Czasy Ostateczne – Satanistyczne elity

Czasy Ostateczne – Satanistyczne elity

wpis w: audycje, Czasy Ostateczne | 13

O tajnych stowarzyszeniach, satanistycznych elitach i ukrytych przekazach na poważnie, ale oczywiście z humorkiem. Dodatkowo analizujemy film „I Pet Goat II”, postać Hello Kitty, na warsztat bierzemy też Harrego Pottera i bajki Disneya. Co dalej z Julianem Assange? Prowadzą: Krawiec i Potrzeba.


Dla tych, którzy wolą samo audio, wersja mp3:

13 Odpowiedzi

 1. Dzieki Krawcze za powrot do mojej ulubionej audycji na NR. Doskonale sie sluchalo.

 2. strasznyswintuch

  Panie Potrzeba a tak odnośnie WTC to co z wieżą nr 7 ???

  • Upadek wieży WTC 1 spowodował gwałtowne uderzenie szczątek (które, przypomnę, spadały z prędkością większą niż prędkość dźwięku), które spowodowały rozległe uszkodzenia budynku oraz rozpoczęły pożar na kilku piętrach. Na nieszczęście dla WTC 7, nie zadziałał poprawnie system zraszaczy, ale przy skali zniszczeń można się spodziewać, że parę rurek nie wytrzymało. Siedmiogodzinny pożar w końcu strawił połączenie stalowych wsporników z kolumnami, rozkładającymi ciężar konstrukcji. Zawaliło się wnętrze budynku – na materiałach wideo z czasu tuż przed katastrofą widać niebo przez okna na najwyższych piętrach – resztka sufitu już dawno sobie leży dużo niżej. Dalej już formalnością było zawalenie się zewnętrznych ścian. (polecam https://www.popularmechanics.com/technology/design/a3524/4278874/, na końcu są linki do pełnego raportu)

 3. Krawcze, puszczasz czasem „Don’t fear the reaper” na antenie.
  Znałem go zanim zacząłeś to robić, ale obczaj ten cover:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZxUPOizpLQ4
  i puść czasem jeśli ci się podoba. Radio jest radio.

 4. Żałuję, że nie wiedziałem o audycji ale bardzo się cieszę, że wróciłeś do tego. Chcę więcej! Bardzo mi się podoba sposób, w jaki ją prowadzisz.

 5. Bardzo mnie cieszy powrót Czasów Ostatecznych!

  Nie wiem, czy jestem odosobniony w swojej opinii, ale zniuansowany i wątpiący Krawiec zawsze bardzo dobrze wypada w towarzystwie Potrzeby.

 6. Illuminati to element powietrza w astrologii. Pełny skład to Belial-Ziemia, Lewiatan-Woda, Lucyfer-Powietrze, Szatan-Ogień.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Classification_of_demons
  https://encyclopediasatanica.wordpress.com/2014/02/01/the-four-principles-satan-lucifer-leviathan-and-belial/

  Baphomet to karta diabła w tarocie czyli znak koziorożca
  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Devil_(Tarot_card)

  Jezusowi nie towarzyszył na pustyni szatan tylko diabeł.

  Wszystko jest w najdrobniejszych szczegółach sklasyfikowane w leksykonie https://pl.scribd.com/doc/38152808/Toorn-Becking-Van-Der-Horst-eds-Dictionary-of-Deities-and-Demons-in-the-Bible-BRILL-1999

 7. Zobaczcie co się dzieje w 6 minucie tego filmu. Jakieś skojarzenia do Paryża?

 8. Krawiec słyszałeś że katolom się kościół zchajczył? mógłbyś audycję o tym zrobić, pognoić, poszydzić. Niech mają za swoje.

 9. W temacie audycji Czasy Ostateczne – Satanistyczne elity.. Potrzeba oczywiście stwierdzi, że jest to przypadkowy przypadek spowodowany dziełem przypadku i zbiegu okoliczności..
  I pet goat II in English Gematria equals: 666

  https://www.youtube.com/watch?v=ObV8GEI5XEI&fbclid=IwAR0DpkPDed6_S69XCcQlhcxb39chKDgyO5FzHDsooYHQHSnOfYkuYTGQSWM

  • Oczywiście że przypadek. W tym filmie jest naćkane tyle symboliki, odwołań i innych cudów, że jeszcze setki razy ktoś się w nim czegoś doszuka. W przepowiednie uwierzę, gdy ktoś przedstawi konkret i faktycznie się on spełni, a nie zarzuci tysiącem symboli w nadziei, że jeden się ziści (Jackowski robi dokładnie to samo, metoda jest stara jak świat, a ludzie ciągle to łykają…)
   A co do gematrii – „kociaki dwa” w żydowskiej gematrii to 997, a ten numer to kłopoty, zaś fraza „Gematrix As Just Some Haarp Black Budget Social Engineering Experiment” daje 666 w gematrii prostej. Mając komputery i serwisy takie jak https://gematrix.org dość łatwo można wyczarować frazę, która będzie dawała to, co chcemy. Numerologia to bujda, która żeruje na naszej ułomności zmuszającej nas do szukania powiązań.

 10. Potrzeba, jak zwykle nie masz pojęcia o czym mówisz.. Zajmuje się gematrią od 15 lat.. 997 to numer alarmowy.. może chodziło ci o numer 911, który symbolizuje Chi Rho czyli christogram Jezusa? Polecam do przeglądnięcia profil na facebooku..
  https://www.facebook.com/marcin.pekala.790

Zostaw Komentarz