Spoiler – Wikingowie

Spoiler – Wikingowie

wpis w: audycje, Spoiler | 5

Wikingowie zawojowali świat! Ten rzeczywisty i ten filmowy! To właśnie o nich jest ten Spoiler. Sporo ciekawych informacji, także historycznych i kulturowych.

5 Odpowiedzi

  1. Grafika bez Flokiego? Jak to tak?! 😉

  2. osobiście ten serial podobał mi się do 2 sezonu, pomijając tło historyczne bo to raczej serial ala fantasy wiec nie ma się co czepiać, po 2 sezonie niestety obniżył loty na wszystkich płaszczyznach :/

  3. Pierdolic Flokiego

  4. Nawiązując jeszcze tematu Ragnara jako czarnego charakteru: przypominam sobie jak oglądając Wikingów z bratem, on zdaje się trzymał za Wikingami gdy Ci walczyli z mieszkańcami wysp brytyjskich czy Paryża, ja chociaż oczywiście cieszyłem się gdy Ragnar zlikwidował spisek na swoje życie, albo pokonał starego jarla to gdy został strącony z murów Paryża, albo poległ z wojskami króla Egberta raczej myślałem, że dobrze mu tak.

    Interesujące, że angażując się w jakąś historię, nie tyle dbamy o zachowanie standarów moralnych(jakich byśmy nie mieli) przez bohaterów, ale o to by historia się ciekawie rozwijała, więc czasem gotowi jesteśmy wspierać czarne charaktery w ich występkach tak jak Ola Flokiego gdy zaciukał Athelstana albo ja gdy tolerowałem podłość Heisenberga.

  5. I jeszcze… Flokiego gra Gustaf Skarsgård ze Szwecji.

Zostaw Komentarz