Czasy Ostateczne – Porozmawiajmy o Żydach

Czasy Ostateczne – Porozmawiajmy o Żydach

wpis w: Czasy Ostateczne | 3

Żydzi Żydzi – Nocne Radio się Was nie wstydzi. Mało tego! Krawiec przezwycięża swe obrzydzenie do religii i z zaciekawieniem opowiada o kulturze (niektórych) żydów. W przeciwieństwie do wielu na YT i w „alternatywnym obiegu” – tutaj nie ma specjalnie zapraszanego gościa żyda. Mamy naszego, etatowego – Błażeja. W jakiś dziwny sposób godzi swój deklarowany komunizm z nacjonalizmem żydowskim (ale jest w nim dużo polaka, na pohybel prawicowcom). I powie coś ciekawego. To za tą audycję obraził się o nas inny żyd – Enki. I tak się żyje powoli na tej wsi. Generalnie było tak żydowsko, że mi niemal odpadł napletek.


YouTube: klik3 Odpowiedzi

 1. Jacek z Australii

  Krawiec, stary dobry Krawiec. Audycja bardzo dobra, przypominaja mi sie dawne audycje gdzie Krawiec sie solidnie przygotowywal do audycji. Mam dreszcze i prosze o jeszcze.

 2. Jacek z Australii

  PS: Blazej, zapomniales o calym archipelagu Gulag, czyli najwiekszym systemie obozow koncentacyjnych na swiecie. Chorwackie obozy to jest male miki przy Gulagu.

 3. A ja mam żal. Zajebista audycja była, do czasu. Fajnie się Krawiec przygotował, płynął idealnie w historiach żydowskich, a tu dzwoni Marynarz, który widać że absolutnie nie słuchał tego wieczoru audycji, bo nawet nie wiedział jaki jest temat i centralnie wywraca na plecy całą zajebistą audycję. No kurła. Liczę na to że Krawiec jeszcze wróci do tematu, może podejście drugie zrobi bez odbierania słuchaczy tylko pociągnie jeszcze ten wątek z jakimś gościem w jarmułce. Wydaje mi się że jest tu potencjał jeszcze na wiele godzin gadania.

  Ludzie to nie mają wyczucia, do cholery! To nie audycja „Luźne Gatki” żeby zadzwonić z zapytaniem w środku audycji … eee te! yyyy! a grałeś w tą czy tą grę? Kurła! Pomyśl czasem co robisz Marynarzu, albo ćpaj mniej tego zielska. Jak widzisz że audycja z serii „Czasy Ostateczne” to się nie wtrącaj jak nie masz nic do dodania. Kapitan się przygotował, super audycję robił, a ty tu jak wielki Sancho Pansa wbijasz z jakimiś pierdołami.

  I przestań tyle gadać ile to wpłaciłeś, czy ile jeszcze może wpłacisz, dobrych ziomków i lojalności za pieniądze nie kupisz. Niestety w parze z rozwojem Nocnego Radia przychodzą takie championy co wyczucia nie mają.

  Pozdrawiam i ogarnij się człowieku.

  PS. Podpisuję się pod słowami Jacka z Australii: drogi Krawcze, proszę o jeszcze.

Zostaw Komentarz