Luźne Gatki – O Etamie, dlaczegoś nas opuścił…

Luźne Gatki – O Etamie, dlaczegoś nas opuścił…

wpis w: Luźne Gatki | 15

Skoro nie można Etamowi wytłumaczyć, że z NR nikt go nie wyrzucił – to można się z całej sytuacji pośmiać. Krawiec komentuje najnowszą dramę z perspektywy biblijnej. W dalszej części audycji mamy do czynienia z mocno luźnogatkową audycją z telefonami słuchaczy oraz… Wyprawą po wódkę. Chlup do boju Wojownicy Wódy!! (?)


Data publikacji na YT: 24.04.2020

YouTube: klik15 Odpowiedzi

 1. Dzięki za pomnik … i sorki , ale nie miałem jak tego wieczora zadzwonić.

  • Ale masz świadomość, że nikt Cię nie wywalił z NR, tylko dostałeś osobnego mountpointa, żeby ludziom maile nie przychodziły jak jesteś zajęty nadawaniem w coraz to gorszej jakości?

   • To była trzecia próba i tym razem skuteczna, nie ma o co drzeć szat…. Było to inaczej załatwić. To jest tylko hobby i nie będę sie z tego powodu denerwował. Zresztą wiesz, mam teraz inne powody do zmartwień. A pogadać sobie mogę gdziekolwiek. Trudno, Dzięki za 5 lat cierpliwości.

    • No cóż, liczyłem, że się jednak skończy happy endem, czyli Etam zorganizuje jakiś mikrofonik rozsądny, sam czy z pomocą ceniących go słuchaczy. Dla mnie Etam naprawdę jest wyjątkowy i lubię Cię stary, pal licho nawet wszystkie te rzeczy, które mówisz, a od których czasem zgrzytam zębami (Kaczyński królem, kościół rulez, opinie o kobietch, mordować tych i tamtych itp. itd.), pal licho powtarzalność (też tam mam czasem) i inne rzeczy związane z samą treścią… Jakość dźwięku musi być jednak dobra, bez szumów, przesterów, trzasków, a wszystko na normalnej głośności, bo czasem jest tak cicho, że się na komórce nie da słuchać nawet :-/. Szkoda, że bronisz się przed tym rękami i nogami, bo ogarnięcie tej pierdoły by załatwiło sprawę.

    • A pewnie że było to inaczej załatwić. Było nie olewać wszystkich wokół przez kilka lat, to by nawet nie było czego załatwiać.

   • Czyli musisz z siebie zrobić męczennika nawet, jeżeli NIKT Cię nie wyrzuca. Ty lubisz buc ‚tym pokrzywdzonym’, co? Powtarzam: nikt Cie nie wyrzucił.

    • Zenek ja już i tak jestem trochę zmenczennikiem…. zresztą wiesz…. Temat już zamknięty. NIc się nie stało, radiowcy nic się nie stało!

    • W żadnym wypadku nie jest zamknięty. Nikt Cię z NR nie wyrzucił i to jest niezaprzeczalny fakt. Ty z kolei usilnie twierdzisz, że zostałeś wyrzucony. Mało tego – bezczelnie się w takiej sytuacji reklamujesz w NR, z którego tak rzekomo zostałeś wyrzucony! Miałem coś przygotowane na Twoją obronę, jakby coś zaskrzypiało między Tobą a resztą NR, ale takie zachowanie jak teraz prezentujesz – to wysokich lotów skurwysyństwo. Na moje, to powinieneś albo publicznie wszędzie odszczekać, że Cię wyrzucono, albo się tutaj już co najmniej nie pokazywać – ani w komentarzach, ani na chat ani nigdzie. Jak jesteś twoim zdaniem taki wyrzucony – zachowuj się jak wyrzucony. A nie jak wyrzucony na 60%.

 2. Etam gdzie Ciebie teraz sluchac ?
  pozdrawiam

  • Jeszcze nie wiem, pysko na pewo, ale co do adresu witryny trudno mi się zdecydować na nazwę. W tygodniu (niestety obecna sytuacja temu nie sprzyja) spróbuje ogarnąć jakiegoś sponsora lub choć odnowić tych co byli chętni przed kryzysem. Na pewno będzie dedykowana aplikacja na google play bo już na tyle umiem programować. W tym momencie jednak najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera w świetle matury która za nieco ponad miesiąc. Dajcie mi trochę czasu. Wrócę do tego hobby bo to najtańsze hobby z tych , które mogę uprawiać. Buduję właśnie archiwum wszystkich z 5 lat pogadanek i szukam czegoś lepszego od tiny oraz nie tak debilnego jak discord.

   • Ale discorda jaśnie dziadu nie szkaluj.

   • Widzisz Etam, z powodu Twojego ultra konserwatywnego podejscia do technologii, od razu odrzuciłeś najbardziej obecnie popularną platformę to komunikacji głosowej bo według Ciebie jest ‚debilna’. Tak, ludzie którzy tworzą osiągające sukcesy technologie to debile, którzy nie widzieli co robią. Wyobraź sobie że taki Discord jest darmowy i każdy ma do niego natychmiastowy dostęp na każdej platformie sprzętowej. Ty jak zwykle wykopiesz z odmętów internetu jakąś gówno aplikację o której nikt nie słyszał i będziesz nadawał sam do siebie.
    A może by tak wytężyć Twój piękny 7 dyplomowy doktorski umysł i nauczyć się Discorda (jakieś 10 minut)? Tym sposobem zaoszczędzisz swój czas na szukanie crapu i uzyskasz praktycznie nieograniczony zasięg.
    Nie – Discord mi nie płaci, jest to tylko przykład, skoro został wywołany.
    A jeśli nie chcesz odbierać telefonów czy nadawać na żywo, to też ciągle nie musisz szukać gówno-aplikacji. Jakość audio to coś czym sobie i tak głowy nie zawracasz, tak że możesz użyć aplikacji ‚dyktafon’ która znajdowała się już chyba i na Amidze. Takie Twoje mp3 możesz sobie publikować na kupie znanych serwisów podcastowo-hostingowych które nawet zajmą się RSSami za Ciebie.
    Wiem, wiem – to wszystko to ‚debilizm’ a ja chyba sam jestem debilem skoro mi takie rzeczy do głowy przychodzą ;).

  • 60procent.tk na razie stara strona ale ją lubie bo dużo czasu się tam bawiłem. W tym momencie nieaktualna ale zaktualizuje.

 3. Nikt Etama nie wyrzuca, w zasadzie wszystko sprowadza się do jednego problemu, jakości dżwięku. Còż aby ten problem rozwiązać potrzebne jest odpowiednie urządzenie do mikrofonu. Sam mikrofon nie musi mieć specjalnej charakterystki, dynamika głosu Etama jest stała, Etam mòwi bardzo spokojnie, ale za to często zmienia pozycję swojego ciała z wertykalnej na horyzontalną I w drugą stronę. Ponieważ Etam zwykle o tym zapomina potrzebne jest jakieś dodatkowe urządzenie ktòre podczas tej zmiany będzie zawsze utrzymywało tą samą odległość mikrofonu od ust naszego nadającego. Z tego co wiem do tej pory nie wymyślono jeszcze takiego urządzenia. W filmie stosuje się do tego celu osobę ktòra z tyczką z mikrofonem cały czas pilnuje aby znajdował się on zawsze w tej samej odległości od ust aktora. Etam trakuje to co robi jako hobby, bardzo dobrze Etamie, zgadzam się z Tobą, uważam jednak że, po 5ciu latach zajmując się nadawaniem , jednocześnie lubiąc to i wiedząc że masz sporo słuchaczy ktòrzy chcą słuchać Twoich audycji, szanuj ich proszę, miej to na uwadze i staraj się o tej elementarnej rzeczy (mikrofon –odległość) pamiętać. Masz sporo wiedzy, dobrze się Ciebie słucha, minimalizm jest ròwnież ostatnio trendem na czasie, pozdrawiam

Zostaw Komentarz