Luźne Gatki – Janek masakruje Etama, słuchacze masakrują Edytę, Krawiec sam się masakruje

Luźne Gatki – Janek masakruje Etama, słuchacze masakrują Edytę, Krawiec sam się masakruje

wpis w: Luźne Gatki | 13

Niemal kompletnie insajderska audycja najeżona dramami. Schorowana Edyta nie znajduje współczucia wśród słuchaczy, co powoduje przywdzianie przez Krawca (zdaniem niektórych) „białej zbroi”. Ta bomba atomowa jest zapalnikiem bomby wodorowej – telefonu Janka Muzykanta. Nie pozostawia on suchej nitki na Etamie i Potrzebie. Co w tej sytuacji zrobi Bożenka z Klanu?

YouTube: klik


13 Odpowiedzi

 1. Czekam na audycje o VR!!!!mam nadzieje ze nie skonczy jak ta ze sluchaczem od 112 co zapowiadało sie bardzo interesujaco.Jako kompletny nerd growy i VR owy ze swojej strony polecam jeden z ostatnich odcinkow podcastu Rysława

  https://youtu.be/g503hssZfww

  W ktorym gosciem jest fanatyk VR @SimplexPl posiadajacy wlasny ppdcast o grach w tym VR

  https://mkwadratpodcast.pl/

  Nie dowiecie sie o grach i VR tak maretorycznie w zadnym innym miejacu 😉
  Ostrzegam przed potężną ilością nerdozy !!

 2. Kurcze, taki zacny tytuł, ale trochę przydługie… Słuchawki będę musiał ładować w połowie audycji…

 3. Hehe jak zwykle „mędrzec” ze Szczecina niczego nie zrozumiał.

  • O, jak Etama pięknie nazwałeś: mędrzec ze Szczecina.
   Podoba mi się.
   Proponuję też: Miłujący Mądrość znad ujścia Odry. I lepiej usuń ten cudzysłów.

 4. Rzadkie przypadki zwykłej grypki – tym jest „pandemia koronawirusa”. Reszta to światowa polityka.
  I poza Etamem, nikt tak prostej sprawy nie rozumie (albo nie wyłapałem kolejnych takich osób), z osób udzielających się na antenie NR.

 5. No i zobacz Krawcze po jednym mocniejszym tel. Janka prawie się popłakałeś a podsmiechujki z Michała sobie robisz prawda jest taka że gdyby to tobie zgotował to piekło ten twój przyjaciel o zgniłym komuszym sercu i umyśle to pewnie byś się targnął.Dlatego właśnie złego wilka się nie karmi i do póki propagujesz ZBRODNICZY STAN UMYSŁU JAKIM JEST KOMUNIZM nie moge Cię wesprzeć.Tak czy owak życzę ci Krawcze jak najlepiej bo dobry z ciebie człowiek tylko masz niestety miejmy nadzieje że tylko chwilową pomrocznośc jasną.

 6. A no dlatego drogi Zenonie że daję antenę marikowi 1234 (potrzebie) którego swiatopogląd zakrawa na chorobę psychiczną sto lat temu zapewne sam bym był wojującym komuchem z krwiożerczymi kapitalistami ale jeśli dziś ktoś propaguje te ideały to jest poprostu chory psychicznie i gdyby był to samojeden marik to światu by nic nie groziło ale nie stety komunizm jest w światowym natarciu.W moich oczach Krawiec sam daje sznur na ktorym ten go wiesza.Oczywiście można to wszystko bagatelizować mówić że przecież to takie smieszne radyjko ale niestety polityka jest wszędzie a kropla drąży skałe.Po za tym marik to naprawde zgniła dusza i dobże że Janek o tym przypomnial.

  • kiedyś zrobię sobie kompilację z tych komentarzy xD jedno tylko pytanie, całkowicie poważne – kim do wuja chasława jest marik i z jakiego channelingu go wziąłeś?

  • Timestamp 2:09 https://youtu.be/Mpv6ok4yPmk?t=129

   Generalnie jest to wrzuta Walaszka na typa, który cały czas smędził w komentarzach, że Kapitan Bomba i rzeczy GiT produkcji to chujstwo.

 7. Długie, dopiero przesłuchałem w pracy. Janko muzykant to głos ludu słuchającego z offline. 100% prawdy. Ogółem najczęściej dzwoniący do NR to zbiór osobliwości, którzy potrzebują atencji.
  Edyta – prowokatorka, intrygantka, modliszka. Lekarka która nie jest lekarką, a z przeziębienia zrobiła istny teatrzyk Zielona Gęś.
  Potrzeba – mitoman, za dużo czyta wykopu i historie z tego portalu (mikroblog) przedstawia jako swoje. Był taki film – Konsul, może zagra w remaku?
  Błażej – człowiek chory psychicznie. Propagowanie komunizmu jest zabronione. Typowy wykształciuch, który żyje w zachodnim bogactwie (w kapitaliźmie), a dla innych pragnie lepszego równego świata (którego sam nie będzie częścią tylko elitą).
  Blacha – człowiek zaburzony, niespełniony pisarz, czy już skończył pisać opowieść o niewidomej Ani? (Zasnąłeś na antenie podczas recytacji tego dzieła). Człowiek monolog, prawdziwy namolny typ, który żyje w swoim świecie. Jezu dobrze że już nie dzwoni.
  Etam – mitoman, taki kononowicz NR. Dzieciarnia ciśnie z niego bekę, a dla dorosłych jest asłuchalny. Przekonany o swojej nieomylności i mądrości życiowej. Lepiej niech zajmie się poszukiwaniem siódmej gęstości. Człowiek który w życiu słowa prawdy nie powiedział.

  Słucham Was kilka lat i takie mam spostrzeżenia. Fajnie gdy Potrzeba ripostuje Etama, bo choć obaj to mitomani to jednak na różnych poziomach intelektu.

  Ty Krawiec po prostu przyciągasz szurów, czyli ludzi niezrównoważonych (w tym klamcow patologicznych) i dajesz im się rozwinąć na antenie z czego skrzętnie korzystają.

  • Ad Blachem – Pamiętasz tytuł odcinka w którym Blacha opowiadał swoją… Opowieść? Koniecznie muszę sobie przypomnieć co z psem Balbiną.

   • Bez szans, to było ze 2 lata temu. Chyba juź dawno spadło z rowerka.
    Ostatnio chyba obraził się na NR i dzwoni juź tylko do rudego z kontestacji. Oby mu nie przeszło, bo potrafi zabić dynamikę każdej audycji.

Zostaw Komentarz