Spoiler – Korona Królów

Spoiler – Korona Królów

wpis w: audycje, Spoiler | 11

Kultowa już dziś, polska  mega produkcja, której akcja rozgrywa się w czasach Piastów! Wspaniała gra aktorska, świetny, trzymający w napięciu scenariusz, widowiskowe efekty specjalne, fantastyczne udźwiękowienie, nie dziwne więc, że to się po prostu doskonale ogląda! Po raz kolejny okazuje się, że Polak potrafi!

11 Odpowiedzi

 1. Prawie jak „Wersal. Prawo krwi”. Prawie 🙂

 2. Jestem tak w połowie audycji… zaczynam się martwić. Pominąłeś te dziewczyny z połowy pierwszego odcinka, które to obnażyły się niewinnym słodkim śmiechem, objąwszy zasięgiem spektrum geniuszu od lekkiego aspargera po zaawansowanego Maćka klanowego, obserwowały pierwszą „walkę” na miecze w naszym nieszczęśliwym serialu. Na bogato… eh..
  Ps… fajnie też Litwinów przedstawili, wiadomo Wilno to wiocha :D.
  … To słucham dalej.

 3. zrob spolera o fanatyku (ekranizacja pasty o ojcu wedkarzu)

 4. Podobnie krytykować można prawie każdą nowożytną Polską komedię. Co do seriali to prawie wszystkie to gówna w stylu Barwy szczęscia czy W-11 . Serial Korona Królów, wprawdzie ma biedne dekoracje, kostiumy czy drewnianą grę aktorską ale przynajmniej nie można go zaliczyć do tej polsatowsko-tvnowej papki z gówna dla ćwierćmózgów.

  • Można zaliczyćił i do post-tvnowskiego główna czemu nie…
   Nie widzę elementu, który by się wyróżniał.

 5. Jak ze wszystkim żeby robić coś zajebiście trzeba mieć dobrego skilla. A jak wiadomo w robieniu dobrych seriali to nam raczej jego brakuje. Myślę że praktycznie jest niewykonalnym zrobić taki serial jak na przykład w HBO w tak dużym budżetem. Może za piątym razem jak się wezmą za taki serial to już po prostu będzie lepiej.

 6. popularnosc tego serialu wynika z braku historycznych produkcji o polsce w ostatnich kilkunastu latach, a zapotrzebowanie jest duze, jak widac. Fajnie by bylo jakby jakies komercyjne stacje sie zabraly teraz za produkcje takich seriali.

 7. Agnessa_Angel

  Przez sukces „Wspaniałego stulecia” naszym się zachciało coś podobnego stworzyć i fani WS wiedzą, że to podobny serial 😛
  Wolałam „Wspaniałe stulecie”, choć było długie 🙂

 8. Kiedy spoiler pornoli „na wspólnej” i „mmm jak miło’ ?

 9. Ja pierdolę Tom Ty się weź ogarnij. Wpieprzasz się w połowie audycji (nie pierwszy raz) pieprzysz nie na temat i próbujesz śmieszkować… przy Krawcu(!) No kurwa mać.

 10. Jedynie co ukazałeś to swoją ignorancję, kompozytor który tworzył muzykę do tego serialu czyli Marcin Przybyłowicz jest również twórcą ścieżek do gry Wiedzmin, a ta „Jadzka” to jedna z kobiet z zespołu Percival czyli również ta sama ekipa co w wiedzminie. Sam serial jest oceniam za słaby, muzyka broni się sama.

Zostaw Komentarz