Luźne Gatki – Uszanowanko!

Luźne Gatki – Uszanowanko!

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 7

Potrzeba wraca do gry! W klimacie spiskowo-managerskim skaczemy od nowoczesnych routerów WiFi do turkusowego modelu zarządzania!

Wspominałem dwa razy, ale wspomnę i trzeci – dzięki wielkie za wszelkie życzenia i dobre słowa w ostatnich tygodniach. Wasze wsparcie znaczy dla mnie bardzo wiele. Dzięki!

Obiecane linki:
Szkodliwość WIFI – totylkoteoria.pl
Książka o zarządzaniu czasem

7 Odpowiedzi

 1. Potrzeba ! Cholernie miło cie słyszeć! pozdawiam was chłopaki 🙂 zdrowia życzę.

 2. Dobrze, że już jesteś Potrzeba 🙂

 3. JacekVelBlacha

  Oczywiście,że WiFi jest szkodliwe ! Dlaczego 19sty okłamujesz słuchaczy ?! Niezabezpieczone WiFi jest szkodliwe także dla zdrowia bo jak ktoś z pośród tysiąca osób na peronie dworca lub choćby setek osób na parkingu wykona przelew z naszego konta,za pośrednictwem naszego smartphone’a,na konto w Chinach jakiegoś anona to wówczas wiertło udarowe (traktowane symbolicznie lub nie) wbjebie się nam w kolano kierowane przez:
  A.Naszego wspólnika,
  B.Naszego wierzyciela,
  C.Naszą żonę (lub potencjalną żonę),
  D.Urząd skarbowy,który uzna to za niedopuszczalną formę optymalizacji lub trzy literowe służby jeśli anon w Chinach jest zamieszany politycznie.
  [Nie istotne proszę skreślić]

  Nie widzicie ludzie jak on Was zmanipulował,jak notorycznie Was oszukuje! Teraz Was wydymał za chwilę poderżnie Wam gardziełka a jeszcze później wyrzuci na śmietnik historii,że nawet Wasze własne matki nie będą o Was pamiętać.

  Za to właśnie go lubię 😀

 4. Jeszcze nie słuchałem ale już cię pozdrawiam Potrzeba miło że wróciłeś!

 5. Witaj Potrzebsonie 🙂

 6. Kot nie będzie wynosił jedzenia z michy jak mu je pokroisz na drobne kawałki. Wynosi bo musi rozwalać duży kawałek a w misce mu niewygodnie. Sprawdzone z moim. Dobrze że jesteś z powrotem 🙂

Zostaw Komentarz