Spoiler – Ludzie i roboty

Spoiler – Ludzie i roboty

wpis w: audycje, Spoiler | 6

Czy androidy faktycznie mogą śnić o elektronicznych owcach? O przyszłości robotyki, o futurystycznych wizjach, które się sprawdziły, a przede wszystkim o filmach poruszających tematy związane z robotami.

6 Odpowiedzi

 1. int3rNETexpLoR3r

  Krawculku, jeśli chcesz dobrego antyvira / i nie tylko obaczaj tę stronkę
  Rozdają roczne wersje premium / płać ile chcesz / przeceny 🙂

 2. co do sztucznej inteligencji, to uwielbiam rozmawiac z cleverbotem – http://www.cleverbot.com/
  czasami mnie rozwala swoimi tekstami.
  szkoda, ze ma krotka pamiec, bo raz sie przedstawia jako dorota a za 5 minut marcin. i zazwyczaj mysli tylko o seksie, ale cuz, uczy ie od ludzi podobno.

 3. Jeśli masz możliwość, przesłuchaj słuchowisko „Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach?” z audioteki. Bardzo dobrze zrealizowane, a słuchać można przy okazji innych czynności.

 4. AgnessaAngel

  Dawno mnie tu nie było, a właściwie kiedyś słuchałam tylko Lucifer Causa także mam wiele do nadrobienia.

  Widzę, że minął mnie m.in. Star Trek czy bajki z lat 70-90, jeśli chodzi o Spoiler.

  Wpadam jednak z propozycją : a może tak Spoiler o moim ulubionym serialu „Doctor Who” ? 😉
  Niestety nie mam jak uczestniczyć w audycji na żywo a i nie jestem ekspertką od tego serialu tylko psychofanką, ale z chęcią bym posłuchała co by Wam w tym temacie wyszło 🙂

  • Cześć Agnessa! Miło, że wpadłaś! Dzięki za propozycje tematu, może da się coś zrobić…

   • AgnessaAngel

    Przypomniało mi się, że jeśli chodzi o „Doctor Who” to wielu fanów zaczyna oglądać go od nowych sezonów, które zaczęły być kręcone, po ponad 15-letniej przerwie w kręceniu serialu, w 2005 roku. Pewnie dlatego, że są z polskim lektorem lub napisami.
    Potem fani przechodzą dopiero do starych sezonów, które były kręcone od 1963 roku, bo są zwykle tylko po angielsku dostępne. Poza tym połowa ze starych odcinków jest uznana za zaginione i są dopiero rekonstruowane.
    Warto też, oprócz oglądania, poczytać sobie o aktorach, którzy w serialu występowali, o samym serialu i jego historii, ciekawostki i śledzić newsy i sam serial na bieżąco (od 15 kwietnia sezon 10-ty będzie 😀 ), bo to wszystko jest, przynajmniej jak dla mnie, fascynujące 😉

    Ze stron o „Doctor Who” polecam, bo i najbardziej znam, tę : http://gallifrey.pl/

Zostaw Komentarz