Luźne Gatki – 11 godzin gadania

Luźne Gatki – 11 godzin gadania

wpis w: Luźne Gatki | 18

Niemiłosiernie długa audycja. Powinienem napisać fajny opis, ale wiem, że Wam się spieszy. Na początku dowiadujemy się, czego co miało miejsce jakieś 107 miliardów razy dokonał Profesor Leniuch (a co nie przestaje być na swój sposób wyjątkowe) a potem dzwoni między innymi C44. Na koniec też coś, co w zasadzie rzadko ma miejsce, czyli brawurowe sparodiowanie mnie, Zenona.

Co najważniejsze – audycja spadła z rowerka na YT. Macie ją tak szybko dzięki Wackowi Vel Lasze i jego szacher-macher. Krawcze – proszę wysmarować Wackowi order Wirtuti Nocnikari, Nocniki – proszę ładnie podziękować w komentarzach! 🙂

18 Odpowiedzi

 1. W tym momencie jeszcze coś nie działa. Jak tylko zacznie biorę się za słuchanie!

 2. Wacusiu – vel – Laseńko………senkju!!!…😁🤩😘

 3. Potrzeba, zagotowało się w Tobie jak poszło o piosenkę, ale ściema z Tajwanem i WHO jest ok?

 4. Dziękujemy za audycję Drogi Krawcze.

  Ogromne dzięki dla WacekVelLacha za jego „szacher-macher”, dzięki któremu możemy cieszyć się audycją.

  Pozdrawiamy serdecznie Nocnych Wojowników i Wojowniczki 😉

  • Jacek z Australii

   Ja dopiero przesluchalem cale mp3 i dotarla do mnie radosna nowina! Profesorze serdeczne gratualcje i wszystkiego najlepszego dla malej i dla Madziuszki! Wasze Zdrowie!

 5. Takie radio to skarb większy niż TVP. To tu powinny iść te miliardy o!

 6. Odpadłem po 4 rano a Krawiec siedział przy mikrofonie aż z rana mama stanęła mu w drzwiach.

 7. Boska audycja 🙂 wiele ciekawych wątków i fajny głos nowego słuchacza Marcina.

 8. Potrzeba19,nie stawiaj prosze Reddita obok wykopu ok?albo prosze przestac przeglądać r/polska.

  Dzieki wacek za audycje!!Pozdrawiam

 9. Dzięki

 10. 180 tyś dom w Londynie 😉 Pomijam czy jest chory czy nie,ale wez typie nie opowiadaj głupot,irrytuje mnie osobiscie ten dzwoniący, no offence.Mieszka niby gdzies w uk,pojechal po taniosci w pl sie leczyc a zarabia przeciez w uj,stac go ale tanio w pl zrobi nie,huja wie ile co kosztuje.sorry nie kupuje tego.

  Ps.Zdrowka rodzinie leniuszkuw ×)

  • Dziękujemy bardzo 😉 i również wzajemnie pozdrawiamy z cudnie Zielonej Irlandii.

  • Zgadzam się. Dodatkowo na każdą wypowiedź pana Bartka trzeba nałożyć filtr, najlepiej taki 100%. Nic co mówi nie ma pokrycia w nauce. Jest on zwykłym szarlatanem i denialistą. Używa sztuczek psychologicznych do manipulacji i podbijania swoich ‚wierzeń’ (jest chory z powodu…. – co ma wzbudzić współczucie, zaufanie do niego i niechęć dla medycyny i nauki), stara się wmówić że On wie, bo zna ludzi którzy są mądrzejsi od niego (tak, a ta wiedza i inteligencja spływa na niego poprzez 7 gęstość) i stara się ustawić siebie jako atorytet bo on to czyta książki itp itd. a reszta ludzi to debile. Typowa psychologia człowieka alternatywnego i spiskowca – tylko ON wie co jest prawdą, i nie potrzebuje dowodów na nic, on to poprostu wie i proszę nie drążyć dalej.
   Potrzeba19 gdzie jesteś, proszę ratuj nas ;)!

   Na szczęście słuchacze NR to mądra ekipa i pwenie dużo sami filtrują, jednakże mnie chłopak uruchomił i musiałem skomentować.

   Co do wypowiedzi Kunrada44 – dobrze opisał życie i odczucia emigranta (sam mieszkam w uk 13 lat), jest coś takiego że po emigracji, zdecydowana większoć Polaków po jakimś czasie stają sie wielkimi patrotami. Wiem że to nie dotyczy tylko emigrantów do UK ale także Polaków w Hollandii, Francji i innych krajach. Ja chyba jestem inny bo nigdy tak nie czułem i zawsze czułem się lepiej w UK. Natomiast moja ówczesna dziewczyna, dzisiaj żona tak właśnie odczuwała, i po 4 latach poprosiła mnie o powrót to PL. Wróciliśmy, i staliśmy się od razu wielkimi Polakami. Trwało to 4 lata. Po 4 latach wkurwiłem się i powiedziałem że wracamy do UK i odtąd tutaj jesteśmy i nie zamierzamy wracać. Oboje czujemy się tutaj bardziej wolni i nie czujemy na swoich plecach ciągłego oddechu religii która w Polsce zdaje się wszsytko definiować.
   Każdy kraj ma swoe plusy dodatnie i plusy ujemne 😉 i uważam że poprostu powinno się żyć tam gdzie nam odpowiada najbardziej.

   Jedno chciałbym sporostować – co do tachnoligii budownictwa w UK – zdecydowana większość imigrantów zaczyna od mieszkania w tanich i starych budynkach, co oznacza niskie standardy (jak pojedyncze szyby, podwojne korki w umywalkach, rury na zewnątrz itp.). Większość tych domów ma i po 100 lat (przypuszczam że pan Bartek w taki właśnie posiada – coś mi się przypomina że w poprzednich audycjach coś takiego wspominał). Domy 100 letnie maja często dobudowaną od strony ogródka łazienkę, króra często jest bardzo zimna w zimie. Nowsze domy są budowane zgodnie z nowymi technologiami i oczywiście wszystko zależy od tego ile chce się wydać na domek. Faktem jest że nieruchomości są bardzo drogie a Polacy, ‚żeby się pokazać’, mają tendencję do kupowania dużego domu za niską cenę, co odbija się na jakości albo niezbyt ciekawym sąsiedztwie i póżniej myślą że w Polsce to było lepiej a domy są lepsze (do tego dochodzi sentyment itp).
   Jeśli któś opowiada wam że w UK WSZYSTKIE domy są tragiczne, oznacza że nazwyklej tylko w takich mieszkał i w takich okolicach przebywa Jeśli któś mówi że WSZYSTKIE domy to pałace, to też kłamie. Jest i tak i tak, poprostu i nic w tym dziwnego. Wszsytko zależy od tego ile ktoś chce płacić za komfort, jakość i dobrą okolicę. Jako że imigranci przykeżdżają z małą ilością gotówki, to na początku mieszkają w niskiej jakości zawkaterowaniu. Jeśli ktoś nigdy się z tego nie wyrwał, to chyba emigracja nie wypaliła, albo poprostu nie ma wysokich oczekiwań.

 11. Nie było mnie tu 2 miesiące. Przesłuchałem. Równia pochyła. Nie rozumiem czemu akceptujecie chorego psychicznie (kunradzik) na antenie. Dyskusja z człowiekiem chorym nie ma sensu. Do tego jego skłonności pedofilskie… Serio idziecie grubo.
  Robisz Krawiec na antenie komunę – wolność wypowiedzi i wyznań. Skończy się to prędzej czy później dla ciebie problemami prawnymi, a oni rozplyną się jak kamfora. Tylko ty jesteś w Polsce.

Zostaw Komentarz