Luźne Gatki Ostateczne

Luźne Gatki Ostateczne

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne, Luźne Gatki | 16

Nieco dłuższe, bo 3 godzinne, luźne pogaduchy o północy. Jako, że tym razem współprowadzącym jest Zenon, tematy schodzą na miłe jemu rzeczy, takie jak historia i cywilizacja.

16 Odpowiedzi

 1. Klasyka gatunku – współprowadzący twierdzi, że mężczyźni w swojej masie są mądrzejsi od kobiet bo są konkretne tematy na forum dla pakerów. Np. samochody. Jednocześnie na babskich forach tylko głupotki – interesują się kosmetykami a to jak wiadomo dużo gorsze i głupsze hobby od podnoszenia ciężarów czy dzielenia się ciekawostkami o dieslach.

  • Wystarczy wejść na babskie fora i na męskie. Nawet na tych dla pakerow jest większa różnorodnosc tematyczna niż na kobiecych. Czy ci się podoba, czy nie – tak jest. Nigdzie nie mówięm też o mądrości. Nigdzie. Mówiłem tylko z tego co pamiętam że faceci maja więcej zainteresowań. Ale ty już musisz białorycerzyć.

   • pierwsze z brzegu chyba największe forum „kobiece” : http://wizaz.pl/forum/ – rozstrzał tematyczny (zdrowie, uroda, medycyna, edukacja, praca i biznes, elektronika (smartfony, komputery), tematyka ślubna, kuchnia, podróże, sporty letnie i zimowe, gry, newsy i wiele wiecej.

    to zgodnie z życzeniem wchodzę na forum dla pakerów: https://www.kfd.pl/ – rozstrzał tematyczny w kontekście ćwiczeń (zdrowie, ćwiczenia, suplementy, dieta i sterydy. jest też dział „gadaniec” gdzie faktycznie jest jedno subforum nie związane z pakowaniem – motoryzacyjne).

    panie, pan ogólniowo i chochoły walisz. Nie wiem co ma białorycerzenie do twojego wysrywu popartego jedynie przeczuciami i ogólnym utożsamianiem kobiet jako tych bez zainteresowań xD.

   • Podstawowa różnica – ja nie miałem na myśli tylko i wyłącznie „pierwszego z brzegu forum kobiecego”. Trochę mocniej zbadałem temat. Więc – nie popisałeś się. Sprawdź więcej for i przez dłuższy czas.

    Dwa – sprawdź skład różnego rodzaju kółek zainteresowań, demografię zlotów fanów komiksów, gier, filmów (owszem, nie jest tak, że zawsze będzie tam ogromna nadreprezentacja mężczyzn”. Ile masz „mechaniczek samochodowych”? Ile masz górniczek, robotniczek budowlanych, programistek, inżynierek? Podpowiedź: z technicznych pól – kobiet tyle samo albo więcej znajdziesz wśród lekarzy.

    https://www.thelocal.se/20171101/not-so-gender-equal-swedish-teens-still-plan-careers-according-to-gender-study-shows

    Nawet (a w zasadzie to szczególnie!) w krajach skandynawskich, gdzie równouprawnienie panuje już od kilku pokoleń – kobiety wybierają „kobiece” zawody.

    I możesz białorycerzować ile chcesz, wkładać mi w usta, że mam kobiety za głupie i tak dalej. One są po prostu inne. Niejednokrotnie są niestety w pewnym sensie „puste”. Dla mnie to tylko kolejny powód, żeby cenić moją ciekawą kobietę. Która swoją drogą podziela pogląd iż na ogół babki są po prostu nudne. Ale czy to źle? No taki Seba pomocnik murarza też na ogół nie ma szerokich horyzontów i nie przeszkadza mu jeśli Karynka będzie oglądała trudne sprawy jak on jest na budowie a w weekendy sobie siekną serię Harnasi?

    Bądźmy szczerzy – większość osób z ciekawymi i nietypowymi zainteresowaniami jakie znamy – to mężczyźni.

    • >Podstawowa różnica – ja nie miałem na myśli tylko i wyłącznie „pierwszego z brzegu forum kobiecego”. Trochę mocniej zbadałem temat.

     Sprawdzam. xD Wpisuję w google „forum dla kobiet” i kolejne (pierwsze w google, najpopularniejsze):
     https://www.netkobiety.pl/
     https://www.babskiesprawy.pl/
     http://www.forum.kobiet.pl/
     http://www.naobcasach.pl/forum/

     Na każdym większy rozstrzał tematyczny, są dyskusje o polityce i religii (tak jakby to był lepszy temat od prawa pracy czy szydełkowania).

     Nie uciekaj w dygresje (notabene oczywiście z manipulacją i przekłamaniami) tylko powiedz ile żeńskich for obserwujesz i od jakiego czasu – że wyciągasz na podstawie tej obserwacji wnioski, że kobiety mają mniej zainteresowań. No i ile „męskich” for/pakerów sprawdziłeś, że to mężczyźni prowadzą bardziej różnorodne i ciekawe dyskusje.

     PS.

     >I możesz białorycerzować ile chcesz, wkładać mi w usta, że mam kobiety za głupie i tak dalej.

     Nie napisałem tego – zrobiłeś to przed czym rzekomo się bronisz.

     powtórzę więc: panie, pan ogólniowo i chochoły walisz. Nie wiem co ma białorycerzenie do twojego wysrywu popartego jedynie przeczuciami i ogólnym utożsamianiem kobiet jako tych bez zainteresowań xD.

    • Aahhahahaha 😀 Człeniu – widzisz jakie tematy są u góry? Nie mam czasu – odpiszę Ci jeszcze, ale jak Ty dałeś próbkę, to ja też dam wycinek, tak na szybko 😀

     „babskie sprawy”

     Seks i antykoncepcja: 636 tematów, 9794 postów, ostatni post
     Hobby: 70 tematów, 1730 postów

     xD xD Fajnie że je podałeś 😀 Popatrzcie na kolejność for, tematów i ilość wątków i postów 😀
     A tak jesteś oblatany w kobiecych forach, że nie znasz Szafy i Vinted. No brawo 😀

     • >Wystarczy wejść na babskie fora i na męskie. Nawet na tych dla pakerow jest większa różnorodnosc tematyczna niż na kobiecych.

      No więc pisałeś o różnorodności tematycznej a nie o tym jak dużo jest postów w jakim dziale. Na takim KFD nie ma w ogóle działu „hobby”. Niestety z matematyką też Ci nie idzie. xD

      Ok na szybko „babskie sprawy” policzmy te posty co przytoczyłeś:
      – 1730 (posty z hobby)
      – 9794(posty z seks antykoncepcja)
      stosunek postów z hobby do postów z seksu 1730/9794 = 0.17

      to sprawdźmy forum dla pakerów (KFD):
      – 21492 (posty z „Moto działu” – niestety nie mogę brać danych z „Gadańca” bo tam 90% postów jest o doborze sterydów, recenzje siłowni, apki, ciuchy – wszystko związane z pakowaniem a nie hobby)
      – 604342 (posty z „Trening dla początkujących”)
      stosunek postów 21492/604342 = 0.03

      No i co teraz – stwierdzisz że na KFD są bardziej ograniczeni? A może jednak uznasz, że to tylko forum i wyciąganie na jego podstawie wniosków nt. mężczyzn jest krzywdzące xD

     • Ech… Ty serio nie kumasz o co chodzi, nie? Po prostu pod tezę musisz udowodnić, bo pod taką opcją ideologiczną się podpisujesz i chuj, koniec, jebać fakty. Poprosiłbym, żeby ktoś się włączył i mu to i owo wytłumaczył… Najlepiej kobieta…

      I nie dawaj za każdym razem „odpowiedz” na ostatni komentarz, bo się wszystko rozjedzie. Zrób to choćby dla tego, że każda wypowiedź przesuwa się o zgrozo – W PRAWO!

      • DonKichot

       @Filip @Zenon zamiast jakiegoś forum dla pakerów przejrzyjcie ogólnodostępne fora: kto dominuje w tematach „abstrakcyjnych”, a kto w tematach przyziemnych, praktycznych.

       Mężczyźni częściej dyskutują dla samej rozrywki intelektualnej, zrozumienia świata, o sprawach które bezpośrednio ich nie dotyczą. Za to kobiety wolą rzeczy ważne w ich życiu codziennym. Wiele ich for to nie są w ogóle fora dyskusyjne, tylko PORADNIKOWE. Wiele ich zainteresowań (makijaż, moda, fitness, zdrowe odżywianie) ma jeden cel – poprawić swój wygląd. To nie jest hobby. Albo dotyczą jakichś fizycznych przyjemności (taniec, seks, masaże, spa).

 2. Kazdy tylko nie Zenon :/ no nie bedzie sluchane ^°¡°^

  • Vox populi, vox dei. Kończę z dzwonieniem do Nr. I z chat. To nie żart.

   • a ja tam Ciebie Zenon lubię słuchać 🙂 jesteś jedną z nielicznych odtrutek na lewacką propagandę 😉 Więc dzwoń, na pohybel hejterom od miłości, wolności itp. 😉 Pozdrawiam gorąco!

   • Panie Zenonie,wiele osob lubi Pana słuchać wiec dzwon pisz kiedy dusza zapragnie,a Ja porostu odpuszczam sluchanie bo nie lubie i tyle 😉 nic personalnego !!
    Pozdrawiam

 3. Zenonie, Królowa Anglii już była grana przez murzynkę, prosz bardzo, Małgorzata Andegaweńska.
  https://www.youtube.com/watch?v=viedYUe85E0

  • Ja pierdole… Ja pierdole, ja pierdole. Zulusa Chake i Nelsona Mandele powinien zagrać jakiś świński blondyn zatem…

   • Przecież były takie kwiatki jak John Wayne grający Gengis Khana, o wielowiekowym wybielaniu Jezusa nie wspominając.

Zostaw Komentarz