Luźne Gatki – Zwierzenia interaktywnych

Luźne Gatki – Zwierzenia interaktywnych

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 12

Ponad 5 godzin rozmawiamy o branży interaktywnej, o pracy grafika i programisty. Dużo wesołych anegdot. Jak to zwykle bywa w Luźnych Gatkach, są tez i inne tematy.

12 Odpowiedzi

 1. [cudowna utopia ON] Krawiec współpracujący z Etamem przy Nocnym Marku [cudowna utopia OFF]

 2. Mocna rzecz. Tematycznie podobna do tej wspomnianej, z Kubą, tylko taka bardziej optymistyczna?

 3. Te 6 zer to nie jest taki głupi pomysł jak się okazuje… W tamtym roku taki o zwykły Mirek postanowił że zrobi milion w rok na YT kanał się nazywa bez kanalu. I ostatnio wrzucił filmik podsumowujący, załamany bo mu się nie udało schudnąć i przebiec maratonu bo problemy rodzinne. I żalił się też że zmarnował 2 okazję na milion w ciągu roku i mu się nie udało, zarobił tylko 250tys zł…

 4. JacekVelBlacha

  @X-RAY

  Takowa współpraca już była zajrzyj do archiwum.
  Żyjesz w fałszywym przekonaniu,że ktoś tu Etama zmarginalizował jako radiowca a tymczasem Etam sam się zmarginalizował w pewnym czasie.Pamiętasz jak Krawiec szukał współprowadzącego? Byłeś wogóle wtedy w życiu radia obecny? Ja byłem i wówczas tylko Potrzeba19 się zgłosił i Krawiec wyraził na to zgodę.Nie słyszałem by wówczas Etam zgłaszał swoją kandydaturę jeśli było inaczej proszę by Krawiec się tu wypowiedział.

  Przestań proszę dziergać tą swoją pajenczynkę z aluzji bo Blacha jest ostra na krawędziach i nitek Ci zabraknie jak zacznie ciąć.

 5. wandaodniemca

  jakas troche przygnebiajaca ale zarazem fajna audycja – tylko powodujaca troche smutny nasrój bo uswiadamia ze trzeba robic jak ten niewolnik. Ciegle rywalizacja i pogon za kasą ktora potrzebujemy. A system jest tak skonsturowany ze bedzie działac tylko wtedy gdy wiekszosc bedzie tyrac jak niewolnicy. Zenon ma racje ze podatki co jakis czas podnoszone sa wlasnei po to by wiekszosci nie było za dobrze. Zawsze wiekszosci społeczenstwa bedzie brakowac bo inaczej ten system nie bedzie działac – dobrze to zyje tylko garstce elit. Czasami chcialo by sie wysiasc z tego pociagu.

 6. Czy Etam kiedyś kupi sobie mikrofon? Bo to z czego nadaje to na pewno nie jest mikrofon.

 7. Eeetam w pigułce:
  Firma kurierska w 2018 = chujowy pomysł.
  Firma robiąca gify w 2018 = świetny pomysł.

  😀

  Ogólnie, eeetam jest takim wizjonerem, który bezbłędnie potrafi znaleźć temat, na którym da się zarobić 20 lat temu.
  Dzięki eeetam, zrobiłeś mi dzień.

 8. Zirytowana Nocnica

  Zwykle się hamuję z negatywnymi komentarzami, ale już n-ty raz czuję poirytowanie słuchając audycji, w której występuje Etam… Jeszcze jakieś krótkie telefony są do przetrawienia, ale przy dłuższych audycjach człowiek się zwyczajnie męczy. Co rusz to jakiś „genialny” pomysł, odkrycie, badanie, plan czy inna obserwacja i rozwijanie tego bez sensu w nieskończoność. Powtarzanie się, pouczanie, problemy techniczne, seksizm (aż nóż się w kieszeni otwiera kiedy słucha się niektórych wypowiedzi będąc kobietą). Myślę, że radio wiele straciło dołączając Etama do zespołu, który produkuje tu zwykły spam.

  • Oceniam na plus obecność Etama w nocnym radiu, on je bardzo ożywia swoim długim nadawaniem o dziwnych porach. Inną kwestią jest rzeczywiście wdzwanianie się do cudzych audycji – wychodzi z tego „Ferdek w krainie Krawca/Potrzeby/itd.”.

   Mam jednak wrażenie, że Krawiec ostatnio nieźle sobie radzi z taktownym rozłączaniem słuchaczy po wyczerpaniu tematu.

  • Etam działa tak, że najpierw się go nienawidzi, z oburzeniem mówi wszystkim o jego przywarach, a potem człowiek nie potrafi żyć beż jego gadania.

Zostaw Komentarz