Luźne Gatki – Co by tu…

Luźne Gatki – Co by tu…

wpis w: Luźne Gatki | 5

Audycja skasowana na YT za piosenkę Michała Jaskini. Wstępny temat? „Jaki film się wszystkim podoba”. A co było potem? Na pewno coś dobrego, bo donejty były rekordowe. Słuchać i nie marudzić! (Marudził pewien słuchacz na chat YT, ale tego nie odtworzymy…).

5 Odpowiedzi

 1. Przydał by się poradnik – jak zapodawać muzyję i filmy (fragmenty) na YT i inne cenzurujące serwisy tak , aby nie miały szansy ich rozpoznać. A jest na to kilka prostych patentów.

  • puścić je przez etamowy mikrofon i algorytmy nie rozpoznają bo jakość będzie na 60%?

 2. Szczerze mówiąc to Etam jest bardziej interesujący od Enkiego,choć oboje są męskimi szowinistami.

 3. Propozycje taką mam: w przypadku skasowania audycji z JudeTube umieścić tam 1 min nagranie z informacją i linkiem do radia. Tak żeby było po bożemu. Bo na liście JudeTube nie wiadomo że audycja skasowana. Jak ktoś na stronę radia nie wejdzie to przegapi. I donejta nie da!

 4. Do @Potrzeby19, prośba o sprostowanie. Czas w tej audycji: 05:03:50, ależ owszem, Leniuch ma grupę „Bez Montażu, Bez Cenzury” – przy czym pragnę zaznaczyć, nikt Nocnego Radia u nas nie szkaluje ani dupy nikomu nie obsmarowujemy. Za bardzo lubię Nocne Radio i cenię sobie Wasze audycje żeby po pierwsze: obsmarowywać Wam tyłki, po drugie pozwolić komuś na szkalowanie Nocnego Radia. Pragnę przypomnieć że mimo wszystkich „podziałów” jakie między nami BYWAŁY (czas przeszły), to wszyscy jedziemy na tym samym koniku, przy okazji ta łatka ZŁEGO WILKA dająca +100 punktów do dobrego samopoczucia. I zawsze z dumą powtarzam: Leniuch w sercu jest Nocnikiem 😀

  Więc bardzo proszę Profesora Leniucha, oraz wszystkich jego inicjatyw nie umieszczać w opozycji, dodatkowo szkodliwej względem Nocnego Radia. Brzydkie bąki śmierdzą później w eterze, a po co to robić, jeśli gramy do tej samej bramki? 😉

  Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru,
  Wasz Profesor Leniuch!

Zostaw Komentarz