Luźne Gatki – Biblijna wizja świata

Luźne Gatki – Biblijna wizja świata

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 3

Klasyczna w swej formule audycja z serii Luźne Gatki – trochę narzekania na religię i kościół, kilka słów o filmach i popkulturze. Bardzo ciekawy telefon słuchacza, który rozważa powrót do Polski po Brexicie oraz długa rozmowa z Etamem. A wszystko to w zaledwie sześć i pół godziny.

3 Odpowiedzi

  1. Do dzwoniacego z uk mam pytanie te 30 tys to przed taxem rozumiem ze zarabiasz?z wolna od podatku i max 20% taxem masz ok 2000 f na reke co miesiac i narzekasz na drogi whiskas??nomen omen w polsce ten sam produkt zaplacisz ok 90 pln,zastanow sie czy warto wracac 😉
    Pozdrawiam

  2. Krawcze i Słuchaczu z UK, dzięki za słowa prawdy o Tomku Mapecie (tak „Mapecie”, tak się przedstawił w pierwszej swojej audycji w Kontestacji, jako gość Krawca – pamiętam:). Gdyby Furak (świetne audycje o muzyce elektronicznej) kupił makgrawa i wzroku nie odzyskał, nie mógłby liczyć na zamieszczenie szczerego komentarza w tej sprawie w Radio na Fali, które już do Tomka Mapeta należało, bo on wszystkie niemal komentarze kasował, nawet takie gdzie napisałeś, że słuchasz innej niż on muzyki, a co dopiero taki, że makgraf nie uzdrowił. Jak ktoś występuje publicznie podlega publicznej ocenie, nie ważne ile już lat minęło, oceniamy nawet wypowiedzi Cycerona czy Homera do dziś. Jak ktoś sprzedaje przedmioty (a zaczęło się od nunczko Tartajcio) wykorzystując do ich reklamy audycje, powinien być gotowy na ich reklamacje od klientów itd. Co ja będę tu gadał, nich każdy wyciągnie wnioski, kim jest Mapet. Do was chłopaki mam słowa zachęty: tak, należy o takich rzeczach mówić, na tym polegają wolne media i robienie świata bardziej normalnym. Pozdrawiam!

Zostaw Komentarz