Czasy Ostateczne – Odcinek wielotematyczny

Czasy Ostateczne – Odcinek wielotematyczny

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 9

Kilka niusów, później pojawiają się tematy niemieckich reparacji wojennych dla Polski oraz roszczeń żydowskich. Zadzwonił też Furiat i opowiedział ciekawą historię o mrocznym epizodzie ze swojego życia.

9 Odpowiedzi

  1. Bilderberg 2019 we francuskiej części Szwajcarii, w Montreux…czyt : Montre

  2. Furiacik, zazdroszczę ci twojej bezdomności…serio!. Mnie ona dopadła w Polsce, dopiero za granicą wyszłam na prostą. No proszę, jak różne bywają ludzkie koleje losu…czy ktoś z Was, słuchacze kiedyś płakał z głodu?!…bo ja tak i to częściej niż z braku perspektyw na jutro. Dziś pozdrawiam Was z uśmiechem na twarzy?

    • W myśl zasady, że tak naprawdę tylko od nas zależy czy zmienimy swoje życie na lepsze czy gorsze…i czy w ogóle będzie nam się chciało zmieniać cokolwiek.

      • Na swój dziwny sposób to pocieszające, w takim sensie, że daje nadzieję tym, którzy są w kryzysie, że życie może się diametralnie odmienić. Może jeszcze kiedyś się przekonasz aby opowiedzieć więcej ludziom na antenie! Trzymam kciuki, bo miałabyś co opowiadać! Masz ładny głos, dużo fajnych opowieści w głowie, czego chcieć więcej?

  3. …słodki draniu.

  4. ja pierdolę jak słyszę tego potrzebę to mnie chuj jasny strzela, taki kurwa profesorek od wszystkiego czyli od niczego, niech sobie prowadzi swoje audycje ok ja go kurwa słuchać nie znoszę nawet jak ma coś mądrego do powiedzenia no soory, jak mówiłem wiele razy niech się zajmie backendem natomiast krawca znam dobrze ze słyszenia z dawnego rnf-u i spoko radiowiec.

Zostaw Komentarz