Luźne Gatki – Czwarta władza

Luźne Gatki – Czwarta władza

wpis w: Audycje, Luźne Gatki | 6

Na początek kilka luźnych tematów i wygłupów Krawcowych, później jako współprowadzący dołącza Potrzeba i rozmawiamy o mediach. Dodatkowo telefon zirytowanego Zbrozło! Gościnnie wieszcz narodowy Krzysztof Kononowicz.

6 Odpowiedzi

 1. Wg mnie, Nowoczesna to pogrobowcy Balcerowicza czyli partia banksterów i ich dzieci, którzy wzbogacili się na grabieży na Polakach, która dokonała się pod płaszczykiem tzw. reformacji m.in. w wyniku działań wokół FOZZ. Jeśli Pani Lubnauer, czy jak jej tam, daje gębę tej zbieraninie, to nie ma się co dziwić, że czasem zbierze za to rykoszetem. To samo dotyczy specjalisty od franków szwajcarskich Petru. Trzeba sobie zdawać sprawę, że Kodziarze z nowoczesnej są znienawidzeni przez dużą część społeczeństwa…. I słusznie. Ale Polacy to ludzie łagodni, dlatego Petru z tym całym swoim burdelikiem nie dostał jeszcze pałą po ryju, co by mu się należało. Ale też nie dziwmy się, ze czasem się ludziom żółć przeleje i reagują złośliwą szyderą gdy wypłynie trochę pudelkowego szlamu. Zwłaszcza, że Ci piękni, bardzo nowocześni ludzie tworzą sobie PR nieskazitelnych ludzi sukcesu, daleko lepszych od ciemnej hołoty, która tu mieszka. Takie mam zdanie.

  • Dodatkowo wspomniana tu Lubnauer ostatnimi czasy kompletnie się skompromitowała twierdząc że Petrus wyjechał służbowo i jak to określiła w sprawach partyjnych. Kiedy wrócił Pertus stwierdził iż był to wyjazd prywatny. Minka tej pani była bezcenna.

   • … o czym Potrzeba nie raczył wspomnieć. Za czasów Samoobrony takie akcje nazywano Seksaferą. Z kolei Krawiec zapomniał powiedzieć, kto wystawił fakturę za usługi informatyczne dla KODu na kwotę 91 tyś. za okres kilku miesięcy. A był to sam Kijowski.

    Z takimi dziurami w informacjach nad serwisem informacyjnym NocneRadio24 trzeba będzie jeszcze popracować 🙂

 2. „Nawet ja nie oszalałem na tyle by uwierzyć w rzeczywistość”

Zostaw Komentarz