Czasy Ostateczne – Odcinek wielotematyczny

Czasy Ostateczne – Odcinek wielotematyczny

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 8

Kilka niusów, później pojawiają się tematy niemieckich reparacji wojennych dla Polski oraz roszczeń żydowskich. Zadzwonił też Furiat i opowiedział ciekawą historię o mrocznym epizodzie ze swojego życia.

8 Odpowiedzi

  1. Bilderberg 2019 we francuskiej części Szwajcarii, w Montreux…czyt : Montre

  2. Furiacik, zazdroszczę ci twojej bezdomności…serio!. Mnie ona dopadła w Polsce, dopiero za granicą wyszłam na prostą. No proszę, jak różne bywają ludzkie koleje losu…czy ktoś z Was, słuchacze kiedyś płakał z głodu?!…bo ja tak i to częściej niż z braku perspektyw na jutro. Dziś pozdrawiam Was z uśmiechem na twarzy🙂

    • W myśl zasady, że tak naprawdę tylko od nas zależy czy zmienimy swoje życie na lepsze czy gorsze…i czy w ogóle będzie nam się chciało zmieniać cokolwiek.

      • Na swój dziwny sposób to pocieszające, w takim sensie, że daje nadzieję tym, którzy są w kryzysie, że życie może się diametralnie odmienić. Może jeszcze kiedyś się przekonasz aby opowiedzieć więcej ludziom na antenie! Trzymam kciuki, bo miałabyś co opowiadać! Masz ładny głos, dużo fajnych opowieści w głowie, czego chcieć więcej?

  3. …słodki draniu.

Zostaw Komentarz