Luźne Gatki – Zmarł Maciej Parowski

Luźne Gatki – Zmarł Maciej Parowski

wpis w: audycje, Luźne Gatki | 8

Wspominamy zasłużonego dla polskiej fantastyki człowieka.


wersja audio:

8 Odpowiedzi

 1. tak to prawda wybitnym człowiekiem był Karol Wojtyła

 2. Wielki popularyzator kremówek i zaprzysięgły wróg gumowego szatana! 🙂

 3. k.s.Andrzej

  Panie Krawiec!proszę nie czepiać się JPll ,bo to co pan wygaduje na fonii podchodzi pod paragrafy!

  • pan też podchodzi pod paragrafy tym swoim straszeniem, panie k.s.

  • Cóż ja takiego powiedział proszę Ojca? Gdyby nie postać Jana Pawła II mało kto słyszał by dziś o smakowitych, wadowickich kremówkach! Gdyby nie On, wielu mieszkańców Afryki może i zachowało by życie chroniąc się przed AIDS tu na ziemi, ale poprzez nakładanie na swego członka gumowego szatana skazali by swe dusze na wieczne potępienie!

   • @Krawiec, bądź uczciwy i przyznaj, że choć JP II, zgodnie z nauką kościoła katolickiego, używanie prezerwatyw, uważał za grzech, to jednak nakazywał wierność małżeńską i nie uprawianie seksu przed ślubem, a to zabezpiecza przed AIDS lepiej niż prezerwatywy.
    Jeśli ktoś słuchał się w sprawie prezerwatyw, to powinien też słuchać się w sprawie wstrzemięźliwości i wierności. Dla kogo zaś nauka kościoła w sprawie wstrzemięźliwości nie ważna, to się nie przejmował także nauką o grzechu prezerwatywowym; tak więc nie czepiaj się dla samego czepiania.
    To, że mówił, że mu kremówka smakowała, to też coś złego, według Ciebie? Chodzi o cukrzyce, czy o co?

 4. Nie wiem gdzie napisać, więc piszę tutaj bo ktoś z adminów przeczyta. W ramówce jest błędny link do audycji Lewym Okiem (prowadzi do audycji Luźne Gatki).

Zostaw Komentarz