Spoiler – Współczesne gwiazdy kina zabijacko-napadalskiego

Spoiler – Współczesne gwiazdy kina zabijacko-napadalskiego

wpis w: audycje, Spoiler | 6

Chucka Norrisa i Jean-Claude Van Damme’a zna każdy, ale czy mówią ci coś nazwiska: Scott Adkins, Donnie Yen, Jason Statham, Tony Jaa, Iko Uwais, Dong-kun Yang? Tym razem o współczesnych gwiazdach kina akcji z pod znaku wirującej pięści!

6 Odpowiedzi

  1. krawiec kiedy mnie od banujesz

    • Nie wiem, nie pamiętam nawet za co masz bana. Teraz są też inni admini, więc to nie musiałem być ja. A co zrobiłeś? Groziłeś komuś, że zgwałcisz mu matkę, rzucałeś nachalnie i w prostacki sposób mięchem, czy może wyzywałeś piszącego te słowa od jebanych skurwysynów? Bo nie pamiętam. Bany na NR są w zasadzie za tego typu rzeczy. Kląć albo trolować można w sposób zabawny, inteligentny, z polotem, a nawet pewną klasą. Trzeba się niestety trochę wysilić i coś sobą reprezentować. Samo głupawe rozpierdalanie audycji i psucie innym humoru nie będzie już tolerowane, bo za dużo tego było. Nie jestem „panieneczką”, żeby się miotać o jakieś bluzgi czy inne ostrzejsze akcje, albo troling, z drugiej strony nie czuję się też workiem bokserskim do napierdalania, ani szmatą do wycierania podłogi, nie zamierzam też pozwalać na grożenie innym nadającym, to już jest zwyczajnie „kryminał” i nie będzie przymykania oka. Nie wiem nawet kim jesteś na liście zbanowanych, bo tam same „anony” (i Ursiula). Nie chciało ci się nawet napisać mojej ksywy dużą literą, postawić za nią przecinka albo wykrzyknika oraz dać pytajnika na końcu, nie mówiąc już o zwykłych przeprosinach za chujowe zachowanie. Tak więc odpowiedź brzmi: „odbanuję jak mi się zachce i będę miał dobry humor”. Od teraz wymagania minimalne do bycia częścią społeczności NR to: przynajmniej odrobina szacunku do innych słuchaczy i nadających oraz elementarne wyczucie jeśli chodzi o komunikację. Jest tu subtelna i cienka granica, którą inteligentny człowiek wyczuwa. Zasady tyczą się głównie chata i audycji nagrywanych. W to co się dzieje na afterach nie mam zamiaru ingerować, niech się tym zajmą sami bywalcy afterów i admini TinyChatów (Cunrad i Etam). Jeszcze rada dla słuchaczy: jak zamierzacie tutaj srać, to przynajmniej się podpisujcie na czacie jakąś konkretną ksywą, bo potem jest kilku anonów i nie wiadomo którego ewentualnie odbanować.

    • Daj początek albo koniec IP. To przynajmniej będziemy wiedzieli, kogo ewentualnie odbanować.

  2. Ok początek IP to 10 i przepraszam za złe zachowanie .

  3. Cóż wczesne filmy w tych klimatach były pierwszymi moimi inspiracjami w miarę jak dorastałem. Wiadomo kajtkowi imponuje efektowne kopnięcie z obrotu czy inne tego typu elementy. Później jeśli wytrwa się w takich zainteresowaniach i samemu zapragnie kształtować własną sylwetkę oraz zwiększać swoje możliwości – przychodzi głębia. Człowiek zaczyna rozumieć, że nie chodzi o rozwalanie czaszek lecz o jak najdoskonalsze panowanie nad całym sobą w tym także i własnym ciałem. O pokonywanie własnej gnuśności słabości i lenistwa. Także Krawcze choć nieraz w garniturach to ciągle na świecie jest wielu wojowników i czasy nie powinny stawać na drodze naszej ekspresji w takiej dziedzienie , która jest dla nas siłą napędową do całej reszty.

Zostaw Komentarz