziej specjalistą od UFO i spraw niewyjaśnionych, a nie od duchowości? Claude nie chciał takiego gościa? To brzmi bardziej nieprawdopodobnie niż opowieści rolnika zgwałconego analnie przez ufoludków!

   • To książka,, UFO i PRL” by z gruntu potępiona przez pana Bernatowicza. Nie dlatego że jako dziecko znałem te historię z komiksu ale kształt tego ,,ufo”mnie niepokoił jako dziecko. Kretyński kształt i nieaerodynamiczny…. Teraz wystawiono tam pomnik we wsi Emilcin i pomnik tego UFO inaczej wygląda niż opisywał to rolnika pan Wolski , człowiek wierzący. To takie ANTYUFO rzekłby na bazie hipnotycznych wizji zaszczepionych rolnikowi przez pana Wawrzonka. Tylko znalazł się naiwny ateista Blania który to rozdmuchał… Jak to napisał Rdułtowski pomnik wystawiony ludzkiej naiwności….autor śledztwa książki owej.

   • stachsachowiak

    nautilus.org jego fundacja oj wiele ma do powiedzenia w kwesii duchowej uwierz ,a cloude naprawde nie chcial go goscic bo twierdzi ,ze jes dezinformatorek ktory nie uznaje teorii clouda ,a mialem juz wszystko z gosciem dograne wiec napisz na kiedy i o korej chcesz z nim pogadac a ja sie tym zajme

 6. Przeszedłem przez czas zainteresowania wieloma dobrymi mówcami i ich przekazem. Na pewno nie uzurpuję sobie bycia alfonsem i omegasem w czymkolwiek, aczkolwiek spędziłem długie godziny słuchająć różnych wykładów i wystąpień z wielu stron że się tak wyrażę światopoglądowych. Komentarz niniejszy piszę z wolą dania pod rozwagę słuchaczom nocnego radia moich spostrzeżeń.
  TEZA: Z obecnym światem jest coś nie tak w wielu dziedzinach: prawie (prawo ziemi i prawo wody, personalne korporacje), medycynie (szczepionki, dodatki do żywności, gmo), nawet przemyśle (planned obsolescence, blokowaie free energy),a przede wszystkim w finansach (FED, pieniądz fiducjarny), można mnożyć etc.
  Mój ,,destylat”. Są dwa obozy ,,starego porządku”, ustanowione na zasadzie polaryzacji. Pierwszy z nich to: Usa, Izrael, bogate rodziny bankierskie, anglosasi ogólnie – publicyści z tego nurtu to m.in. Ziemkiewicz, Sakowicz, cały klub Roina jest w tym obozie, z innych pozycji ale także wyborcza (powiązania z monsanto)
  Po przeciwnej stronie Rosja, Chiny, o dziwo sprzymierzeni z Watykanem – piewcy tej ideii to Braun, Michalkiewicz, Jabłonowski.
  W żadnym z tych obozów nie odnalazłem ostatecznej prawdy. Są jednak media, które z jednej strony świadome tej polaryzacji, pracują w służbie prawdziwego ,,uświadamiania” i ,,budzenia” ludzi i uświadamiania im – ich prawdziwej boskości i mocy. To NTV (Janusza Zagórskiego) i Porozmawiajmy TV (Aleksa Berdowicza). Polecam szczerze każdemu kto poszukuje wewnętrznej prawdy i wartościowych ludzi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy,a przede wszystkim naszego złotoustego, przebojowego oraz jednocześnie bardzo ludzkiego i empatycznego Krawca. Pokój bracia i siostry! Niech wasza moc będzie waszym sprzymierzeńcem we wszelkich wzniosłych zamierzeniach.

Zostaw Komentarz